ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ivangp
Че какво като си жена. Шиниъд О'Конър също е жена.
А, ей туй същото ми дойде на ум и на мен-толкова по-красива е така!
Ама... :lol: :lol: :lol: Въпрос на череп и на съдържание на черепа, понеже бръсненето е пак грижа за косата, за скалпа- да не изгори, да не замръзне, да не лъщи, да не синее.... Може да се разглежда и като неглижиране или разкрасяване на проблем, за да не бъде решен, но може и да бъде прието като приет проблем, обаче, понеже не пониква коса от това приемане, значи не е решен проблем, а примирение, украсено с татуировка, обеца с диамант на ухото или шапка... :roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса душо ти утепа всичко децко в мен бре :D :D :D По повод Сливница :D По повод това де--оня ден до мен застана една жена да кажем на 50см от мен и мислено зададох въпрос---Алиса ти ли си? и жената се обърна и ме погледна в очите и за това реших че си ти :D :D :D Е може и да греша де :lol:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

За отговора ти за Шинето Оконаровото ми отговаряш като депутат бре :lol: :lol: :lol: Нищо лично ,аз пак си те обичкам :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ама да знаете ,ще се фръцкам с ново кукуригу след месец :D :D :D работа по въпроса :D :D :D ОБИЧАМ ВИИИИИ
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Айде и да пуснеш снимки , както е по рекламите за кремовете "преди - сега" :lol: :lol: :lol: .
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
По повод това де--оня ден до мен застана една жена да кажем на 50см от мен и мислено зададох въпрос---Алиса ти ли си? и жената се обърна и ме погледна в очите и за това реших че си ти
Че само едно куче ли се казва Шаро? :wink: Ти що не я попита?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алисааа написах---може и да бъркъм :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ники--не преди кремовете и сега , ПРЕДИ ТЕС И СЛЕД ТОВА :D :D :D
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

о да :lol:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Alisa написа:..... понеже бръсненето е пак грижа за косата, за скалпа- да не изгори, да не замръзне, да не лъщи, да не синее.... Може да се разглежда и като неглижиране или разкрасяване на проблем, за да не бъде решен, но може и да бъде прието като приет проблем, обаче, понеже не пониква коса от това приемане, значи не е решен проблем, а примирение, украсено с татуировка, обеца с диамант на ухото или шапка... :roll:
Почти няма разлика между това кога носех шапки преди, когато имах коса и сега, когато нямам. Други специални грижи за черепа си не полагам. С нищо не го мажа да не лъщи и т.н.

И кога най-после ше разбереш, че плешива глава, голям приятел, крив нос, клепнали уши и т.н. сами по себе си са факти. Проблеми стават когато им прикачим негативни емоции. Повод за радост стават като им прикачим позитивни емоции.

Това, че на някой не му пониква коса не значи, че има проблем. Това е просто факт, стига да няма негативни емоции по въпроса.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето малко идеи за косопад,а ако някой пробва с лютеница и има ефект да сподели :lol:
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=1599.0
http://alopecia.8.forumer.com/viewtopic ... sc&start=0

Някъде бях чел,че ако се намажеш с костен мозък от теле мисля беше,косата ставала толкова гъста,че е трудно с гребен да се реше.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,не си човек злато си,както винаги блестиш :D :lol: :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Фани, доколкото съм те чела, имаш прекрасен резултат с килограмите ,като се концентрираш върху тях, и тесаш с декларации както ти хрумнат.Може би това е твоят начин, само заместваш кила с коса --и готово!!!А на бас че ще имаш резултата!!! :D :D :D А иначе и една елементарна хининонва вода от аптеката дава осезателен и видим резултат след около две седмици, нанася се като лосион всеки ден или през ден или когато се сетиш, и върху косопада и върху здравината на косъма, само че и върху растежа ,та се налага по-често да я подстригваш и боядисваш/ако я боядисваш!/ :D :D :D Така е то, нямало нищо само положително в тоз дуален свят!!За съжаление като я спреш/хининовата вода/ обикновено проблема пак се връща.Та бих препоръчала преди и след лосиона да ТЕсаш, което както ти дойде :D :D :D
И мен ме е занимавал проблема с косопада-и професиолно, и щото ми се появявал периодично.Обикновено се смята за нормално при смяна на сезоните да се засилва/ми оранизма бил под стрес!/.Обикновено се смята за нормално с напредване на годините да оредява, да намалява там дето би трябвало да я има за сметка на увеличаването и там дето нормално я няма.Ми то е така, от ЕГН-то,хормонално..нормално.Ми на докторката може да и е нормално.Аз пък знам отнякъде, че проблема не е в годините, а в това дето си го носиш през годините, емоционалния товар.Друго, по-добро обяснение за сега поне нямам.Проблеми като засилен косопад, лющеща се кожа/себорен дерматит/, кожни обриви говорят за претоварен ,не успяващ да се справи/преработи токсините/ черен дроб.Черният дроб обикновено се свързва с гняв/радост- и в хомеоптията , и в източните учения.В хомеопатията обикновено-ако заболяването ,което се разглежда като основно е вътрешно/на вътрешните органи/ и в процеса на лечение се появи обрив, засилен косопад, екзема, сържежка някъде-ми те са щастливи, избутали са проблема от вътре на вън!супер!хич ги не е еня че мен ме сърби!!Радват се на резултат!!И ако не дай си боже без да ги питаш го намажеш с нещо-мноо са сърдити!!!Сега да не речеш, че ти казвам че си гневна, не само посочвам докъде съм стигнала по отношение на косопада.
Другият проблем обикновено е хормонален дисбаланс-не добре функциониращи женски части, а често и надбъбречни жлези.Този проблем насочва /поне мен/ към неприемане на женското в мен, и на самата мен.Това непремане на физическо ниво обикновено се изразява в недобре работещи яйчници, проблеми по половите ограни, течения, събрележки и болежки.На поведческо ниво може да е тотален отказ от комуникация с мъжката половина на човечеството/що да се занимавам с глупости, аз цял живот густо ли да ви бутам, айде сиктир!!!мъже сте, оправяйте се!!без мен!!!/ или напротив/тя все тая с кой,давай юрюш на маслините, то сега ми се е паднало ,знае ли се после!!!/Та двете по мое мнение са едно и също.Все е неприемане, непризнаване, неизразяване на жената в мен.И това наистина с годините са засилна.Що!?Айде сети се що!И защо някак все налитам все на хора, дето да ми го докажат напрактика! При мъжете само заместваме яйчници с простата и готово.В къщи си ги имам двама с голи глави, единият си я бръсне, щото се изпотявал и му пречи, другият-щото незнам кога незнам коя му казала че е много секси бръснат- то всеки с асоциаците си, с филтрите си, с вътрешните си лещи.Може би е генетично,може да е попит поведенчески модел, може да е"кармично"-" и греховете на бащите ще паднат върху челата /теметата/ на техните синове!Може.Всичко може, не е там въпроса-според мен.Между другото -когато на баща ми му оперираха и извадиха простата, взе че му поникна мъх на голото теме :) Сега някой да не рече,че го препоръзвам като метод за лечение на косопад!опазил Господ!Пък и беше временно, не му е поникнала коса още.Защо ме занимава тоз въпрос?!Ми щото ако е ген, значи и аз го имам, пък аз си харесвам косата и -много ги уважавам и тях, и Шинйид Оконър, ама предпочитам да не се бръсна :D :D :D Предпочитам да изТЕСам което както мога около проблема.Пък то моето решение на проблема може би ще се прояви-рано или късно.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Маг за гнева си много права.Боря го от повече от половин година и тук както и с килата имим резултати и то добри ,но явно още ми трябва.Като спомена за мъжете и тук си права,проблема ми е че чакам оня с белия кон :wink: а ме налитат баш тия дет най-не ги ща.За гинекологичните проблеми също имала съм цял живот кисти,ама нямах тес :D и явно и критериума си казва своето но имам тес :lol:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

но имам тес
YESSSS!!! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор