Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Потребителски аватар
MAG2001
Майстор
Регистриран: 07 апр 2011 14:34

Мнениеот MAG2001 » 24 юни 2011 10:23

mery, аз преди доста години го имах този проблем.За съжаление тогава хал-хабер си нямах че има ТЕС.След цял океан от сълзи един ден осъзнах, че всъщност не рева за него, не ми липса той , точно това е което ми липсва:
Пак усетих това прекрасно чувство на хармония и любов

Ти си по-на далавера от мен, защото имаш ТЕС :) :D
И според мен, щом тази декларация не ти пасва ,вече е време да си формулираш нова, така както я усещаш и както ти идва.Или може би си стигнала до някое ПО.
Успех!

mery
Участник
Регистриран: 11 апр 2011 13:28

Мнениеот mery » 24 юни 2011 13:22

Мисля че Декларацията е ОК, но точно ПО е проблема. Преди време, когато правих ТЕС с тази Декларация винаги се усмихвах инстиктивно, чувставх се много позитивна :) с каквото и настроение да започвах! :) Мислих, че съм изчистила нещата, защото не съм се сещала много време за него! Преди време той беше много често в мечтите ми и наистина само с него съм свързвала чувствата на любов и хармония, но сега май мечтите ми са сварзани с други хора( дори и нереални) и събития. Аз не тъжа за него отдавна и нямам желание да бъда с него( или може би се опитвам да го подтискам). Но си е някаква зависимост, с която май по трудно ще се справя.
А всъщност ако е ПО какво се прави?
Хубаво е някой да те разбере :)

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор
Регистриран: 07 апр 2011 14:34

Мнениеот MAG2001 » 25 юни 2011 10:10

http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=232

Мисля че тук можеш да намериш някои отговори.Ако имаш време и възможност разгледай темите из форума-за мен поне бяха много полезни като насоки, за което пак благодаря на всички :) :D

mery
Участник

Мнениеот mery » 28 юни 2011 07:57

Аз разглеждам всички теми, някои малко по-набързо, когато нямам време и наистина намирам много полезни неща :) Сега ще разгледам и това! Мерси! :)

mery
Участник

Мнениеот mery » 13 юли 2011 10:47

От днес ще започна да правя ТЕС за това, че не искам да се оправя, не искам да си помагам, не искам да вървя напред. Имам достатъчно време за себе си в момента, а нищо не ми се прави, нямам никакво желание. Вчера исках да си направя ДП- започна да ми се приспива, разсеях се и какво ли още не. С ТЕС е същото положение, цял ден се чудя какво точно усещам, за това ли да ТЕС-ам или за друго и така деня ми минава с 2-3 ТЕС-а, а може да е повече. Ядосвам се, че имам време, а не го използвам! Яда си го ТЕС-ам :) разбира се!

Потребителски аватар
гената
Майстор
Регистриран: 22 яну 2011 16:28

Мнениеот гената » 13 юли 2011 11:07

ето ти нещо полезно за четене като имаш време :wink:

http://www.spiralata.net/kratko/article ... =bg&pg=114
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс

mery
Участник

Мнениеот mery » 15 юли 2011 07:48

Много хубаво в написано :) Не съм го прочела все още цялото, но за себе си разбирам, че имам много работа, за да стигна до спазване на всичко това :)

Потребителски аватар
гената
Майстор
Регистриран: 22 яну 2011 16:28

Мнениеот гената » 15 юли 2011 08:52

Някога отдавна живеел в древен град Майстор, заобиколен от своите ученици. Най-способният от тях се замислил веднъж:
-А има ли въпрос, на който нашият Майстор няма да може да отговори.
Той отишъл на зелената ливада, хванал най-красивата пеперуда и я скрил в дланите си. Пеперудата шавала с пипалцата си и гъделичкала дланите на ученика. Усмихвайки се, той отишъл при Майстора и го попитал:
-Кажете, каква пеперуда имам между дланите си-жива или мъртва?
Той здраво държал пеперудата и бил готов във всеки един миг да я смачка заради своята истина.
Не обръщайки дори глава, за да погледне ученика, Учителят отговорил:
-Всичко е в твоите ръце. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.

Анатол Франс

mery
Участник

Мнениеот mery » 15 юли 2011 13:49

:)

mery
Участник

Re: Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнениеот mery » 18 яну 2015 12:36

Здравейте,
Преди време си бях взела от тук ТЕС за чистене на нужди или нещо такова. Но не го намирам сега, някой може ли да ме насочи?

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Re: Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнениеот ivangp » 18 яну 2015 19:54

viewtopic.php?f=4&t=778

Следващия път използвай търсачката преди да питаш!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Върни се в “ТЕС РЕЗУЛТАТИ И МНЕНИЯ”