ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Леле мале,ще трябва да Ви връщам всичките потупвания и поздравления :( Алиса трябва да е първа в колоната,че ми ги пращаше авансово :D .До сега малко Ви се чудех,какви са тия ПО-та,ама ейма на стовариха ми се кото Ниагарски водопад.И тръгнаха от явно един не добре изчистена емоция,а може би се поуплаших,че нещата ми вървяха перфектно от близо 2 месеца.Забелязах,че аз не мога да определям нивото на емоциите си и явно съм карала на принципа --ако е силна я има ако понамалее я няма.Майче ще ми трябва не само потупване по рамото,ами няколко рамене.




ОБИЧАМ ВИ
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D :D :D пляс- бонус!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:) Аз все пак открих ,къде е ключа от баракатааа.Нещо тъпках една седмица на едно място,но си открих грешката.Иван ми беше пратил една декларация на която напомнящата фраза на първо четене не ми пасваше нещо и малко а промених ,но зациклих и днес просто нещата си се подредиха от самосебеси и подкарах ТЕС и от двете страни.Получават се нещата. :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Иване от колежката с мишката в бозата имаш хиляди пъти да си ---ЖИВ И ЗДРАВ.Преди време чете книгата и се ТЕС за гнусенето и каза,че и е на 0 и продължи още една седмица да го прави.Днес за късмет и се падна малко от козинката на агнето в яденето и каза,че и се повдига на 0-1.Предполагам ,че трябва да поработи за остатъчното.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Много правилно предполагаш!:) :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената-Благодаря ти.Помагай.


ОБИЧАМ ВИ
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Помагам,аз колкото мога и с каквото мога!:)

Всъщност хубаво е да се каже,че по същият начин човек с тес може да промени отношението си към някой човек,всички влизаме в противоречия понеже сме различни,мислим по различен начин,а това понякога води до неприятни моменти и изостря отношения както между близки така и между други които с които се налага често да комуникираме,да работим и т.н.!
Така,че опитайте ако някой ви дразни,вижте каква емоция предизвиква във вас,теснете я и споделете!
Не напразно има една приказка,пази си нервите ще ти трябват някой ден!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената,тесам си аз емоцийките и още как ги тесам,помага ми доста,ама как ще се промени отнощението на тези заради,които се тесам,аз знам ,че с добро много неща се постигат.Само че те взимат за приятел и ти тропат ситна ръченица на главицата :D И понеже са свикнали да им ходиш по гайдата само и само мир да е,когато речеш да устоиш мнението си и ставаш мнооооогооооо лош.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Лош си в техните очи,проблема си е техен!Не е нужно човек да се примирява със всичко!Аз напоследък знаеш ли какво правя?
Казвам,че всеки си има право на мнение и ако някой каже нещо,аз споделям мнението му,но не означава че лично аз трябва да съм на същото,както и аз ако споделя мое,то не трябва другите да го приемат за миродавно,но в общи линии когато човек си е прав,знаете че истината един ден възтържествува!
Повечето хора са като коне с капаци!Ако човек не се усети сам,говори му каквото искаш,полза няма никаква!От едното влязло през другото излязло!Особенно като се спомене,че трябва да си прави човек ТЕС в даден случай и в един момент се опулят едни очи,какво да ти кажа?:)
Но всичко си има разбира се подход,аз насила не го предлагам или налагам,само споделям и ако има интерес тогава почваме по сериозно да действаме.Но всъщност проблема при повечето хора е,че хвърлят вината на другите до тях,а не я търсят в себе си!Винаги някой ни е крив и виновен и чакаме някой друг да ни реши проблемите,че е по лесно!
Отплеснах се! :oops:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената първо да попитам на колко лазарника си :D Второ ,казваш--проблема си е техен--ДА ама НЕ.Техният проблем става мой в даден момент.Колкото до ТЕС,аз не се и мъча да налагам мнението си.Човек трябва сам да стигне до това,както аз,самоче трябваше да избуша кочината преди това :D Да попитам,аз ти пиша на ТИ,ти на ВИЕ,как да продължим?Ако правилно съм разбрала и ти от скоро се почукваш по точките? :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз съм почти на 40г,да от скоро се потупвам по точките!:)
Аз по принцип си говоря на ТИ тук,ако някъде съм ги смесил не ми обръщай внимание! :wink:
А за другите Иван в книгата си го е написал много точно! :roll:
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

fif42 написа:...ама как ще се промени отнощението на тези, заради които се тесам...
Тяхното отношение няма да се промени. Ще си промениш мнението за тях, ще ги погледнеш под друг ъгъл и няма да им се връзваш на глупостите. Това ще стане :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Деско ,може пък и да излезеш права :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не може,а си е права и аз това исках да ти кажа преди,но явно тя го каза по възможно най простият и правилен начин!:)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената я дай пример за добре свършена работа в тази посока от теб :D
Публикувай отговор