Дневник на Aqua.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Alisa
Майстор
Регистриран: 12 май 2010 21:17
Контакти:

Мнениеот Alisa » 05 юни 2011 19:25

monster, виждаш ли, първо има резултат от ТЕСането на ПО и си хванал цаката на ТЕСане при най-силна емоция,ей-тъй- в крачка!? Ще се оправииииш... :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!

Потребителски аватар
гената
Майстор
Регистриран: 22 яну 2011 16:28

Мнениеот гената » 05 юни 2011 20:21

А и не се кани само и си прави планове,ами действай повече с практика!ТЕСАНЕ му е майката! :lol:

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор
Регистриран: 07 апр 2011 14:34

Мнениеот MAG2001 » 06 юни 2011 10:34

:) Аз само да кажа ,че също мисля,че имаш страхотни резултати. А и като малка съм имала същото усещане като ходех -все нещо или някой ме наблюдавше и ми намираше кусури, и все ви се стуваше ,че всички мене зяпат.
Ама , Алиса :D , на мен като ми кажат "айде, марш да тесаш" и като някое малко дете-еее..беее ми се теса пък сега, после ще ТЕСам-още повече ми се от-ТЕС-ва.
А пък и има дни дето нищо не ми се прави.Абе не ми се ТЕС-а, не ми се мисли, ей така искам само да си седя и да си се рея..
ТЕС-ах "въпреки че все не ТЕС-ам, колкото тръбва..""..че все нещо ми пречи да се разтесам, както на мен ми се иска..", а това с приемането-"въпреки че, все си търся кусури и все не мога се приема такава каквато съм, нито напълно, нито безрезервно, аз обаче напълно и безрезерно си се приемам такава каквато съм.." абе има напредък :D

Потребителски аватар
Aqua
Активен
Регистриран: 11 юли 2010 17:36

Мнениеот Aqua » 06 юни 2011 19:15

А пък днес с голямо учудване, докато излизах от супермаркета, осъзнах, че за пръв път съм се мотал без да се притеснявам, че някой ме наблюдава/критикува и т.н. . Което е изключително необичайно, защото обикновено в супермаркета винаги е било доста 'мъчително' преживяване :D

Потребителски аватар
гената
Майстор
Регистриран: 22 яну 2011 16:28

Мнениеот гената » 06 юни 2011 20:05

monster написа:А пък днес с голямо учудване, докато излизах от супермаркета, осъзнах, че за пръв път съм се мотал без да се притеснявам, че някой ме наблюдава/критикува и т.н. . Което е изключително необичайно, защото обикновено в супермаркета винаги е било доста 'мъчително' преживяване :D

Честно да ти кажа,много ме изкефи поста ти,разсмях се от кеф!Браво,радвам се че започваш сам да се изумяваш на промяната си,на която явно не е нужно да и обръщаш чак толкова голямо внимание,хайде очаквам други хубави новини!Действаш ли? :lol:
Голяма си скица и си доста забавен,поне по начина по който се описваш,приятно е да ти чета постовете ти!

Alisa
Майстор
Контакти:

Мнениеот Alisa » 08 юни 2011 14:48

За майтап, ще ти разкажа моята аналогична историйка. Също притеснение да изляза да се разходя, просто ей-така, самичка! Леле кой какво ще си помисли и прочие..."какво ще кажат хората"...стигнах накрая до "едно пиленце ми каза"-сещаш ли се, като сме мънички и за да знаем че "мама и на гърба има очи", и винаги научава, дари и да я няма, какво се е случило и какво сме "направили" :lol: :lol: :lol: Един ден , просто се обух и излязох, извървях километър-два и изведнъж ми светна-аз съм свободна!Еврика! :lol: :lol: :lol: А пиленца наоколо, колкото щеш...

Потребителски аватар
Aqua
Активен

Мнениеот Aqua » 23 юни 2011 05:45

Последните няколко седмици бях в огромен застой, обаче вчера напипах една ключовите емоции, които ми пречат да ТЕСвам

Не вярвах, че ТЕС може да ми помогне да се освободя от всяка една негативна емоция. Имах убеждението, че е невъзможно към негативна ситуация да не изпитвам негативни и съответно ме беше страх да не остана разочарован. това го теснах с 2-3 основни рецепти.След това приложих и техника на избора

След това работих по една ситуация и се изумих от бързия резултат. За половин час бях изчистил всичко.

Преди няколко дни работих и върху страха си от тъмното. Легнах си да спя, обаче не можех да заспя и викам чакай да оползотворя времето си, та почнах да тесам :lol:
Първо станах от леглото в тъмната стая, после излезнах в коридора, после даже направих обиколка из тъмния апартамент докато тесвам. :D И във връзка със това снощи като угасих лампите преди да си лягам забелязах чак като си легнах, че не ми е направило НИКАКВО впечатление, когато съм угасил лампите. Което е нетипично, обикновено спринтирам до леглото :D

Yandra
Активен
Регистриран: 04 май 2011 14:48

Мнениеот Yandra » 23 юни 2011 10:35

monster написа:А пък днес с голямо учудване, докато излизах от супермаркета, осъзнах, че за пръв път съм се мотал без да се притеснявам, че някой ме наблюдава/критикува и т.н. . Което е изключително необичайно, защото обикновено в супермаркета винаги е било доста 'мъчително' преживяване :D

Хехе, това как ме развесели :D В събота имах подобно преживяване, така си се изненадах и зарадвах. Следобяда си легнах с една книжка и кутийка бисквити "Монте" - хем си четох, хем си хапвах,после опатках един шоколад. Като си пуснах филм след това си отворих един пакет със семки....Въобще голямо ядене и излежаване падна :wink: И чак вечерта се усетих, че нито се почувствах виновна задето съм яла калорични храни, нито се бях упрекнала, че си губя времето. А тези неща не съм ги тесала даже...

Потребителски аватар
Aqua
Активен

Мнениеот Aqua » 29 юни 2011 19:43

Ехх, значи. Чак ме е срам да споделя, че отново съм в огромен застой. Мислех си, че съм преборил отлагането, ама на!
Списъка расте ли, расте, а аз упорито отлагам да тесвам.

Ако седна да тесвам нещо, обикновено през 10 минути ставам да ям, да седна уж замалко на компютъра и т.н. или пък не мога да се концентрирам, и не изчиствам нищо напълно. Винаги ги заразявам, като са на поносимо ниво.
Очевидно имам някакъв ОГРОМЕН проблем под повърхността и не знам какво е, а ако почна да тесвам по тази тема пък се обърквам и в главата ми става каша, а ако тесвам объркването не виждам никакъв напредък :lol:

Опитвах се да правя и предизвикателство за постоянното ми отлагане, и на следващия ден или забравям за него, или просто пак отлагам и го правя по-малко и няма изход просто :lol:

Alisa
Майстор
Контакти:

Мнениеот Alisa » 29 юни 2011 20:46

Пробва ли с техниката на избора-искам-не искам, мога-не мога...и т.н.?! пусни търсачката :idea:

Потребителски аватар
Aqua
Активен

Мнениеот Aqua » 29 юни 2011 20:49

Alisa написа:Пробва ли с техниката на избора-искам-не искам, мога-не мога...и т.н.?! пусни търсачката :idea:
искаш да кажеш техниката на конфликта, знам за нея. Ще пробвам, мерси ;>

Потребителски аватар
Aqua
Активен

Мнениеот Aqua » 05 юли 2011 08:38

oт около 5 дни, през половин/един час тесам съпротивлението ми към правенето на тес
казвам каквото ми идва на акъла, мисля, че част от мен се страхува да се промени..
колкото и упоритост да вложа, най-много да изчистя до половината някое събитие и това е, край, не мога да продължа.

ще видим как ще продължи нататък, за сега обаче не виждам ефект :cry:

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 05 юли 2011 22:34

ТЕСай това
monster написа:...мисля, че част от мен се страхува да се промени..
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Потребителски аватар
Aqua
Активен

Мнениеот Aqua » 07 юли 2011 22:04

Тесал съм го много пъти, а промяна не усещам кой знае каква..
Тесах сравнително много днес.
Тръгнах да чистя едно събитие, появи се още едно по-негативно през деня, почнах и него да тесам и какво се получи? - появи се още едно, още по-цветно събитие току-що. А сега накъде, се питам аз? Да се смея ли, или да плача, не знам. :lol:
Ще запретна ръкави и ще тесам колкото успея, пък надявам се малко по малко да излезна от тази каша скоро :|

trend

Мнениеот trend » 07 юли 2011 22:45

monster написа:Тесал съм го много пъти, а промяна не усещам кой знае каква..
Тесах сравнително много днес.
Тръгнах да чистя едно събитие, появи се още едно по-негативно през деня, почнах и него да тесам и какво се получи? - появи се още едно, още по-цветно събитие току-що. А сега накъде, се питам аз? Да се смея ли, или да плача, не знам. :lol:
Ще запретна ръкави и ще тесам колкото успея, пък надявам се малко по малко да излезна от тази каша скоро :|

Монстер, аз ако като ученик имах същите трудности, тогава разбира се не знаех за ТЕС, и затова ги чистя сега, ако ги изчистиш сега ще имаш много много години щастие и свобода. Ефекта идва със закъснение, така че действай без да очакваш мигновен ефект.

Върни се в “ТЕС РЕЗУЛТАТИ И МНЕНИЯ”