Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената,къде ги намираш тия работи за ГНМ,аз отварям само на английски.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Гената,къде ги намираш тия работи за ГНМ,аз отварям само на английски.
Ето тук мисля,че има доста добра информация:
http://www.spiralata.net/kratko/article ... =bg&pg=628
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Препоръчвам да се прочете:

http://terrafim.wordpress.com/otkroveni ... %B5%D0%BA/
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.selenabg.com/index.php/2008- ... 08-07.html

От тези материали си вадя едно заключение,а и точно тук накрая пише нещо което лично за мен е вид обяснение,защо все повече хора се разболяват от рак и наистина той се превърна в бич за хората в последните години,както и че лекарите не могат да премахнат причината която води до него!
Ако иска някой да го коментира или опита да ме убеди,че не съм прав!
Какво се случва с нас в днешно време,финансовата криза,материализма който се превърна за мен в една епидемия обзела все повече хора и наистина се загърбва духовното,а парите знаем не купуват много неща,най вече здраве да спомена като най важното нещо,едно от нещата за които си говорим тук,защото ТЕС е техника с която човек не само може да е здрав,но и за личностно усъвършенстване!
за мен обаче,няма нищо случайно! :roll:

http://kvantov-prehod.org/page.php?article=58
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Един от основните ми проблеми и дразнители в нас е баща ми.Човек с променливо настроение,мисли че той е прав и знае всичко и дрите около него трябва да мислят и правят каквото иска и му е в главата,влияе на моменти доста натоварващо.От 25г,че да не и повече не си говори и вижда с брат си,преди време го помолил за пари да му даде и след като му е отказал,се разсърдил и до ден днешен.Ето как най големите проблеми и негативи сами си ги правим и то между най близките хора,а това после дава отражение и върху нас,в случая децата му!Аз по принцип не му се връзвам много,но има неща за които си мисли човек,че като не обръща внимание и не му пука,няма страшно,но подсъзнанието си запомня всичко и си го пази,както и на компа,ако не изтриеш съдържанието от диска,това от екрана и да го махнеш,не означава че го няма вече и край с него!В дианетиката това се казва реактивен ум!
Като малък наблюдавах големите хора и се чудех,защо след като знаят че някои неща не е редно да се правят,те допускат грешки и после съжаляват за това,в което няма нищо лошо след като са се осъзнали,че са сгрешили,но ето по късно как се отразяват те на другите и после започваме да се обвиняваме,че заради еди кой си вдигнах кръвното или нямам нерви да го търпя повече!
В тази насока поработих с ТЕС и усещам как ми олекна и преди ако мисълта за нещо което пак баща си ми ме тормози,ме е напрягала чак до свиване не стомаха и треперене едва ли не,сега ми е всичко ОК!:)
Гледам всякакви неща които ме карат да се чувствам по някакъв начин зле да ги изтесам и да не се мъча,защото в годините много нещо съм насъбрал,а не съм знаел как да се чистя и това си води до някакви последици!
Радвам се,че при мен емоционалните проблеми които тесам минават от един тес в повечето случаи или правя с различни формулировки и проблема го няма!Сега пак си мисля за баща ми и пощенската кутия която иска да си направи на вилата да я довърша,но ми едно никакво и спокойно,а преди два дена ми бъркаше в здравето тази мисъл!Макар,че мисля е силно казано,по скоро искам да кажа,ако се замисля за това! :wink:
Имам и други неща по които да работя и лека полека виждам как се променям и извисявам,увереността става още по голяма в мен,спокоен съм определено,макар че си има едно нещо което си ме мъчи и това и е проблема по който работя сега!
Благодаря и на nikimm още един път,с негова помощ успях да изчистя и други неща!
Когато ми се налага работя и за физически проблеми,там се иска малко повече тес,но и те не ми се опират! :roll:
Ще се опитам да предложа на майка ми тес и как да го ползва за да чисти негативите които поема от баща ми,защото по принцип това си повлия вече доста зле,но въпреки всичко баща ми не се осъзнава,а по скоро я обвинява нея,за това че посегна да дави мъката си с алкохол!
Неприятности големи се изживяха с това нещо и сега виждам,че и тук има материал да тесам!
Последно промяна от гената на 01 Май 2011 08:54, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

В личен план също ми се случиха промени,ерген съм и там с тес се оправи всичко и съм ок!Бързо действам аз,няма кой да чакам да действа вместо мен!
С две думи хванал съм се здраво в ръце! :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Браво бе Гена ,как си оправи ергенлъка ,че и аз да си оправя моминлъка :D Иначе ,големи поздрави за постиженията.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Браво бе Гена ,как си оправи ергенлъка ,че и аз да си оправя моминлъка :D Иначе ,големи поздрави за постиженията.
Това е малко подвеждащ и объркващ въпрос!
Исках да кажа,че след като вече се видя че няма да се получи нищо в тази връзка,не съм страдал и изживявал тежко раздялата и случилото се,тесах доста неща като цяло върху себе си,което е в резултат на събрали се неща досега и съм ок отвсякъде!
А моминлъка го оправяш като си намериш момченце! :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тесах се,че се чувствам изоставен,незабележителен,незначителен,неразбран,неоценен,неспокоен,подтиснат и си мисля за глупости,напрегнат,изпитвам гняв,страх и т.н.,като всичко това го навързвам с дадени хора когато тесам дадена ситуация!
Когато ми дойде наум какво изпитвам за нещо което се сетя и виждам,че е за тес стрелям веднага!От първият път в десетката,а и най ми е интересно че още в началото при декларацията усещам нещо как се раздвижва в главата ми и все едно излиза напрежение,вече си отива и ме напуска.По едно време когато ги подкарах доста едно след друго усещах,че може да ми стане зле,но не спирах и усещах олекване и особенно на другият ден,все едно съм нов новиничък! :lol:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,дай една декларацийка за отслабване в корема и вътрешната страна на бедрата и паласките.На мен декларацията за излишните кила ми действа на колежката не ,не мърда грам на долу.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А каква е твоята декларация и тя теса ли това какво чувства от тези неща които иска да премахне?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Между другото,сега се сетих какво исках да споделя още тук!
Преди три години когато започнах да се лутам из нета и да чета за разни алтернативни лечения,прочетох една мисъл която много ме грабна и я казвам на доста хора:Реалността е функция на съзнанието!
Като се замислите за мисълта/филма ТАЙНАТА/ и закона за привличането нещата си идват на точното място,така че УМНАТА! :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Че имам излишни 15кг и се освоббождавам леко и неусетно от тях.С нея тесахме срам от килата ,но на тия години май и двете не робуваме на това.Но килата си пречат и при двете са концентрирани в корема,паласките и вътрешната стр на бедрата.Тя иска да пробва с такава декларация.Аз от мойта си отслабвам равномерно на всякъде да кажем с по3-4кила на месец.Тя казва ,че няма някакви емоции относно килата.Но май нее наясно ----що тогава иска да слабее.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

ООООООООООООО Гена много неща щяхме да си спестиме ,ако преди време бяхме изчели някой неща,но и сега не е късно,остават ни някакви си 50-60гд живот още :D :D :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Като тесам за кила от 2 месеца горе-долу,прави ми впечатление,че от известно време не усещам оня вълчи апетит и дупката в корема и че не ми се папа шоколад и нещо крекерчетата ми залежават :D
Публикувай отговор