Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

гената написа: Мери,виж си този пост сега пак го чета и виждам,че явно не съм го прочел и вникнал както трябва,но последният ти пост ме накара да се върна и прочета този!
На няколко пъти сте се разделяли и пак сте се събирали,казваш че си имала нужда,от какво?Зависима си от какво и кое поражда точно тази зависимост в теб от него?Работи ли върху това и за какво ако си?
От него започват проблемите ти,това го споделяш още в самото начало на поста си!Какви проблеми и какви емоции породиха в теб те?
Дано тези въпроси ти дадат някаква насока за работа!
:wink:
Да не би да ти липсва някаква сигурност и закрила?
Страх от самота,да не останеш самотна,неоценена и незабелязана?
Нужда от одобрение,липсата на това че не си оценена се поражда от липсата на любов и внимание!
Сякаш всичко това наистина е така. Като ме питаш дали съм работила за зависимостта, ми идва на ум, че аз работих по толкова много неща, а всъщнпст в главата ми е каша и незнам от кое има резултат. Повечето са емоции, които не изпитвам всеки ден и не мога да определя дали е имало резултати от ТЕС. Май доста се отчаях, че всичко е хаотично и незнам дали има полза :(
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Alisa написа:предлагам ти следната декларация:
Въпреки, че свързвам прекрасното чувство за любов задължително с "Иван", аз ...и се освобождавам от тази свързаност между двете, сега!
:D
Мерси Alisa, ще започна с тази декларация сега
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

mery написа:
гената написа: Мери,виж си този пост сега пак го чета и виждам,че явно не съм го прочел и вникнал както трябва,но последният ти пост ме накара да се върна и прочета този!
На няколко пъти сте се разделяли и пак сте се събирали,казваш че си имала нужда,от какво?Зависима си от какво и кое поражда точно тази зависимост в теб от него?Работи ли върху това и за какво ако си?
От него започват проблемите ти,това го споделяш още в самото начало на поста си!Какви проблеми и какви емоции породиха в теб те?
Дано тези въпроси ти дадат някаква насока за работа!
:wink:
Да не би да ти липсва някаква сигурност и закрила?
Страх от самота,да не останеш самотна,неоценена и незабелязана?
Нужда от одобрение,липсата на това че не си оценена се поражда от липсата на любов и внимание!
Сякаш всичко това наистина е така. Като ме питаш дали съм работила за зависимостта, ми идва на ум, че аз работих по толкова много неща, а всъщнпст в главата ми е каша и незнам от кое има резултат. Повечето са емоции, които не изпитвам всеки ден и не мога да определя дали е имало резултати от ТЕС. Май доста се отчаях, че всичко е хаотично и незнам дали има полза :(
Отчаянието също го тесай и не спирай!Просто бъди по организирана,последователна и ако трябва почни да си записваш и така няма да се объркваш!
Смело,хей всичко е в теб и зависи само от теб! :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

mery написа:Ето така си формолирах Декларацията- Въпреки че, когато си мисля за Иван (примерно) се чувсвам прекрасно, аз напълно и ......и се освобождавам от миналото си с Иван сега. Мисля да добавя и че, когато си мисля за него усещам много любов в сърцето си( нещо такова усещам, чувството на влюбване)!
Дали е добре?
Посоката е добра, самата декларация, не съвсем. Идеята не е да се освободиш от чувството на любов, радост и т.н. а от идеята, че САМО " Иван" МОЖЕ ДА ТИ ГИ ДАДЕ или само с него можеш да ги изпитваш.
да, с друг може да са различни и най-вероятно ще са, но може да е и много по-хубаво отколкото с "Иван". ТЕСай това:

"Въпреки че по някаква странна причина съм решила, че само с Иван мога да изпитам любов, взаимност и радост аз напълно и безрезервно обичам и приемам себе си и всички свои чувства. Благодарна съм на съдбата, че ме срещна с Иван и ми позволи да открия какви силни позитивни чувства съм способна да изпитвам. Но сега избирам да осъзная, че аз съм способна да обичам и да бъда обичана и по много по-добър начин, Миналото е безвъзвратно минало, избирам да гледам само напред с радостно очакване и да бъда очарователно изненадвана от прекрасните неща, които ми се случват."

И накрая, помни, че всеки ТЕС е по-добър от никакъв ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И тук от всичко това кое се ползва за НФ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко се ползва, отделни фрази от горното словоизлияние на различните точки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Благодаря ви за съветите!

Аз наистина се опитвам да не спирам да правя ТЕС, независимо, че понякога е хаотично или пък не усещам резултат. Все някой ден нещата ще се наредят! :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки,че правя нещата хаотично и не усещам резултат и не съм постоянна,аз.....
Тесни си и това! :wink:
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

гената написа:Въпреки,че правя нещата хаотично и не усещам резултат и не съм постоянна,аз.....
Тесни си и това! :wink:
Мерси, сега и него ще ТЕС-на
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Здравейте,
Последните дни не съм писала много, все не ми е оставало време. След ПЕАТ семинара реших, че много искам да правя и визуализации за проблема си( сутрин и вечер ), но не ми се получава. Нищо не мога да видя като си затворя очите, само черно и това е. Започнах да правя ТЕС с Декларацията- Въпреки че, не мога да се откъсна от реалността и да направя визуализация, аз напълно.....

А имам и успех, когато си мисля за моето образование( киста или фиброаденом- и аз незнам какво е) не изпитвам нищо. Не ме е страх, не се притеснявам и т.н. :D
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Въпреки че, не мога да се откъсна от реалността и да направя визуализация, аз напълно.....
Да се откъснеш от действителността!!! :idea: разбирам идеята ти, но не съм убеден дали ОТКЪСВАНЕТО не води до акумулиране на напрежение. Често това е СЪПРОТИВА. Онова, което искаш да визуализираш не е по-малко част от реалността. ........, АЗ НАПЪЛНО И БЕЗРЕЗРВНО ПРИЕМАМ СЕБЕ СИ , ЖИВОТА СИ , ЗАЩОТО ПРАВЯ НАЙ-ДОБРОТО ЗА СЕБЕ СИ.
Често не осъзнаваме, че всъщност всички правим най-доброто за себе си, независимо от това как се чувстваме. Това че в опредлени моменти може и да не сме добре , не ознаава че не правим всичко , на което сме способни. Все искаме повече от живота, а всъщност даваме всичко от себе си, по различни пътища.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Аз това за откъсването го прочетох някъде и ми хареса, но повече имах предвид откъсване от настоящия момент. Ще пробвам с това, което ми казваш, звучи по- добре наистина! Мерси! :)
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Моя страх за фиброаденома или там каквото е пак се завърна :( Като страх от неизвестното- Ще успея или няма да успея, фиброаденом ли е или не е? И още много други въпроси и със тях идва и страха! Чувствах се перфектно, даже не исках да правя ТЕС за фиброаденома, оставих го на по заден план. Други проблеми ми се сруваха по-важни за момента. Отидох преди няколко дни при хомеопата и там започнахме да говорим за него и ето точно тогава страха ми се завърна! Сега като започна да правя ТЕС и много бързо свалям това усещтане за страх, но после пак се появява!
Има моменти в които чувствам една хармония в себе си! Това усещане не съм го изпитвала много време, даже бях забравила какво е!
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Днес ми казаха не много хубави новини. Започнах да усещам стягането в гърлото,в главата ми се разбонтуваха много и различни неприятни мисли.
Направих няколко пъти ТЕС с Декларации- за стягането в гърлото и за чувството на тъга . Сега мислите в главата ми се подредиха и реших как мога да оправя нещата. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

mery написа:Моя страх за фиброаденома или там каквото е пак се завърна :( Като страх от неизвестното.
Направи си ДП за страх от неизвестното. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор