Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Имам баба на 95г,която е опасна и сега с нея от време на време правим тес,на който тя му казва магийка.
Болят я краката много и в момента левият и глезен се беше подул доста,притесних се и започнахме с тес да работим за него,като преди я болеше рамото,но него го оправихме.
Ето как правим тес нея.Аз с пръсти я тупам по точките,а тя говори.
Тази вечер плачеше и се притесняваше,че кракът и е зле.Погледнах го и какво да видя,има някакво зачервяване,но отока беше спаднал и аз я успокоих,че преди е бил много по подут и дори аз съм се притеснил,но не съм и го казал нарочно.Успокои се!
Сега се опитах с прокси да изчистя това притеснение и да поработя още малко за отока и!
Утре пак ще поработим с тес заедно и ще пиша какво става!
Аз изчистих нещо много важно за себе си като проблем,емоциоанален за който едва ли някой лекар би ми помогнал,а и това само с една серия тес,но е много личен и се извинявам,че няма да го споделя точно какъв е!Навик е.....
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Днес се събуждам отново със приятното леко усещане в стомаха.Няма подуване както преди.Едно доказателство,че ТЕС работи ефективно при премахване на емоционални травми които са останали в подсъзнанието ни.
Искам да кажа,на всички тези които си мислят,че работят с мисълта и тя е пожителна,все са имали през живота си някакви негативни и приятни случки,емоции и подсъзнанието/реактивен ум наричано още/всичко помни и пази,ако не се премахне един ден това може да навреди и излезне отново със някакви последствия!
Имам себореен дерматит,като това си е моя диагноза,поставена от знанието ми за това какво представлява това заболяване и не греша.Бях успял с биорезонансното лечение да си изчистя люспите на главата,но сега от известно време се появиха отново,и това за какво го споделям?
Защото разбрах и видях,че проблема е в останалата причина,която трябва да търся и премахна работейки с ТЕС за да оздравея напълно!
Именно за това започвам да чистя неща за които се сетя от миналото!
От една седмица започнах лечение с човек,който има диагноза рак на пикочният мехур!Съвместно с биорезонансното лечение,започнахме и работа с ТЕС!Има притеснения от предстоящият преглед на скенер.Работи за това с ТЕС и каза,че се чувства по спокойна,сега работим по други емоции,които знам че са една от евентуалните причини за появата на проблема сега.Знам,че скоро ще се похваля с още хубави резултати,най важното е и ме радва,че човека има желание да се справи с болеста!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Със всеки изминат ден след като използвам тес,в мен се забелязва голяма положителна промяна,промяната която сам постигнах и така дълго желах,максимално се кефя на всичко което ми се случва,най важното което осъзнах!
Дано повече хора осъзнаят,че това което е пред тях и не са го виждали или не са му обърнали внимание досега може да осъзнава техният живот,но истината е че всичко е в собствените ни ръце и в самите нас!
Обичам ви! :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

На въпроса:Как си?-харесвах как баща ми отговаряше на тези които го питаха:
Да благодаря на бога и партията много добре!:)

А сега когато мен ме попита някой,как съм:
Да благодаря на враговете и приятелите си отлично!:)

Направо ми идва да ударя с дупе тавана,ако можех само........днес усещам страхотен прилив на енергия,сили и емоции и при това само положителни разбира се,дано да заразя с това повече хора и изпитат насладата от това невероятно изживяване!
Няма път без изход,има само много пътища и всеки те води до някъде,въпроса е до къде искаш да стигнеш!

P.S.Чак ми се насълзяват очите от радост!!!Няма кой друг да ти го направи по хубаво,ако не самият ти!
Хубаво е казано в приказката,неволята учи!
Осъзнай се днес,утре може да бъде късно!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

В безкрайността на живота,
която ме обгръща, всичко е съвършено, цялостно и завършено.
Миналото няма власт над мен,
защото искам да се уча и да се променям.
Виждам, че то е било необходимо,
за да ме доведе до мястото,
на което се намирам днес.
От мястото, на което се
намирам в момента,
Желая да започна да почиствам стаите в дома на
моето съзнание. Зная, че няма значение откъде ще започна,
и затова се захващам с най-малките и най-лесните стаи
и по този начин ще постигна бързи резултати. Вълнувам се от участието си в това приключение,
Тъй като зная, че никога няма да премина
отново през него. Стремя се да се освободя.
Всичко в моя свят е наред.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Луиз Хей
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да от нея е,сега чета книгата и мисля че някой ако не я е чел,няма да е зле да го направи!Лично на мен много ми харесва и допада и има неща сходни на тези които прилагаме и в тес,при декларацията и НФ! :roll:
Последно промяна от гената на 21 Мар 2011 09:46, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И така тази сутрин се замислих върху въпроса който доста хора си задават,с ТЕС мога ли да направя така,че да имам пари?
Нека вземем един човек който е работил с тес и такъв,който сега научава за него!
Ако им дадем примерно по 5лв,какво би направил единият и другият?
Единият е освободен от негативните мисли и не е обременен от проблеми ще ги вложи може би в нещо за себе си от което само може да се почувства още по добре,а другият може би ще ги даде за цигари,защото с тях си прикрива някакви проблеми,като цигарите са симптома,но не и причината за даденият проблем.
В този си ред на мисли,искам да обърна внимание,че ако един човек с цигарите си прикрива някакъв проблем и бяга от неговото решение,замислете се само за един месец,ако харчи 300лв за цигари,а знам че много има такива и дори може да са харчат повече,то тези пари вложени за нещо друго,ако е работил по отстраняване на проблема,живота му колко по различен може да бъде.
С един тес не само цигарите може да откаже,но и да свали този емоционален товар от гърба и да се изправи и прогледне,че всичко вече изглежда по друг начин!Ако не изчисти боклука от собствената си къща и не го изхвърля човек,какво става?Затъва в мизерия,така е и с неговите мисли,чувства и как да дърпа напред,като сам се тегли назад?
Е,ако съм бил полезен по само на един човек да ОСЪЗНАЕ това и види,че съм бил много прав,нека го сподели на други!
Надявам,се че примера ми тук ще съпоставен с други ваши проблеми,и не забравяйте,вие сте господари на живота си и вие градите това което се случва с вас,а не другите!
Типично по български,ние чакаме някой друг да дойде и ни реши проблемите,защо аз съм зле другите не,или като съм зле искам и другите да са зле,но това са вашите мисли,вашите искания!
Дали и другите мислят така?Определено НЕ!
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Ентусиазмът ти е заразителен :))

Аз миналия месец четох Луиз Хей - Излекувай живота си. Много е хубава книгата, но трябва да запретнеш ръкави и да се потрудиш. за да се промениш наистина. (на мен още не ми се удава ....)
Има и филм по книгата "Излекувай живота си", може да го гледаш и него, много е надъхващ.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Благодаря ти за информацията,че има и филм!Ще го търся и задължително,ще го гледам,макар че от това надъхване съм като една огромна каменна топка която се търкаля по един склон и няма спиране!Но какво пък сега,от повече глава не боли!:)
Задай си въпроса за какво все още на теб не ти се отдава?Какво пропускаш и къде е грешката ти?След като си започнала,както и аз значи сме си избрали по кой път да вървим,осъзнали сме,че всичко е в нас,както и решението на проблемите ни,това че ние сами сме си създали болестите.
Не знам защо,но ми се струва,че не си постоянна и не правиш ТЕС!!!Лично на мен и четенето ми помага много,интересно ми е как откривам моя път и виждам какво е нужно да ремонтирам в себе си.Просто виждам,как всичко си идва на мястото с времето,без усилия,без напрежение и това ме зарежда с още повече ентусиазъм!Колкото повече се освобождава човек от старият и излишен товар,толкова повече е спокоен,уверен в себе си,и това е точно което го дърпа и изстрелва напред!
Преди ако съм се опитвал да налагам моето мнение и виждане за даден проблем,абе виждаш ли аз съм правият,сега се осъзнах,че всеки има право на мислене и на избор,а явно това ми бе един не малък проблем,с който аз самият се натоварвах и чувствах зле!
Иван има макар и не директно върху мен,голяма принос за това и съм много благодарен!
Няма да се правя на скромен,умея да чета между редовете!:)Там намирам винаги много истина!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето и какво още интересно роди празната ми глава днес!:)
Замислях се,че ако отида в една фирма и предложа на собственика и да помогна,чрез ТЕС терапия на колектива му,той ще ме изгледа като един луд!Което си и един вид някаква работа,от която и аз мога да спечеля нещо!:)
Е да,ама не,само ако се запознае малко повече с тази техника и това,че всеки е обременен от проблеми и мисли,които малко или много се отразяват на работния процес,а колкото е по продуктивен един колектив,то това веднага ще се отрази и на резултатите във фирмата,а и е логично да е така,след като е доказал ТЕС,че много добре работи и действа при спортисти!
И искам пак да подчертая,че пак опираме до какво?
Да,до ОСЪЗНАВАНЕ!
Ех,този Франк Кинслоу!:)На един дъх за по малко от ден му прочетох книгата-Чудесата на мигновенното изцеление!
P.S.Не ми се мисли,ако емоционално хората от една фирма чрез ТЕС,си разрешат проблемите и видят промяната си,какво може да се получи?Споделят с близки,роднини и приятели.........колкото повече,толкова по добре нали?:)
Отивам да си патентовам идеята,докато някой не е решил да ми я открадне!:)

Ето една част от цитат на Иван в едно интервю:

В Америка директорите на водещи фирми били готови да броят колосални суми, за да се отърват от страха си да говорят пред аудитория. Тогава на помощ им идвала техниката на Гари Крейг.
„ТЕС ще ви позволи да увеличите доходите си, да започнете нов или да преуспеете в сегашния си бизнес, да намалите теглото си, да достигнете по-високо ниво в уменията си на оратор, певец или артист”, обещава Иван . Той е убеден, че неговата книга ще накара хиляди българи да променят живота си чрез ТЕС. В света милиони хора вече прилагали тази панацея на всички проблеми. Всеки месец 10 000 души започвали да я практикуват. Психотерапевтът съветва, когато имаме проблем, да посочим с пръст към източника на бедите ни. Тогава ще се усетим, че всъщност сочим към проблема с един пръст, но останалите три са обърнати към нас! Всички проблеми са в нас. И от нас зависи да се отървем от бремето си.

Ето и линка за повече инфо:
http://www.plovdivmedia.com/21352.html
Последно промяна от гената на 28 Мар 2011 00:28, променено общо 1 път.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Снощи ТЕС-ах емоционални състояния. Започнах с емоция, причиняваща ми сърцебиене, стягане в главата и изпотяване на ръцете. След всяко ТЕС-ане емоциите се сменяха, мислите също, докато в един момент повече нищо не излизаше. В главата ми стана абсолютна тишина. Никакви мисли. Обикновено това състояние го постигам с КС. Но тук беше различно. Усещах вибрираща, прозрачна обвивка около мен /енергийното тяло?!/ и отвътре чувствах празнота. Все едно се състоях само от тази трептяща енергия, като воал с очертанията на тялото ми и нищо повече. Беше много странно и хубаво. Прекарах в това състояние както ми се стори доста дълго, може би 1/2 час. Когато си затворех очите виждах светлина. Мисли така и не идваха. Накрая сама сложих край на това, не знам иначе колко дълго би продължило...
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей,този ТЕС е голяма работа!
Най новото при мен е,че успях благодарение на него да възстановя и продължа връзката си с приятелката си с която имах връзка 5г!Макар,че тя смяташе,че сме приключили!
Определено помага и за сексуални проблеми!
Е от мен толкова по темата!:)

За повече инфо,лична консултация с мен с/у заплащане!:)


P.P.Майтап бе Уили!
:roll: :D :wink:

И както казва Иван,ТЕС помага за всичко,е самата истина!
Иска се работа,работа и пак работа!Всичко е в нашите ръце!
Всъщност днес си мислех докато си работех,че човек взема лекарства,за които дава пари,а доста голяма част от него,без да се осъзнава помага за излекуването му!Кога ли хората ще се осъзнаят,колко много потенциал има в тях,а самите тях ги е страх да го покажат и разгърнат!Винаги се вслушват и чакат на някой друг да им каже какво да правят или да наготово някой друг да свърши тяхната работа!
Надявам се,поне от малко да размътя нечии глави които малко им трябва да минат от другата страна на стената,пред която са застанали!:)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Сега остава да порабтиш и с ПЕАТ за да разбереш, колко памага и той. Почвай с приятелката. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор