Ефекта на Холограмата

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
лора
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Май 2010 21:45

Ефекта на Холограмата

Мнение от лора »

Имах толкова добър резултат с ТЕС, че се почувствах свободна и спрях да го прилагам върху проблема. Страдам от ирационални страхове и всяко споменаване на Смъртта, без значение по какъв повод ме хвърля в ужасни кризи. Макар да съзнавам, колко абсурдно е, напълно вярвам, че ако я предизвикат с намек (някой около мен) тя се прилепва към мен и търси да отнеме някое от дечицата ми. След ТЕС горе-долу успях да се обедя, че няма причина да се имам за толкова "специална", че ТЯ да върви подире ми. После обаче се чувствах така сякаш духове на непознати, за които послучайност съм чула се прилепват към мен. С ТЕС се обедих, че някак си са били заключени по Хелоуин и вече не могат да ме доближават. Не ме разбирайте погрешно, аз не вярвам в подобни неща, точно затова ме измъчват още по-силно. Дори не можах да получа резултат с рационалното обяснение, че просто не са реални, макар, че ТЕСах първо него. Сега започвам да намразвам роднините си, защото новото ми убеждение е, че те умишлено заразяват с лоша енергия всичко около ми. Те наистина не ме подкрепят. Смятат, че вече се превземам и преовеличавам тъгата си. Дразнят се, че натоварвам всички с лудоста си. И всякаш колкото повече ги избягвам, напук ме търсят уж да не сме оставали сами.
Знам, че това е ефекта на холограмата, всеки път когато изчистя едно парче друго го замества.
Всичко започна преди година, когато загубих скъпи на сърцето ми същества, макар само едничко физически. Това ме сломи и даде начало на кризите. Предполагам, че имам нужда от професионална помощ но не мога да си я позволя.
Затова, моля ви, моля ви, кажете ми има ли начин да се изчистят всички парчета от холограмата или трябва едно по едно? Заради страховете не е останало нищо от живота ми, само страховете, заради които мразя дори да излизам от вкъщи.
В различните етани от холограмата използвах следните напомнящи фрази:
Въпреки, че:
изпитвам неистов страх от Смъртта и стягане в гърдите/ чувствам вина/ не мога да се справя със страховете си/ натоварвам с негативизъм срещите с роднините си.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Направи си ТКФ за случката, или почвай с предизвикателството. НО първо ТЕСни: Въпреки, че се съмнявам, че с ТЕС ще постигна окончателно освобождаване от страха си от смъртта, аз напълно и...
НФ - съмнявам, че с ТЕС ще постигна окончателно освобождаване от страха си от смъртта,
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
лора
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Май 2010 21:45

Мнение от лора »

Благодаря! Ще пиша и с резултата!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изчисти си първоначалната случка на загуа на любими същества. Там има много аспекти, които в момента се проявяват като симптоми.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор