ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от Alisa »

fif42 написа:Иска ми се вместо да гълта шепи с лекарства,да поживее в малко по -добро здравословно състояние.Тя в момента е като удървена от това ,че разбират ,че с бащами се усраха като родители както спрямо мен така и навредиха н а брат ми с прекалената си отзивчивост.Всъщност на мен като се замисля ми помогнаха,аз работя въху себе си и емоциите си.За това за което говоря вече мислй че нямам негативни емоции,това са просто спомени или поне така си мисля.Не мисля ,че има начин да се компенсират 50гд,но ми се иска занапред да поживеем значително по-спокойно и весело.Смятам ,чее съм смъкнала много от негативните си емоции,значително ми се повиши самочувствието,мога да казвам НЕ и да го отстоявам.Ето това ми е настоящето :D Е искаше ми се отпуската да съм в чужбина,но не мога да я оставя да сплита краци в къщи и аз да съм пей сърце някъде,тука каквото и да тесам,трябва да съм си в къщи.Ето това също ми е настояще.Вече ми се се казва МОЛЯ и БЛАГОДАРЯ ТИ.Явно вече не съм даденост а съм личност,която забелязват--това също ми е настояще,което ми отне,ами февруари ще станат 3г работа с ТЕС и др.Абе аз какво се оплаквам ,направо съм си пей сърце :lol: Ама работата продължава :wink: И идва ред пак на благодарностите--БЛАГОДАРЯ НА СЕБЕ СИ И НА ВСИЧКИ ВАС ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ :D
Ето ти теми за тесане, да не скучаеш бидейки там, където де факто си.
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от fif42 »

:wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от fif42 »

Вчера Лъки64 ми разказа за тест,който е правила преди години.Рисуваш с разнацветни моливи каквото ти дойде на ум-пеперуди,облачета и т.н.Вечерта нещо не можех да заспя и мислено рисувах,пеперуди ,облаци ,кръгчета ,цветенца иразни линийки,предимно в жълто и оранжево,и малко в червено,като си мислех--ихааа колко съм светла,направо грейнала.ХАХАХА.Жълта зона - отегчение, досада,песимизъм,объркване,възбудено/раздразнено състояние,нетърпение/ливост.Тука открих досада,песимизъм,раздразнение.Оранжева зона - разочарование, съмнение,упрек,обезкуражаване,тъга/натъжаване.От тука--съмнение,обезкуражаване,тъга.Червена зона - яд,ярост,отмъщение,омраза.Мойте са яд и ярост.[03:43:16] doramor1: Brown
Jealousy Insecurity Guilt Unworthiness Жълта зона -Ревност,несигурност,Вина,недостоен, незаслужаващ.От кафявия-несигурност.А аз си мислех,че тези емоции съм ги шутирала в дупаринката веднъж завинаги.Даже усещането ми е че съм се набила в такава нула,че даже и позитивните емоции не мога да ги изживея като такива ,а си казвах става каквото трябва.Първоначално ми мина през ума,че толкова тес съм ударила до сега и все едно нищо не съм направила,ама и това нее истина,защото знам какво съм смъкнала от себе си до сега.Теслата и на работааааа :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от fif42 »

Тесайки раздразнението си към една личност,не помня как стигнах за много кратко до детските си години за тогавашно раздразнение.Отказах да стоя дълго в миналото за да разкарам сегашната емоция,но въпреки всички нещо ме дърпаше на зад и най-неочаквано за мен и много в страни от темата ми се върна спомен в който ми се купуват дрехи и обувки с два номара по големи ,нооооо надетето му се иска да получава по-често подаръци и за да стане това се напъва да изпълни дрехите,което си е заложена програма за надебеляване.Тесах за премахване на програмата заложена в детството,но нещо ми беше не на място.докато се сетих да поработя с нуждата,пък да видим какво ще стане с килцата милите ми те,като разкарам нужди и програми :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от Alisa »

Ааа, страхотно, много обичам такива открития!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от fif42 »

След последното си влизане в болницата,майка ми се сдоби със задушаване ,когато е права и ходи,което през ноща е било доста силно.На сутринта щом се размърдаше се задъхваше.Остави се да и правя ТЕС.Около 10-15мин само потупвания по пръстите на ръцете--започна да си поема малко по -дълбоко въздух.Тя има много повърхностно дишане.После започнах да я тесам с--избирам да дишам с лекото,сетих се да включа и издишам.Така около 20-на минути,почна да диша по-добре.Добре толкова ,,че да може малко да поспи и да може да отиде до тоалетна.Тя има проблеми с бъбреците.Правих тес за освобохдаване на страхове,задушаващи ограничения,негативни емоции,желание да се освободи от подпочвените води--задържа вода.Като я питам за някоя неганивна емоция да поработим с нея ми отговаря,че си е муци,можеби за мое успокоение и за това аз карам каквото на мен ми дойде на ум.По повод нейните тесания приемам идеи.Знам,че за сега я тесам много общо.Аз се оправям с хоопонопоно на автопилот почти.Гледам като ми дойде гадна мисъл повтарям думичките докато ми размине и спре да ми излиза негатива/усещам си го през краката/Даже и да не се сетя,че мисълта е негативна по усещането се сещам.Тука има много неща да изтесам ама когато ми остане време.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от Alisa »

За майка ти- ТЕСай я, че не иска да приеме, че има емоции, че не смее да има емоции, че не смее да ги почувства, изкаже, .....с негатив и после позитив, както вече си постъпила за дишането. После ТЕСай, че не ти се доверява напълно поради, страх от доверие изобщо, страх от теб заради- срам, вина, че не е твоя работа, че ти си й дете, а не неин родител, за да те натоварва/ доверява... гняв към нея самата, срам от нея самата.....
Може да ТЕСаош, че я е страх да оздравее, да е добре, да е щастлива, да е умряла и да е жива също!.....
ТЕСай скука, като повод да е болна.
ТЕСай страх да не остане на сухо- за "подпочвените" води, да си има резерви/ запаси за "черни" дни. Жажда за..... Задържане на сълзи/ мъка/ обида/ страх да си излее душата.....
Може да има страх от испускане /на водите/, удавяне, наводнение.....
......
А, и я ТЕСай "че си е муци"-това даже от нейно име, за да ти излезе, кое точно "й е муци"- и от там да разплетеш кошницата.
Дано това ти даде идеи и резултати!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнение от ivangp »

А за себе си, ТЕСай нуждата и задължението да й "помагаш". след като тя си е "муци".
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор