Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

mery, аз преди доста години го имах този проблем.За съжаление тогава хал-хабер си нямах че има ТЕС.След цял океан от сълзи един ден осъзнах, че всъщност не рева за него, не ми липса той , точно това е което ми липсва:
Пак усетих това прекрасно чувство на хармония и любов
Ти си по-на далавера от мен, защото имаш ТЕС :) :D
И според мен, щом тази декларация не ти пасва ,вече е време да си формулираш нова, така както я усещаш и както ти идва.Или може би си стигнала до някое ПО.
Успех!
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Мисля че Декларацията е ОК, но точно ПО е проблема. Преди време, когато правих ТЕС с тази Декларация винаги се усмихвах инстиктивно, чувставх се много позитивна :) с каквото и настроение да започвах! :) Мислих, че съм изчистила нещата, защото не съм се сещала много време за него! Преди време той беше много често в мечтите ми и наистина само с него съм свързвала чувствата на любов и хармония, но сега май мечтите ми са сварзани с други хора( дори и нереални) и събития. Аз не тъжа за него отдавна и нямам желание да бъда с него( или може би се опитвам да го подтискам). Но си е някаква зависимост, с която май по трудно ще се справя.
А всъщност ако е ПО какво се прави?
Хубаво е някой да те разбере :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

viewtopic.php?t=232

Мисля че тук можеш да намериш някои отговори.Ако имаш време и възможност разгледай темите из форума-за мен поне бяха много полезни като насоки, за което пак благодаря на всички :) :D
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Аз разглеждам всички теми, някои малко по-набързо, когато нямам време и наистина намирам много полезни неща :) Сега ще разгледам и това! Мерси! :)
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

От днес ще започна да правя ТЕС за това, че не искам да се оправя, не искам да си помагам, не искам да вървя напред. Имам достатъчно време за себе си в момента, а нищо не ми се прави, нямам никакво желание. Вчера исках да си направя ДП- започна да ми се приспива, разсеях се и какво ли още не. С ТЕС е същото положение, цял ден се чудя какво точно усещам, за това ли да ТЕС-ам или за друго и така деня ми минава с 2-3 ТЕС-а, а може да е повече. Ядосвам се, че имам време, а не го използвам! Яда си го ТЕС-ам :) разбира се!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ето ти нещо полезно за четене като имаш време :wink:

http://www.spiralata.net/kratko/article ... =bg&pg=114
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Много хубаво в написано :) Не съм го прочела все още цялото, но за себе си разбирам, че имам много работа, за да стигна до спазване на всичко това :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някога отдавна живеел в древен град Майстор, заобиколен от своите ученици. Най-способният от тях се замислил веднъж:
-А има ли въпрос, на който нашият Майстор няма да може да отговори.
Той отишъл на зелената ливада, хванал най-красивата пеперуда и я скрил в дланите си. Пеперудата шавала с пипалцата си и гъделичкала дланите на ученика. Усмихвайки се, той отишъл при Майстора и го попитал:
-Кажете, каква пеперуда имам между дланите си-жива или мъртва?
Той здраво държал пеперудата и бил готов във всеки един миг да я смачка заради своята истина.
Не обръщайки дори глава, за да погледне ученика, Учителят отговорил:
-Всичко е в твоите ръце. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

:)
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Re: Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнение от mery »

Здравейте,
Преди време си бях взела от тук ТЕС за чистене на нужди или нещо такова. Но не го намирам сега, някой може ли да ме насочи?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Фиброаденом - Дневникът на Mery

Мнение от ivangp »

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=778

Следващия път използвай търсачката преди да питаш!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор