ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аз ти изръкоплясках предварително, ти му мисли какво ще правиш сега! :D :D :D
аз съм още зелена и не съм правила до сега Прокси,Смятам ,че ми е малко раничко
Това го ТЕСни.
и аз съм си инат
???
Това също го ТЕСни, предполагам разбираш защо.
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

и още как :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:) Знам ,че по документи трябва да си слушам интуицията,но да попитам все пак.Някъде четох ,че след като се реши проблема трябва още седмица да се продължи ТЕС за затвърждаване.Обаче ,когато както в моя случай от две миоми е останала една,трябва ли и кога ако да сменя декларацията си ?



ОБИЧАМ ВИ :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Каква ти е декларацията?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Въпреки ,че ме навестяват нежелани и неканени мислу,чувства и емоции ,понякога сменям емоциите със страхове,които на физическо нево се прояваяват,като две миоми на стената на матката ми.Аз....... и се изчиствам от миомите и съпътсващите ги нежелани мисли чувства и емо;ии или страхове както ми дойде.
Н.Ф. изчисвам миомите и съпътстваците ги мисли чувства и емоции
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Н.Ф.изчиствам двете миоми и съпътстващите ги нежелани мисли и т.н.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

А и също така и за бъбреците в левия имах 13мм камък ,сега има само песъчинки и в двата бъбрека.
Въпреки ,че имам 13мм камък в левия и песъчинки в десния бъбрек и кръв в урината,аз ....... и изчисвам 13мм камък в левия бъбр. и песъчинките в десния и кръвта в урината сега.
Н.Ф.изчисвам камъка и песъчинките в бъбреците и кръвта вурината сега.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Значи сега ще стане:
Въпреки ,че все още ме навестяват нежелани и неканени мислу,чувства и емоции, които на физическо ниво продължават да се прояваяват,като миома на стената на матката ми.Аз....... и се изчиствам от миомата и свързаните с нея нежелани мисли, чувства и емоции.


Н.Ф. - изчисвам тялото си от остатъците от миомата и съзнанието си от свързаните с нея мисли, чувства и емоции
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Благодаря ти Иване.



ОБИЧАМ ВИ
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

ЛЕЛЕ ХОРА НЕЗНАМ КАКВО СТАВА С МЕН СЛЕД ТОЗИ ТЕС СЕМИНАР ,НО НАИСТИНА ИМАМ НУЖДА ДА СПОДЕЛЯМ РАЗНИ ЕМОЦИИ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ,А КАТО СЕ ИМА В ПРЕДВИД ,ЧЕ СПОДЕЛЯНЕТИ МИ Е БИЛО ВИНАГИ ПРОБЛЕМ ,ЧАК НЕ МОГА ДА СЕ ПОЗНАЯ.НЕЗНАМ ДА СЕ РАДВАМ ЛИ ИЛИ ДА СЕ ПЛАША.И НЕ ЗАЩОТО ИВАН Е КАЗАЛ НА "ПИЛЕНЦЕТО ,ЧЕ АКО АЗ И НАДЕТО "НЕ ПИШЕМ ВЪВ ФОРУМА НЯМА ДА НИ ВЗЕМЕ НА ДРУГ НЕГОВ СЕМИНАР :D ЗА ТАЗИ ЗАПЛАХА РАЗБАХ ПРЕДИ БРОЕНИ ЧАСОВЕ И ВЕЧЕ БЯХ ПОЧНАЛА ДА СЕ ИЗЛИВАМ :D ЕМОЦИОНАЛНО ОЩЕ ПРЕДИ ДНИ.В петък срещу събота изживях нещо ,като това ,което Иван е преживял със съединителя си по път :) Там ,където живее брат ми с бъдещата си съпруга ,има проблем с водата,когато е много сълно налягането на водата избиват възвратните клапани на болерите на цялата махала.Та усетих проблема с налягането на водата и се обадих до нас да питам баща ми ,кои кранове да врътна и той ме изкара едва ли не параноичка и да лягам да спя и да не му мисля много много.Като послушно дете си легнах и съм заспала и познайте от първия път.Към 4ч слушам Ниагарстия водопад как шуми и си викам ууууу колко е хубаво човек да спи на течаща вода,ама този кеф трая не повече от 3секунди.След това се сещате какво чудо настана --вода до колене и купоооон.И така беше докато не почнах да мисля,а мисълта ми беше ,че вода до колене и ток си е купон един път --печка включена ,хладилник и той е тогава се утреперих.Зарязах кофи и парцали и няколко ТЕСА и продължих.3часа купон в студената вода.Баща ми дойде след няколко часа да оправя водопровода и познайте---клапана си беше в ред.Е познайте ,кой изкараха не добре от цялата работа.Добре ,че по стените личаха следите от наводнението иначе и аз щях да си задавам въпроса--ДОБРЕ ЛИ СЪМ.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Здравейте,аз упорито продължавам да си работя за миомата,песъчинките и килцата.Имам чувството ,че нещата с песъчинките са решени.Смятам,че съм изкарала всички песъчинки защато от 2-3дни нямам дразнене по пътечката им :) Имам колежка на която и се повдига почти от всичко,даже и от червило по фас.Гледайки я тия дни как се потриса и предложих да пробва и да каже какво чувства.В къщи е направила ТЕС и първоначално нищо не е усетила ,но поедно време както тя каза от вътре ей така и дошло случка ,когато била бременна пила боза и в чашата имало парче от мишка и от тогава и почнала тая погнуса.Попитах я от 0-10колко определя проблема и тя ми каза 25.Обедната почивка поработихме по въпроса и тя каза,го е смъкнала на 5-6 и даже виждала мишката в главата си но не чувства гад към нея.Мисля ,че му се вижда края на проблема,който и е от 25гд :)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Проблема на колежката с мишката в бозата го смъкнахме до 1. А при мен се случван някой неща ,за коите не съм работила и има промяна.От дете имам лоши сливици,вечно червени и с налепи,колкото грах.Оня ден незнам какво ме накара да си ги погледна и на двете цепките са им се свили.Друго нещо ,което малко ме пообърка,имам операция на едната гърда и по документи е почистено място 5х5х5 сега ми прави впечатление ,че нещата на това място се уплътняват и белега ми е намалял.И да попитам някой от вас работил ли е за хъркане и има ли някакви резултати,че до сега не съм прочела.



ОБИЧАМ ВИ
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Браво за успехите. Хъркането е свързано много често с наднормено тегло. Като спаднат килограмите изчезва и то. Също така помага и спане настрани, а не по гръб. Има много случаи на хора които са прилагали ТЕС успешно за хъркане. В сайта на Гари Крейг са, на английски.
Последно промяна от ivangp на 09 Апр 2011 05:46, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Иване, за мен няма невъзможни неща,прохърквам даже и да съм седнала и задрямала пред ТВ-то :D .А колкото до сайта на Гари Крейк--незнам езици. :oops:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пробвай да спиш настрани и ТЕСай яко пък да видим.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор