ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от fif42 »

Вчера бях на семинара в София, а днес трябваше да ми взимат кръв.Преди семинара винаги идваше някой с мен да ме държи за ръчичка :oops:, но не и днес.Незнам колко тесане му хвърлих,но бях толкова спокойна,че чак не мога да се позная.От болницата излязох,като волна фтичка :wink:




ПО-ЗДРАВИ
ФАНИ :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Въпреки ,че никой не ме потупа по раменцето,аз ще продължавам да се фръцкам с постижения.Днес на ехографа ме зарадваха много--олекнала съм с един 13мм камък в бъбрачанцато ми и с една мила миомка по-малко. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Е-е-е-е-е браво!!! Туп,туп туп по раменцето :) , че нямам такава иконка.
Едно птиченце ми разказа за един случай с олекване с 1кг докато е правен ТЕС на кантар. Май е свързан с теб или твоя приятелка. Ако да, разкажи по-подробно, моля те.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Туп-туп и от мен и по раменцето и по останалите точки! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Като един добре завършен близнак,както се разбра работя за няколко неща едновременно и естествено по-скоро хаотично отколкото подредено.Да рекох да видя какво ще направя с килограмите,аз съм все пак от хубавите жени ,а не от гърчавите :wink: Наистина има резултати и в това начинание,е чак да правя тес на кантара не.Когато почнах бях 90-91кг.Сега съм 82-83-84просто играят .Започнах с оная фраза за излишната телесна маса и ги бях докарала до 79-80-81 и тогава играеха,но поедно време си помислих да не взема от толкова чистене да се очистя и хоп тогава чух глас--Фани това ми намирисва на ПО.Ето след тес чувам гласове Иване гласа беше твоя :D Ей хора това последното беше майтапчеееее,но наистина ми мина през ума ,че Иван така ще ми отговори. Прочитайки някъде ,че трябва да съм по-конкретна и да посоча колко кг.искам да сваля и си корегирах декларацията и сега нещата вървят по-бавно .Друго което ми направи втечатление е ,че след ТЕС за кг. качвайки се на кантара мисе отчитат 2-3кила по-малко отколкото преди тес.Накарах бащами да пробва на него му показа 2кг. отгоре. Помолих една колежка да пробва в тях тя каза , че не са се променили кг. й. Между другото се качвам на кантара не веднага след ТЕС, а 15-20мин.по-късно. Друго, което ми се искаше да споделя за ТЕС е, че баща ми прави 2-3 за една ябълка дето го болеше и веднага след първия опит каза че не го боли и така няколко дена без болки. Преди няколко дена каза, че пак го боли, но незнам от инат ли от какво ли, не ще да продължи. Майка ми пък отказва да прави сама ТЕС, но седи когато аз я и минавам по точките и нареждам като ходжа на минаре, но и тя от инат ли от неверие ли се дърпа. Не ми идва на акъл как да ги накарам да се потрудят сами, а и двамата са с диагнози и на лекарства. За днес стига ви толкова :) Очаквам аплодисменти.Бъдете ЗДРАВИ


ОБИЧАМ ВИ
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Имаш бурни ръкопляскания не само от мен,а родителите ти не се опитвай да ги караш на сила,както и който да било друг!Ако не желае сам човек да си помогне,другото желание е без значение!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Мисля,че при наще нещата стоят така защото не вярват,че нещо може да им помогне щом личната им е казала ,че ще трябва да пият лекарства цял живот и другото е СТРАААААААХ от непознатото.Ще опитам да ги накарам да гледат Иван на осми и да чуят със собствените си уши за какво става въпрос.Ръкоплясканията още ми кънтят в ушите :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Намери клипа на Гари Крейк и им го пусни,както и шоуто на Иван и Андрей с Огнян Симеонов,това мисля че по ще ги впечетли!
При Марта не знам колко време е и какво ще се покаже!Ако имаш затруднения с намирането им ще помагам!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Клипа на Гари Крейк го звнам но за Иван и Андрей нещо не се оправям с намирането --помагай :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Фани, браво за упоритостта и за успехите! 8)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Защо не опиташ с ПРОКСИ, да изчистиш съпротивата на родителите си, разбира се, след като изчистиш своето отношение към тяхното нежелание да ТЕСат? :wink:
Можеш и ти да ги потупкваш с мисълта вярвам само на лекарката и цял живот трябва да взимам лекарства.Но първо, не приемам ТЕС. :D
Предварително ръкопляскам :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ






ОБИЧАМ ВИИИИИ
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.google.bg/#hl=bg&biw=1400&bi ... e0862d3dbc
Я сега да видим дали ще се справиш с този жокер! :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената хапеш ли :D .Справих се.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса,аз съм още зелена и не съм правила до сега Прокси.Смятам ,че ми е малко раничко. :) .Като се има в предвид ,че родителите ми са на почти 75 можеш да си представиш в какви коловози са затънали ,но и аз съм си инат и ще настоявам.
Публикувай отговор