Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнение от mery »

Здравейте, аз започнах от 5- 6 дни да се занимавама с ТЕС. Прочетох книгата веднъж и сега започнах втори път, да не би да съм пропуснала нещо. Имам фиброаденом, който ми откриха преди 3 месеца! Реших да започна с ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО! Ще се радвам, ако ми помагате и съветвате! Прочетох много от вашите успехи, за което ви поздрвявам! :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

От мен поздравления,че си започнала с ТЕС и успех!:)
Кой с каквото може ще помага,можеш да разчиташ на това дори и да го казвам малко от името на другите във форума!
Хубаво е да споделяш всичко което правиш с ТЕС и ако има нещо да се поправя,направлява и т.н.!
Мая,предполагам тук задължително ще се включиш? :wink:
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Все още не мога добре да си определям всички емоции или какво точно усещам! Единственото, което ми е направило впечатление е няколко пъти направих ТЕС през нощта( освен по 10 пъти през деня), защото много често ми се случва да се събудя и да не мога да заспя! Като направя ТЕС и започвам много да се прозявам, не заспивам лесно после, но се прозявам. А сега, когато отворих темата и видях темата, че се казва фиброаденом-..... изпитах силно притеснение, нещо като че ли се срамувам от това че го имам!!!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Опитай се тези неща които изпитваш като емоции да ги теснеш!Притеснението,срамът и това че не можеш да спиш!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

А сега, когато отворих темата и видях темата, че се казва фиброаденом-..... изпитах силно притеснение, нещо като че ли се срамувам от това че го имам!!!
Защо не направиш името на темата "Изчезването на един фиброаденом" - звучи ми като заглавие на приказка, която ще преживееш.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

nia написа:
А сега, когато отворих темата и видях темата, че се казва фиброаденом-..... изпитах силно притеснение, нещо като че ли се срамувам от това че го имам!!!
Защо не направиш името на темата "Изчезването на един фиброаденом" - звучи ми като заглавие на приказка, която ще преживееш.
Звучи много добре Smile
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

гената написа:Опитай се тези неща които изпитваш като емоции да ги теснеш!Притеснението,срамът и това че не можеш да спиш!
Да ТЕС-вах ги, само за съня не сам опитвала,но и това ще направя! Макар че емоциите идват за кратко и аз не мога да ги ТЕС- на на момента, но след 20-30 мин. го правя, дано да има полза
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Снощи ТЕС-ах за съня ми и спах доста добре. Мисля освен ТЕС-овете през деня и вечер преди лягане да ТЕС-вам по веднъж за съня ми! Мисля че от ден два съм по позитивно настроена към всичко :)))) А когато бях при хомеопата ми стана въпрос, 4е основния ми проблем е това, че не се чувствам добре с мъжа ми , че не го приемам и даже ме отблъсква, но аз не мога нито да се разделя с него, нито да го приема. И само като става въпрос че трябва да реша този проблем сърцето ми забива яко! За това сега и това включвам в ТЕС-ането! Въобще през деня ТЕС-ам за каквото ми дойде на момента или каквото усетя след като изпия водата! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Супер! Продължавай в същия дух!
И поммисли дали наистина не можеш! Най-често, когато някой казва: "Не мога" той всъщност иска да каже: "Не искам". :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Това,че не се чувстваш добре с мъжът ти и други неща около него теса ли ги? :roll: :idea:
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

гената написа:Това,че не се чувстваш добре с мъжът ти и други неща около него теса ли ги? :roll: :idea:
Да, но пак се появяват чувствата на отвръщение и отблъскване. Аз все още не мога добре да определям степента на емоцията! Само когато усещам напрежение като тежест в гърдите си, тогава си го определям и с цифри, но при останалите емоции не се получава!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ТЕСни тогава
не мога добре да определям степента на емоцията
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Отвращението и отблъскването са емоции, които , както всички други емоции, имат физически израз в тялото. Т.е. има физически усещания свързани с тях. Намери тези физически усещания! Определи степента им! И ги ичисти с ТЕС. Когато няма физическите усещания, няма да ги има и емоциите. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Благодаря много, ще се опитам да открия тези усещания!
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Преди малко ТЕС-ах това че незная какво точно да ТЕС- ам, все ми се иска да е нещо което е свързано с фиброаденома, защото много искам той да изчезне. През това време ми дойде в главата мисълта, че не можех да забременея около 1.5 година, много ме беше страх че никога няма да имам дете. Дали трябва да ТЕС-ам нещо свързано с този проблем?
Последно промяна от mery на 23 Май 2011 22:26, променено общо 1 път.
Публикувай отговор