ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Благодаря ти :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Преди доста време помолих някой да ми прати ,на кои точки на ТЕС ,кои органи отговарят.Не помня Гената или Мая ми ги пратиха,ако на някой са му под ръка ,пак моля--пратете ми ги :D .Два дена се ровя из интернет и открих ,как да убивам ,зашеметявам,спирам дишане и кръвообращение :D Спомням си ,че под окото беше за стомах,под гърдите за черен дроб и на средния пръст за кръвообращение и полова с-ма.Моля само за 14-те точки за Тес :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Вежда- пикочен мехур
стр. око- жлъчка
под око- стомах
ключица- бъбреци
подмишница- далак
под гърди- черен дроб
палец- бял дроб
показалец- дебело черво
среден пръст- сърдечна област
кутре- сърце
9г- троен нагревател(щитовидна жлеза)
РД- тънки черва
по спомен...
Последно промяна от Alisa на 22 Апр 2012 22:53, променено общо 1 път.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса,благодаряти :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

От около седмица имам една постоянна болка на ниво ляв бъбрек,далак и незна кой завой на дебело черво.Тесах каквато емоция ми излезе на дневен ред.По това време бях във Варна на почивка с бивша колежка,която се скъса да ми ходи на инат въпреки ,че и давах подробни обяснения за това ,което ме дразни и това тесах.Болката просто си сменя местото и силата.Пробвах всички техники които знам и Тес и КС иЕТ и пробвах нещо като Ерик Пърл и на Алиса синьото пухче и визуализации и това ,че ми идва да си застана на главата от болка понякога.Тесах и това ,че миналата година по това време пак я имах.Че даже и страх от магия тесах и верно ми идва на моменти да си застана на главата от болка и незнам ,как да продължа и това тесах ,но до сега само ме ръчка под левото ребро :cry: ако някой се сеща какво пропускам приемам предложения :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според ГНМ болката често е симптом на лечебен процес. Про мени си отношението към нея. Приеми я. Приветствай я! Благодари й! Отглеждай си я! Стани й приятел и тя ще си отиде, когато й дойде времето.
Накратко - ТЕСай си отношението към болката!
Последно промяна от ivangp на 21 Апр 2012 23:38, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Няколко пъти Тесах страха от болката с временен резултат.За приемането е чесно не ми мина през ума.Ще пробвам веднага.Малко преди да прочета съобщенитето ти си правих полагането с ръце и ми излезе нещо като шестокрако или осемкрако жувотно ,бяха няколко на брой и ги метах в бързотечащ планински поток докато се пречестят и отлетят като бели пеперуди и бели гълйби.Това от къде ми дойде на ум така и незнам,но в моменка болката я няма само местото ми е като натъртено.
БЛАГОДАРЯ ТИ ще ти последвам съвета. :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Е аз сега се сещам ,че преди месец имах някаква настинка с грлобол и тогава прочетох за лечебния ефект от горещо мляко и гореща вода и като видях ,че от горещата вода и содата ми минава гърлото и ми е дабре на стомаха почнах да си пия всяка сутрин.Това мойто да не би да е някаква лечебна криза.Ама егати кридата една седмица :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42 написа:Няколко пъти Тесах страха от болката с временен резултат.За приемането е чесно не ми мина през ума.Ще пробвам веднага.Малко преди да прочета съобщенитето ти си правих полагането с ръце и ми излезе нещо като шестокрако или осемкрако жувотно ,бяха няколко на брой и ги метах в бързотечащ планински поток докато се пречестят и отлетят като бели пеперуди и бели гълйби.Това от къде ми дойде на ум така и незнам,но в моменка болката я няма само местото ми е като натъртено.
БЛАГОДАРЯ ТИ ще ти последвам съвета. :D
Та това е чудесно! Просто си позволи, с ТЕС или по друг начин, свободата да ти се случват ето такива спонтанни самолечения. За мен, това е пътят, който твоето същество само е намерило, използвайки своя ресурс , за своята цел- баланс. Иначе казано ТЕС, за "позволено ми е (мога, знам, искам...), да се справя (излекувам, балансирам...) по свой собствен начин (не по рецепта, разпоредба, предписание, техника...)"
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Иииеехааа!!!Фиф, супер си!Великолепно!Продължавай в същия дух!И по-добре криза една седмица отколкото седем месеца-тва от опит :D
Хъм.И то кво излезе май май..накрая!че си по-напред с материала отколкото можеш си го представи, а?!И това след една година ТЕС и едно ВЗД!!!ПЕАТ май нямаше, или?!Ааа и КС между другото ей тъй за подправка!!!
А,аа ако си бяхме спретнали и БАБА..малиииии!!!
Благодаря ти!!! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Признат грях ,половин грях,като си правех това с жувотните,потока,пеперуди и гълъбета,тогава и аз се чудех от къде ми е дошло и до сега се напъвах да се сетя.Това го четох в някаква книга с тази разлика ,че до жената,която правеше нещо подобно заставяша някой с дълга бяла дреха и и прибираше животните в едно ковчеже.
Маги това за БАБАТА до тук на няколко пъти ме е яд,Пеат нямам обяснение защо хич не ме дърпа,ВЗД го правя много половинчато нещо сама не мога да се докарам до края.
Като бях във Варна сънувах много ясен сън,че сме на някакъв семенар и ни беше много хубаво и леко,само Гената накрая си тръгна малко сърдит,него пък колко ясно го сънувах ,а аз не съм го виждала.
Може скоро да има БАБА само да не е май месец.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Вижте сега, БАБА е вече стара, Иван да ме извини, че говоря така за БАБА му, ама ей го на д-р Ерик Пърл предлага нещо по-младичко (Reconnection- преведено като "Възстановяване на връзката", книга), лесно усвоимо и широко достъпно. Научете го, ако искате ще помагам и просто го правете!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами то и КС е "младо". Ама е също толкова "лесно" усвоимо за средния човек, колкото и "младежа" на Ерик Пърл.

БАБА може да е стара, но знае и 2 и 200.

Между другото за Реконекшън знам от 4 години. За БАБА от 2.
Младостта е относително понятие.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Фиф, стига се оправдава че се справяш така чудесно!Ми чудесно се справяш, а де, приеми го!И си тесни яда за БАБА.Така де, и с баба и безбаба...БАБА-та ще е когато е необходимо и полезно за нас и цялата Вселена! :D :D :D
Алиса, кво ни залъгваш само...ти недей ни пробутва тука рекънекшън и разни други -екшън.Ние си искаме Внучето!!!
А иначе ..то си се знае - "Всичко ново е добре забравено старо"
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ми то моето ВНУЧЕ, нали си падам по младичко, си се оказа че е това, което прави и Ерик Пърл и разни други, мой си вариант, нямам нищо против да ви го разкажа, но то трябва да си се почувства, а ти едва ли ще чувстваш същото като мен или някой друг, но не пречи да опиташ.
Идеята ми е, че всеки трябва да намери себе си, а каква ще е техниката е второстепенен фактор. "Просто", коя да е техника, е само средство за достигане до едно и също- баланс!
Иване, крив си ми! Как можа да си криеш цели 4 години информацията и да не те гризе съвестта!? Да ни пробутваш "трудното", а да си криеш "лесното", я да изсипеш торбата с инфо!
Иван
БАБА може да е стара, но знае и 2 и 200.
А, улучи право в десятката! С БАБА трябва за се знае...200, пък с Ерик Пърл да се чувства, толкоз! Ежко знае тринки, ама са добринки, пък лиса знае 200, ама като стане напечено и ги забравя всичките!
И да, няма нищо ново под слънцето, все същото е, но в модни дрешки, пък като му махнеш дрешките, се оказва една гола енергия! Всеки си я гледа с неговите очи и си я кръщава спрямо своя светоглед, опит, знания...и си я продава днес, докато на времето малко са го горили на кладата и си е криел знанията и предавал под сурдинка.

Малко разбъркано писах, ама всеки да бръкне и да си вземе своето!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор