Дневникът на DG

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

Аз хубаво рових навсякъде, намерих едно чудесно клипче, на което човек прилагаше ТЕС за благополучие и имаше субтитри на български, но след ден ровене така и не го открих.Някой може ли да помогне с това?За всяка отделна точка имаше определено утвърждение.:)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

DG написа:Аз хубаво рових навсякъде, намерих едно чудесно клипче, на което човек прилагаше ТЕС за благополучие и имаше субтитри на български, но след ден ровене така и не го открих.Някой може ли да помогне с това?За всяка отделна точка имаше определено утвърждение.:)
http://www.youtube.com/watch?v=g1LC-C3cy94

Странно как така рови навсякъде и не го намери?
Пишеш тес в google веднага излиза! :wink:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

гената написа:
DG написа:Аз хубаво рових навсякъде, намерих едно чудесно клипче, на което човек прилагаше ТЕС за благополучие и имаше субтитри на български, но след ден ровене така и не го открих.Някой може ли да помогне с това?За всяка отделна точка имаше определено утвърждение.:)
http://www.youtube.com/watch?v=g1LC-C3cy94

Странно как така рови навсякъде и не го намери?
Пишеш тес в google веднага излиза! :wink:
Aз пък си мисля, че това търси: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=604 По-надолу в темата има и думичките
Per aspera ad astra!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

vqra написа:
гената написа:
DG написа:Аз хубаво рових навсякъде, намерих едно чудесно клипче, на което човек прилагаше ТЕС за благополучие и имаше субтитри на български, но след ден ровене така и не го открих.Някой може ли да помогне с това?За всяка отделна точка имаше определено утвърждение.:)
http://www.youtube.com/watch?v=g1LC-C3cy94

Странно как така рови навсякъде и не го намери?
Пишеш тес в google веднага излиза! :wink:
Aз пък си мисля, че това търси: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=604 По-надолу в темата има и думичките
Интересно защо от субтитри аз се насочих към клипа,а ти към темата от форума? :roll:
Но мисля,че така се получи по добре за DG,има и клипа има и темата от нас,а от нея тес и резултатите! :wink:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

гената написа:
Интересно защо от субтитри аз се насочих към клипа,а ти към темата от форума? :roll:
Но мисля,че така се получи по добре за DG,има и клипа има и темата от нас,а от нея тес и резултатите! :wink:

Става дума за 2 различни клипа. В този, чийто линк си копирал, става дума за пари, а в този клип от темата във форума става дума за здраве, щастие и богатство с ТЕС. Един и същи човек ги показва.
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

DG, виж темата за зъбите преди да водиш дъщеря си на зъболекар. Зъбите регенерират, както и всеки друг орган, стига да им дадем възможност да го направят. И да повярваме, че е възможно. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

vqra написа:
гената написа:
Интересно защо от субтитри аз се насочих към клипа,а ти към темата от форума? :roll:
Но мисля,че така се получи по добре за DG,има и клипа има и темата от нас,а от нея тес и резултатите! :wink:

Става дума за 2 различни клипа. В този, чийто линк си копирал, става дума за пари, а в този клип от темата във форума става дума за здраве, щастие и богатство с ТЕС. Един и същи човек ги показва.
Вероятно си права!:)
Знаеш,че си имам и хубав повод да съм малко разсеян! :wink:
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

Ей, супер сте! :) Благодаря! Ок, ще видя за зъбите. Ама мислиш ли, че могат дълбоки кариеси да се възтановят?Аз вярвам по принцип, че няма невъзможни неща, ама дали мога да бъда толкова добра?! Аз цял ден се трудя над себе си по най - различни начини! :D :D :D ...
В някоя от темите бях писала за взаимоотношенията със родителите на мъжа ми. Не ми се търси обаче. Само да кажа, че било по отношение на свекър ми, сега и вече по отношение на шефовете, единственото, което искам да предизвикам като вътрешно чувство е равнодушие. Не мога да се насилвам да обичам такива хора, но не искам и да мразя, защото най - малкото вреди на мен - аз съм усещала как след скандали съм се разболявала. Та към това се стремя - към равнодушие пред хора, които се опитват да ме засегнат. И поне по отношение на родителите на съпруга ми успявам - е не винаги, ама не смятам, че трябва да съм безучастна в някои случаи. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

"Независимо дали мислиш, че можеш или не, ти винаги си прав." Хенри Форд
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

Благодарение на ТЕС днес зъбите спряха да ме болят - преди цикъл и ако съм изнервена ме болят всички зъби - такава нервна болка. Днес със ТЕС и един час сън всичко ми размина.
Както бях писала някъде, лекувам дъщеря ми с тес за конюктювит. Всеки един ден, в който й правя ТЕС, на следващия ден няма гурелчета. Пропусна ли, се появяват.
Правих й тес за зъбчетата, че са здрави, а също и утвърждение, че тя е здрава. Много се забавлява с ТЕС. Даже иска тя да ми прави на мен.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

"...Много се забавлява с ТЕС. Даже иска тя да ми прави на мен..."
Браво на ТЕБ! :-)
Малкия оня ден докато му правех за сополите и кашлицата ме попита не ме ли боли мен нещо той да ми прави , при което двамата се засмяхме...
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор