Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Гена, аз имам подобни проблеми и ще пробвам декларацията ти :) !
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Очаквам да споделиш как е при теб и има ли резултат! :)
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ами в такъв случай ще е необходимо да потесам :D . Ще пиша.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Най-странната тайна:
http://soundcloud.com/todorpavlov/full
Предоставено ми от Ангел с много поздрави и успех на всички! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Преди няколко дена,вечерта към 17ч почувствах някакво ужасно притеснение,страх от създалата се ситуация около бизнеса ми,вноските по някои заеми и други плащания,а пари нямах колкото са ми нужни,въпреки че си давах сметка,че не трябва да изпадам в това състояние и всичко ще се нареди както трябва.Прибрах се в къщи,вечерях и по едно време усетих киселини,а не бях имал от години.
Погледнах за малка справка Луиз Хей и си правих ТЕС.Помогна ми и се замислих,че времето ми отделено за това,е почти колкото да отида до аптеката,а и е ясно,че лекарствата не помагат и струват пари. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
clever
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Ное 2011 13:40

Мнение от clever »

Казвам здрасти на всички! Това е първият ми пост, причината за него е, че когато попаднах на информация за съществуването на този метод, не намерих конкретни отзиви за ефикасността му. Та реших (още преди да имам допир с ТЕС) да тествам и дам конкретен отговор :) Притежавам книгата от 2 дена, първите ТЕСания не бяха много убедителни, но това беше поради не изчистена техника и вчера, когато изникна проблем, който еднозначно щеше да определи ефикастността на техниката, постигнах един малък, но основополагащ за мен ефект-на кратко с 2 думи: станах сутринта, проведох си сутрешната рутина(баня,подреждане на стая,закуска), но с лека,остра болка под коляното(случва се понякога,особенно когато е студено(в следствие на тренировки) и не отшумява бързо, а ме държи до обеда, понякога и след него..) та направих ТЕС с декларация "Въпреки, че усещам остра болка под капачката на дясното коляно..." найстина се получи! Останах изумен, в такъв смисъл, че си мислих постоянно за болката, усещах я може би точно до преди края на 2рата серия и когато си взех въздух и го изпуснах, при ставането ми БОЛКАТА Я НЯМАШЕ ! :shock: :arrow: След това си помислих "Ето защо имах чувството, че държа 'злато' в ръцете си когато четях книгата!".
Това е което исках да споделя.


Поздрави!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Клевър, честито и добре дошъл. Тепърва има още да се изумяваш от ТЕС. Злато е, да :)
clever
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Ное 2011 13:40

Мнение от clever »

Благодаря mayadob . Отново мигновен ефект в/у болка в гърба от неправилна стойка при писане пред компа :Х . Петърнишки, поклон пред това, което си направил с разпространението на техниката посредством тази книга :!:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

От вчера и аз нещо се разсополивих,да не остана назад и аз,но вечерта се вкарах в един в филм,който днес просто към 16ч достигна кулминацията си и бях толкова зле,че освен носът ми където е запушен,един изпълнен с негативни мисли цял ден в главата ми,силно и неприятно главоболие,чак усещам,че на моменти може да почне и да ме тресе,започвам да усещам,че и прав не мога да стоя се прибрах в къщи и продължих да наливам масло в огъня.Направо не се понасях как можах да изпадна в подобна ситуация и да нямам желание да се оправя.Даже си легнах и мислех да заспивам и го направих.Е да,ама това е бягане от проблема,а не решение.Станах аз и почнах едно яко тесане,ползвах и техника на избора също.За около час съм такава свежарка,че чак си се изкефих на себе си,зареден с положителни емоции и настроение отново готов за бой както се казва.Най-големият майтап е,че си извадих и запера,но ме домързя да си правя солена вода,за сметка на това,пък не ме мързеше да си понаправя един час ТЕС!Ей,любовта е голяма работа да знаете и най-вече когато сте открили точният човек.
Хубава и топла вечер на всички! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Peppy
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 31 Май 2011 21:40
Местоположение: София

Проблеми със ставите

Мнение от Peppy »

Отдавна исках да напиша за моите успехи с ТЕС-но все време не остава.И понеже снощи имах супер успех/поне за мен е така:)/ днес сядам да пиша.Рано призори се събудих с доста неприятна болка в горната става на крака.Бях в полусънно сустояние и започнах на ум да ТЕС-ам.Въпреки,че изпитвам ужасно неприятна болка в...Хващах се в моменти,че съм се унесла в сън,пак се пробуждах и продължавах да си потупвам точките на ум.След втората обиколка по точките болката беше изчезнала-все едно ,че никога не е била.От известно време ми се налага да правя ТЕС именно в такова полусънно състояние.През деня все време не ми остава.Явно моето подсъзнание ми напомня, като ме събужда доста рано сутрин,за ТЕС-ането което не съм направила през деня.Успехите са невероятни и ТЕС все повече и повече ми помага. Спокойна вечер на всички!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D "ТЕС на сън"-нова техника!Пепи, благодаря ти!Аз се приспивам ТЕСайки, досега докато спя не съм го правила..ама най-доброто предстои, както гласи една реклама!!!
Благодаря ти и успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

ОоОо това,тесане в полусън мислех,че е мой патент :D събуждам се в 2ч и до към 5.30 съм като руски часовник с кукувечка :D Събуждам се ТЕС,заспивам и пак сън и пак ТЕС,КС и на него спя и пак ТЕС и незнам дали правя нещо но македонския ми инат крещи с пълен глас и пак ТЕС :wink:
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Аз редовно си я прилагам тази "техника" почти от самото начало на ТЕС-карирата ми... :lol: ма пуст мързел, к`во да пра`ш!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ха-ха-ха, и аз в началото на ТЕС практиката ми, сънувам си нещо и в един момент: а!? и: "въпреки това, аз..." :lol: :lol: :lol: в самия сън. Вече спря, но беше адски автоматизъм, в подходящия момент.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Alisa написа:Ха-ха-ха, и аз в началото на ТЕС практиката ми, сънувам си нещо и в един момент: а!? и: "въпреки това, аз..." :lol: :lol: :lol: в самия сън. Вече спря, но беше адски автоматизъм, в подходящия момент.
абсолютно същото и при мен се получава, понякога като сънувам нещо гадно още в съня почвам да го ТЕСам
Публикувай отговор