Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,пожелавам на теб,майка ти и цялото домочадие много здраве,СПОКОЙСТВИЕ и късмат.По повод майките много злоупотребяващи с олкохол--преди време писах ,че мойта я тръшна и аз незнам какво точно,но беше повече от 8-10дена с много висока температура,аз поне като я хванах беше с около 39гр.Нямаше симптоми на грип иили нещо заразно.Някъде четох,че високата температура е от много голяма токсикация на организма.По този начин организма се чистел,защото от температурата се ускорявал метаболизма и т.н.Месец и половина до Бъдни вечер не смееше да близне никакъв алкохол.На Бъдни вечер се пробва за адет с една греята едвам я изпи,стигаше и до клюницата и се връщаше .Но нали е адет.Вече не може да пие концентрати но сега се мъчи на бира.Пак не и е добре но продължава.Вечерно време назнам какво и става но пика но цели и половинки часове.Не ще да направи нищо сама за себе си.Пробвах Прокси и КС с временен ефект.И и доказах ,че сама ако се заеме може да живее като хората,ама не.Пък каквото сабя покаже и честа майко юнашка :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Днес сутринта приятелката ми каза,че е правила ТЕС на майка си.Тя е болна от алцхаймер.Потупвала и точките и е говорила вместо нея.Едната и ръка не я отпускала и решила и да пробва.Майка и доста била очудена по изражението на лицето и разбрала и интересно е реагирала когато я потупвала по точките на лицето.Накрая резултата бил,че си отпуснала ръката.Сега си говорихме да продължава всеки път когато ходи при нея да и прави ТЕС и прокси.Предложих и да пусне тема тук и споделя,но поиска да мине време да се съберат повече впечатления и резултати,но аз пък си казах,защо да не споделя дори и това добро начало. :D
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Споделям нещо, което смятам, че действа много добре. Изкавам убеждението , което искам да ми се случи с ясно и твърдо намерение. Изказвам го на глас и сякаш все едно вече е станало. След това регистрирам зоните в тялото, които реагират на твърдението (т.е. които са против). И тогава формулирам декларацията. Мисля, че емоциите започват да индикират доста бързо. Идеята, както се подразбира, е накрая когато изречем твърдението да няма физически смущения.
По подобен начин може да се работи и с физически неразположения. Изкава се твърдо и ясно твърдението за доброто физическо състояние и пак ...... Вярвам, че това скъсява пътя към това, което се чисти.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Хубаво е да се пробва от повече хора това и да се споделят резултати.Радвам се,че го сподели! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Аз също съм правила това, но при изказването на желаното като действително, не регистрирам никаква зона в тялото ми, която да се противи. Напротив - имам чувството, че около слънчевия сплит се отварям и разцъфва нещо като цвете. Хубаво ми е, усещам, че съм цялата в усмивки, но от това нищо не следва, желаното не става истинско. Така че не мога да намеря практическо приложение, освен да се чувствам за някоя минута по-добре.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Хубаво ми е, усещам, че съм цялата в усмивки, но от това нищо не следва, желаното не става истинско. Така че не мога да намеря практическо приложение, освен да се чувствам за някоя минута по-добре.
Възможно е разбира се това, което казваш, но и аз не съм предложил панацея, а нещо което работи за мен и е една от гледните точки на тес, според моя опит. Съдържанието на убеждението е също много основен момент. Ти и аз изказваме убеждения, които лическият ум или кой знае какво и кой желае. Но дали това е убеждението, което ни е необходимо за решаването на определен по-дълбок проблем???!!! Всичко е възможно.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

paraboloid написа:Аз също съм правила това, но при изказването на желаното като действително, не регистрирам никаква зона в тялото ми, която да се противи. Напротив - имам чувството, че около слънчевия сплит се отварям и разцъфва нещо като цвете. Хубаво ми е, усещам, че съм цялата в усмивки, но от това нищо не следва, желаното не става истинско. Така че не мога да намеря практическо приложение, освен да се чувствам за някоя минута по-добре.
Пробвай да кажеш:
Да усетя, как около слънчевия сплит се отварям и разцъфвам като цвете е единственото, което е нужно за да сбъдна всяко свое желание!

И виж какви усещания ти носи това твърдение! :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби, слънце, та това е вълшебно! Сега можеш да потапяш всеки "негатив" в това слънце-цвете и г`лей к`во става!:idea:
:lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

:shock: Ъ-ъ!? Не мога да включа това, нещо ми е бавен реотанът. Когато изкажа нещо желано от мен като случило се в сегашно време, аз все пак си давам сметка от една страна, че това принципно е възможно, но от друга страна, за момента не е действително, а само пожелание, мечта. Като как това да послужи, за да се неутрализират негативи, като то всъщност е нещо като мечтаене на глас, или на ум?
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Май не е добра идея пак да наспамвам темата на Гената с мои преживявания. Гена, извинявай!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Говори си,не ми пречиш! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Shocked Ъ-ъ!? Не мога да включа това, нещо ми е бавен реотанът. Когато изкажа нещо желано от мен като случило се в сегашно време, аз все пак си давам сметка от една страна, че това принципно е възможно, но от друга страна, за момента не е действително, а само пожелание, мечта. Като как това да послужи, за да се неутрализират негативи, като то всъщност е нещо като мечтаене на глас, или на ум?
"Умът" ти може да измисли още много неща и това е безкрайна игра. Ако искаш просто пробвай предложението на Иван, защото иначе могат да се изкажат още много неща и всички ще бъдат за теб вероятни.
Искам да направя малка отбивка от конкретното предложение. Разсъженията, които си направила в поста си са думите и движенията на мозъка ти. Ако си забелязала именнно той ни плаши, т.е. мислите които минават през него. Има обаче още нещо, което "трябва" да се изплаши или да не се изплаши от мислите ти. Искам да кажа, че една мисъл, за да те накара да се чувстваш добре ТИ трябва да я оцениш, като ОК и обратното. Т.е. мислите имат нужда от ТЕБ, за да бъдат някакви :) . Т.е. вероятно има нещо преди тази мисъл, което оценя мислите и това вероятно си ТИ. Т.е. вероятно ТИ не си мисълта, а мисълта минава през ума ти. В този ред на мисли, мислите в ума си са просто една от идеите, които можеш да имаш за себе си и околния свят. И тези идеи се променят постоянно.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Е, ти сега преразказа теорията за КС. Съветът на Иван го опитах, разбира се. Ако стигна до резултат, ще пиша в моята тема. Направих един буламач, една комбинация от техники, пък да видим.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Паби, не ми прости и веднага квалифицира поста, който написах. :lol: :lol: :lol: Шегувам се разбира се. Няма никакво значение как ще го наречеш, ако ти харесва КС , така да бъде. Има ли обаче значение за теб това КС или нещо друго е. Докато писах поста си не съм си мислил за КС, но пък като си мисля КС също има тази идея, но и въобще не е единствената. Аз бих изброил много такива. Природата ни е дала всичко и ние можем всичко , което правим и с помощта на техниката. КС или някоя друга техника, сами за себе си не означават осъзнаване.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Извинявай, ако съм те засегнала; не е било това целта, а по-скоро да кажа, че това като теория ми е ясно, но нещо ми куца практиката. Аз съм прост овньо и като такъв имам нужда от практически съвет от типа: направи това, пробвай онова :D За КС изчетох доста, но това,за моя тип мислене и нагласа, е най-трудната техника, точно защото е най-простата. Получи ми се само 2 пъти, достатъчно, за да съм във възхита и напълно недостатъчно, за да разбера защо тогава стана, а повечето пъти - не.
Публикувай отговор