Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Еее Гена бравос това за увереността е добро попадение :D
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Да ви попитам,случи ми се нещо странно....
Мисля,че бях срещала нещо подобно,но не съм сигурна...
ТЕСах на ум в леглото,и след няколко кръга(въображаеми),забравих за какво ТЕСах,и сега не си спомням...немам идея,искам да си спомня, ама не мога :roll:
Дали е решен проблема,или просто мозъкът ми е изключил :lol:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ами щом проблемът го няма, значи вероятно е решен :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей,сладури поизгубихте се нещо! :wink:

От няколко дена съм се захванал с едни емоции да чистя,страхове и какво ли не там,задълбах се аз доста,но няма как,трябва да се работи и прави нещо,а не да се стои,но сега се усетих че от два дена люспите по главата ми,като че ли ги няма,не се дразня от сърбежи и това,че все ръцете ми постоянно посягат да се чопля и да ги махам,аз и сега направих една проверка с пръсти и установявам,че май ги няма.Не че съм се изчистил напълно,има си ги пак и знам,че този себореен дерматит скоро ще трябва да си ходи вече,няма работа при мен и не му е тук мястото.
Виждам сега,че с техниката освобождаване от нужди,че се заформя още работа,е действаме тогава!После да ни е сладък успеха! :wink: :wink: :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Веднага след като написах поста си,направих един тес със следната декларация:
Въпреки,че чувствам тъга,която е породена от липсата на любов,аз....

При първите три потупвания на карате точката,имах чувството,че по цялото ми тяло от главата до краката нещо все едно се опита да ме притисне,един вид схващане,но не точно,странно усещане беше и интересно и след като почнах да карам по точките изчезна.Прави ми впечатление,че при това начало на всеки проблем усещам нещо в себе си най силно,явно тази част от тес ми разбутва спрялата ми енергия,но това по цялото тяло е за първи път,май стрелям вече право десетката? :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сетих се и го тесах вече,но май сега отново ще го тесна само,че под друга форма,преди години бях малък и на село,баща ми не знам за какво се разгневи и ми викаше,така силно ме удари по крака с ръката си,бях седнал че чак пръстите му се изличиха по кожата ми,доста се изплаших!
С този мой баща много тес ме чака още!Всичките ми проблеми са от неговото отношение към мен!Влияе и не само на мен за съжаление,но аз не му се и връзвам,но въпреки всичко си остава в подсъзнанието спомена!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,този пример който даваш със колко пръста сочат другите и колко към самият теб,е много подходящ за баща ми,защото той все гледа и слуша какво казват другите и някой друг му е виновен,да го забия и ще го направя! :wink:
Ще го направя тактично и финно! :roll:
Откакто се запознах с тес и с теб,само хубави неща ми се случват!Заразно действаш,като наркотик и виждам,че не е само с мен така! :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Докато се ровех в руския сайт за 25-те желания попаднах на това - как да се поръчаме мъж / любим, приятел, съпруг/ - прави се на новолуние, но може и по всяко време/ и го преведох:

В благоприятния ден /новолуние/ вземаш лист хартия /най-добре е да бъде в розов цвят, но не е задължително/, делиш го на четири квадранта и започваш да поръчваш любимия. Първи квадрант „Моят мъж /любим, съпруг/ е....”- тук се пишат всички качества, които искаш да видиш у бъдещия си съпруг; втори квадрант – „Готова съм да се примиря с” – изброяваш всички недостатъци, с които си съгласна да се примириш; трети квадрант – „Категорично отхвърлям”- чертите, които не искаш да притежава; четвърти - „Готова съм да дам " – описваш какво се готова да дадеш за това съкровище, което си поръчала.
Може да се описва всичко, което е важно за теб: ръст, коса, очи, цвят, маниери, възраст, материално и семейно положение, интереси, хобита...
После сгъваш листа и го поставяш в специален плик за сбъдване на мечти /от магазините за фън шуй/ или в кутийка – сребрист или червен цвят , което също не е задължително /може да го сложиш в обикновен бял плик – аз така го направих и работи/. След това прибираш плика / кутията на югозапад или в своето благоприятно направление и чакаш срещата с НЕГО.
Някои написаха само 2 колони – искам / не искам - може и така, но по-добре е по-детайлно да се опише всичко, за да се избегнат сюрпризите.
И най-важното – избягвайте в заявката частичката НЕ./ непиещ се възприема като пиещ – за това пишете трезвеник/
Името на мъжа не се пише – ще се изпълни заявката за получаване на мъже с само с такива имена /но качествата им остават на заден план/ т.е. някакви леваци
Гената ти по габровски ще му намериш начина :D :wink:
Е тава е шегичка по тесането ти за липса на любов :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Скъпа fif42,много се грижиш за мен!Благодаря ти!Това ли ти е рецептата която прилагаш за моминлъка?:)
Ти до къде я докара,последният ти пост за помощ малко ми изправя косите които почти ги нямам вече?:)Не казваш дори и за какво става въпрос,да се знае за какво се помага?:roll:
Нали знаеш,който търси намира? :wink:

Между другото,аз и без плик и лист се справям,знам как и го правя,сега е въпрос на време и нови настройки! :roll: :wink:
Овладял съм закона на привличането,настройвам мисълта и тя работи за мен! :wink:
Така сега работата си идва сама вече и парите!Не ги мисля изобщо,колелото се върти само! 8)
Преди три дена писах по скайпа на една клиентка дали ще ми поръчва едни неща,които само един път в година ми ги поръчва за 24 май,каза ми е криза,не знае.Аз обаче си казах,че утре ще ми се усмихне и ще ми ги поръча,така и стана! :wink:
Пожелавам си да имам работа и хоп,някой се обади и ето ти на,всичко е ок!Просто,но и не чак толкова за някои други хора които само се оплакват!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Пращайте ми спокойстви и търпение,че отивам на сватба с големи резерви.Сватбата е на много близък човек.Чао за сега. :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Приятно изкарване и си тесни целият пост! :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

гената написа:Приятно изкарване и си тесни целият пост! :wink:
:D :D :D :D
Много правилно си го казъл :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Не Гена не си оправям моминлъка с писма :D Голям тес му хвърлих ,от 4ч сабале до преди малко,къде на ум ,къде на глас.Минах без притрепервания,с малко световъртежи и по едно време аха де ревна ,като османовата магарица ама се удържах :D Всичко мина възможно най-добре.Сега като се прибрах малко се поутреперих :D Имам много работи за оправяне,едно по едно :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Не Гена не си оправям моминлъка с писма :D Голям тес му хвърлих ,от 4ч сабале до преди малко,къде на ум ,къде на глас.Минах без притрепервания,с малко световъртежи и по едно време аха де ревна ,като османовата магарица ама се удържах :D Всичко мина възможно най-добре.Сега като се прибрах малко се поутреперих :D Имам много работи за оправяне,едно по едно :D
След като има много работи,значи ще пада и яко тесане!
Аз днес след този тес за който писах,че направих се чувствам перфектно!Дишам по съвсем друг начин!Харесвам се,харесва ми и напредъка който лека полека постигам!Сега дори бях на среща с една приятелка,има проблеми с мъжът си,решила е да се развежда,но така и още няма да започваме да работим с тес,трудно се пречупва,но се иска време!
А ти скъпа,я ми кажи какви са тези световъртежи,притрепервания и т.н.?Какво става тук?Какви си ги забъркала? :) Много проблеми нещо ми се струва има?И като си ми сега на гости,ще си казваш всичко! :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

О Гена,ще се дърпам и ще бягам,като кокошката :wink: Когато се нервирам и започват едни световъртежи не ти е работа.Отдавна работя за тях и има резултати,но все още се появяват .Но македонския инат ми помага.Цял живот се опитвам да угодя и да се харесам на майка ми,ама нъц--нема угод.А пък днес брат ми се ожени и той е номер едно ,а от мен нема по -смотана :D Майка ми си има хиляди заболявания и всичко това подплатено с алкохол не ти е работа какво става.Потроших си точките от бой.Има резултат ,но още много ме чака.Започвам да си мечтая за ЕТ,май му беше името.Четейки за тая техника мисля,че нещо се получи само от прочитането,ама от шубе се спрях :D Ама милата ми майчица не ще и да чуе за ТЕС,а мисля ,че би и помогнало много ,ама друг да и го каже,само не и аз :D Баща ми си кара по Норбеков и си е добре или поне така симулира,знам ли?Ей за такива тъпотийки става въпрос :D
Публикувай отговор