ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето пресен пример!
Вчера бях на вилата,баща ми имаше имен ден!Голям ми е дразнител и адски натоварва обстановката и хората около него.По принцип от малък никога не ме подкрепя и оценява това което аз правя.Мисли си,че всеки трябва да мисли и да е като него,да си налага неговото,но с мен не е познал,аз си правя каквото искам и намеря за добре.
Днес сутринта се тесах,за това че не съм подкрепян и разбран от майка си и баща си,оценен и мога да ти кажа днес ми супер готино,отпуснато и спокойно,без да си мисля за тези неща които ме тормозиха и караха да се чувствам напрегнат,особенно пък вчера!Баща ми няма как да го променя или да го накарам да прави ТЕС,майка ми също,тя дори не иска да дойде и на мероприятието другият месец на Люляците!
А всеки знае,че тези неща на сила не стават!Работя върху емоциите които ми причиняват и преди моите родители и виждам,че си заслужава!
Резултатите не закъсняват!
Но при мен,с един ТЕС общо взето нещата се оправят!Днес сутринта направих 5 теса за 5 различни проблема! :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Така изчиствайки се от тези емоции и неща в себе си поне аз няма да се съсипвам като тях,а и то на майка ми всичко е отразява много зле,но скоро ще има жълт картон за баща ми,изчаквам удобният момент и ще го залея с вряла вода,защото на човек ако не му покажеш,къде му е мястото може цял живот да те тъпче и гази,а в същото време да не се усеща какво прави и как всичко рефлектира върху него после,но тук пак се идва до осъзнаването!Любим израз ми стана вече!:)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

За емоциите ти след теса съм съгласна ,но не те ли притеснява,че те няма да си променят отношението спрямо теб--това е което те наранява. :)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

опс отговорих преди да съм получила и второто :oops:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Логичен ти е въпроса,но след като съм изчистил вече един път тяхното отношение,не им обръщам внимание,не ми действа това че те пак си правят същото,аз съм си ок!Изчистен един път проблема,не се връща се казва за ТЕС,това знаеш ли го?Иван мисля,че ще го потвърди!
Аз живея за себе си,за това аз да се чувствам добре,да постигам какво искам,да успея в живота си и мисля,че го правя!Тъпото е,че в повечето случаи става така,че повечето си ценен от чуждите отколкото от най близките си и за това много хора страдат и заболяват от неизлечими за тях болести и понеже ние сами си го правим и ги създаваме,ако го кажеш на някой директно и пак става така,че не той,а другите са му виновни и той е болен заради тях,ето пак тук става въпрос за осъзнаване!:)
Преди години се случи нещо от което паднах от високо на гърба си,сега вече няма да допусна пак тази грешка,а аз си бях виновен тогава,макар че баща ми в случая ме спъваше и пречеше,но аз ако бях се махнал от нас нямаше да се случат доста неща,така че сега си знам урока!Всичко е в моите ръце и аз си избирам и решавам какво да става в живота ми!
Най готиното е,че когато си пожелая да имам работа,мисълта действа и тя си идва!Днес си писках да дойде нова поръчка,макар че съм затрупан сега с работа и ето,рано сутринта ми се обади една клиентка!
Даже и в момента работя по нещо което го правя за първи път,не се притеснявам,спокоен съм и уверен,че ще се справя!А и ако имам нужда от помощ има на кой да разчитам!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=232

Тази тема четена ли е?Мисля,че не е лошо да се замислиш върху тези неща описани в нея!Има много какво да работи човек,и аз какво още да уча,но както се казва всичко с времето си!При мен знам,че няма нищо случайно!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената ,браво явно напредваш много бързо.Да Иван го каза на семинара,че не се връща щом е изчистено.Но мисля ,че грешиш в едно--никой не може да живее сам за себе си щом има домашни около себе си.И съм почти сигурна ,че и Иван няма да го потвърди.Е аз все пак не го познавам,но така си мисля. :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Четена е многократно :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Гената ,браво явно напредваш много бързо.Да Иван го каза на семинара,че не се връща щом е изчистено.Но мисля ,че грешиш в едно--никой не може да живее сам за себе си щом има домашни около себе си.И съм почти сигурна ,че и Иван няма да го потвърди.Е аз все пак не го познавам,но така си мисля. :D
Всеки сам избира кое и какво е добро за него,както се казва право на личен избор!А и не мисля,че един вид живееш сам за себе си,по скоро аз така го приемам,като някаква защита от това,да не се сривам от въздействието на другите,които само могат да ми причинят болести,които после знаеш каква паника предизвикват,а знаейки за доста неща вече,след като се занимаваме с подобни техники,е тъпо да допуснеш да ти случи подобно нещо!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

гената написа: ......... скоро ще има жълт картон за баща ми,изчаквам удобният момент и ще го залея с вряла вода,защото на човек ако не му покажеш,къде му е мястото може цял живот да те тъпче и гази,а в същото време да не се усеща какво прави и как всичко рефлектира върху него после,но тук пак се идва до осъзнаването
Гена, това с отмъщението не ми харесва. Мисля, че и него трябва да изчистиш.
fif42, права съм, защото аз с това се боря и доста трудно взех да го осъзнавам. Все още се връзвам на някои неща, но вече не е така зле както беше преди.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Така е всеки сам си избира :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

На мен не ми е било трудно да го осъзная,отнеми доста време да се мъча да го променя,но уви. :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки,че ми е трудно да го осъзная.........хайде това го тесай! :wink:
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

А на мен ми беше много трудно да го възприема, как така аз ще си променя мнението и възгледите. Но явно има начин :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Който търси намира! :D
Публикувай отговор