ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

КС-то, което правя, е за здрави вратни прешлени и свободно въртене на вратлето.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

А Проксито е за болка за страха,че като легне и при ставането тогава я боли,за страха да се качи на кревата на който спеше 14г.Мисля си ,че там я смота болката най-силно и я е страх да се качи там.И изобщо заобикаля местата на които е лежала и там я е сковавала болка.Препоръчаха ми да й давам глюкозамин, а аз я мажа с магнезиево олио или гел.Изобщо животинката е много стресирана,изнервена и объркана.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Фиф?! Много добре знаеш какво и как да правиш, просто го НАПРАВИ! Ако те е страх да го правиш, тесни го! Марш!
:P
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Слушам :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Имам питане към Иван или някой друг запознат с талисмани.Поради предстоящ мой празник,позната ме попита бих ли носила гривна на Юлия Шматко.Аз лично малко подхождам с доза страх към такива работи.Мисля ,че се сещам и за доста от отговорите :D ,но все пак моля за такъв :D
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

fif42 написа:Имам питане към Иван или някой друг запознат с талисмани.Поради предстоящ мой празник,позната ме попита бих ли носила гривна на Юлия Шматко.Аз лично малко подхождам с доза страх към такива работи.Мисля ,че се сещам и за доста от отговорите :D ,но все пак моля за такъв :D
..... Тесни си страха към "такива работи".. Всичко зависи от собствените ти убеждения.....
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Съжалявам, но Шматко ми е много близко до Шматка. :D
Аз не бих носил талисман на шматка.

ТЕСни си не страха от талисмани, а страха от това, от което талисманите искаш да те предпазват.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:D Вчера се върнах от море :D и съм тук за хвалба :D Страха от бурно море,мъртво върнение го изтесах в морето на доста големи вълни.Има виновен по случая--Алиса ти си виновната :D :D :D Наред с ъс стандартния ТЕС назначих морето да измие от мен всеки стррах ,тъга,мъка,обида и отвращение от случки върху коите работя от доста време с моменти на абсолютна липса на емоцие ,до потъване в блатото.Даже имах наглостта :D :D :D да се заигравам с милото моренце,казвах му---хайде моренце пусни ми няколко големи върнички без зайчета,хайде моренце метни сега няколко със зайчета,хахаха няколко такива вълнички бая ме метнаха та му се извинявах после :D :D :D Не успях напълно да се отърва от слънчевата си алергия,но там имах добри резултати.На гърба и глезените и вътрешната страна на чбедрата не се появи.На бедрата отпред ,ръцете от вътрешната страна се появиха петна ,които докато изтесвах намаляваха и почти се скриваха,най-силно беше изразена на деколтето но и там намаляваше след ТЕС.Вчера ме пече много яко през целия път и като си стигнах до нас беше бая.Малко ТЕС и сега почти нищо няма.Просто не си сетих да поработя по тая алергия преди морето :D Шофирането ми също дължа на ТЕС.Там се сещам по от рано да си разчиствам пътя,да пращам онези добри момчета катаджиите да се занимават в насрещното :D :D :D Най-накрая се престраших да вляза в аптека и лично да си купя презервативи :wink: Колко сам смела ,а :D Това беше голям срам преди,въпреки ,че на съзнателно ниво си беше голяма глупост,като и свеки кретенизъм който ме е друсал.Но какво да се прави всичко ,което ми е било насадено е било за мое добро и най-вече за егоизтичното спокойствие на милите ми родители.Те все пак са се поглрижили на тази ми крехка възраст да има с какво да се забавлявам :D ОБИЧАМ ВИ
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:lol: Чудесно! Това ме подсеща и аз да си хвана остатъка от недоизтесана слънчева алергия също по деколтето и да я разкарам доЗдраво!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ха такаааа,четейки Limitless,се сещам и за мой сънища някой преди срещата ми с ТЕС.Например сънувам вечерта как си бърша косата след баня седнала на миндера и майка ми ми казва ,че баща ми е осиновен от леля си и от чичо си,които са ми дядо и баба.Тогава истинските му родители още бяха живи.На другия ден съня се повтори на 100%.Другия ми много ярък сън беше,че съм на кафе в НДК и една жена ми казва----Теб снаха ти ще те изгони от майчинията ти и което е по-лошото ще изправи майкати срещу теб. Но наказанието на снаха ти ще е да няма деца от този брак до тогава докато не усетиш майчинията си ,както си я усещала до преди нейната поява.Същото ,което става и при стринка ти.Тогава аз отговорих.Това няма никога да стане защото познавам родителите си и им имам ПЪЛНО ДОВЕРИЕ. .Отговара на жената беше нещо от сорта --Да сме живи и здрави пък ще видим със смях казано.За пояснение брата на сринка ми тихо мълком убеди родителите им да му препишат къщата и тя не взе нищо,синът му няма деца вече близо 8-9гд.Винаги когато някой от къщи му предстоеше разболяване аз сънувах,какво точно не помня но се събуждах като пребита и в нервни кризи.Веднъж просто казах---Отказвам да приемам повече негативна информазия.Когато снахата са я карали на аборт по здравословни показатели аз сънувах,че мъж млад ,колко да е бил млад незнам в съня ми беше много красив и много хувам глас и много хубам смях и през смях ми каза----Бебе ли хахахахаха не и от тази бременност,но не и от тази бременнос.Всичко беше в много хубав син цвят и светлина.По нома време бях на Златните пясъци и дока то сънувах добре но по някое време вече бах с отворени очи вихда морето от балконската врата а в същотго време виждах и съня,нещо като съновидение или назнам как се казва.След 10-15дни бях пак на същото място и поисках да се повтори съня и той се повтори .Все едно ми се казваше---Щом не искаш лошите новини по стария начин ,ето ти нов начин за поднасяне.Нещо от сорта на--Левия мотор гори шалалала,десния мотор гори тралалала.А преди този сън бях там където ми е забранено да ходя и в кухнята /прозореза е ниско /и де вижда вътре имаше високо децко столче с едно много лъчезарно момченце,което така ми се радваше и протягаше ръчички да го гушна.На това бебе просто усещах миризмата на бебешко.Но беше с огромна глава и малко телце и си казах--леле това е улигофрен.Изплаших се от иистината и си казах --не бе това е вундеркинд.Другия ми много ярък сън беше в момента в който бях затънала в блатото до козирката.Един белобрад мъж ми каза---Спри се бе момиче,отстъпи крачка в страни и виж другите какви наказания понасят по тоя случай.Като отстъпих и спрях да се вторачвам в собствените си емоции,е аз такива наказания не бих им измислила и ако бях с друга ценносттнна а система щах да се тръшна по гръб и да нитам с крачета от смях.И последния сън за който си спомням е че един старец със овехтял шлифер,не виждах главата му ми показа ,кои точки по пръстите да натискам .Някаква лечителска практика беше но си спомням само това от съня.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

И сега пишейки за сънищата ми си задавам въпроса--Дали пък жената и двамата мъже не са ми духовните учители?И може ли младия мъж облян в синята светлина да е св.арх.Михаил?КАк да разбера дали съм права?
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

И пак на златните,единствения отговор ,който съм получила от чашата с водата преди заспиване ече ще си реша проблума когато си изчистя съзнанието.Оказа се че мойто съзнание лесно не се дава :cry:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А защо да трябва да са "някой" с име, лице...ЕГН? Не е ли достатъчно, да чувстваш че са с теб и ти с тях? Питай ги, в края на краищата кои са и защо са, щом имате обратна връзка. Помогни на диалога, експериментирай!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Не съм се сетила,но като се замисля,май аз прекъснах връзката защкото казах ,че не съм готова.Най-вероятно от страх че ще трябва да се разделя с нещо.Знам ли какво е това нещо,може би нещо от светския живот.знам ли.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Сега докатто си пишем се сещам ,че са искали да ме кръстят Фани или Теофана,Теофани от гръцки значи Богоявление,това ми го е казал свещеник.Но аз винаги съм чувствала,че над мен има някаква закрила.Малко преди да отида на семинара наТЕС.Толкова бях изтрещяла,по скоро беше някаква тиха лудост,че бах почнала да падам по улиците,ей така както си вървя и пуф на земята.Но падайки падах много леко все едно нещо ме крепеше да не се потроща ,нямаше синини ,нямаше почти никакви нараняваниу само малки камичета оставяха хлътнатини в кожата.За което благодаря на силите които ме пазат
Публикувай отговор