ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А защо да не?! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Както отбелязах днес имам порив да пиша :lol: .
Ники успя не само да те удари в земята ами направо те разби по анализи!И даже са по-смислени от твоите-мое мнение!/ от последния му пост в темата за хипнозата
Маги, сега забелязах поста ти. Според мен аз не съм успял да направя каквото и да било. Ти вероятно изпитваш гледната точка на успяване, като ме ползваш в случая за обект на гледната си точка. В тази гледна точка може да си ти самата или пък още много лица. Ако утре някой друг на кеф да пише постове дойде и напише нещо още по-впечатляващо за теб дали няма да смени гледната ти точка. Усещаш ли какво искам да ти кажа......гледната точка се сменя изключително лесно, защото умът се манипулира бързо и лесно. Тогава бих ти задал директно въпроса Коя всъщност си ти??? Вчера една гледна точка, днес друга, утре различна и така край няма :lol: .Спомни си упражнението, което Иван показа на последния семинар (всяко зло за добро), за това как дървото в моята градина оказва влияние върху плодовитостта на тюлените например. Умът ще намери винаги логика и обясняния безкрайни. Със сравненията, които правиш, вероятно задоволяваш ума, който иска да купи в магазина и това и онова, но после и по-новия модел на еди какво си образно казано.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ники:
Маги, сега забелязах поста ти. Според мен аз не съм успял да направя каквото и да било. Ти вероятно изпитваш гледната точка на успяване, като ме ползваш в случая за обект на гледната си точка. В тази гледна точка може да си ти самата или пък още много лица. Ако утре някой друг на кеф да пише постове дойде и напише нещо още по-впечатляващо за теб дали няма да смени гледната ти точка. Усещаш ли какво искам да ти кажа......гледната точка се сменя изключително лесно, защото умът се манипулира бързо и лесно. Тогава бих ти задал директно въпроса Коя всъщност си ти??? Вчера една гледна точка, днес друга, утре различна и така край няма .Спомни си упражнението, което Иван показа на последния семинар (всяко зло за добро), за това как дървото в моята градина оказва влияние върху плодовитостта на тюлените например. Умът ще намери винаги логика и обясняния безкрайни. Със сравненията, които правиш, вероятно задоволяваш ума, който иска да купи в магазина и това и онова, но после и по-новия модел на еди какво си образно казано.
Поздрави
Е, Ники съгласна съм, почти няма какво да ти възразя!Точно така е, нещо ме е впечатлило и аз го написах!утре нещо друго ако ме впечатли-много вероятно пак да го напиша, а може и да не го напиша, както доста пъти досега съм правила-ама , както ти отбелязваш-по различни причини.Които-вероятно на теб ще ти изглеждат едни, а за мен-най-вероятно ще са други.Вероятно!
И ако аз не ти напиша това което ме впечатлило, "личното преживяване"/ за което спомена по-рано и аз съм много за личните преживявания :D /, си остава мое, и не споделено.Ако го напиша и някой се отзове-ми става вече споделено!поне на мен от моята камбанария така ми изглеждат нещата :D И не виждам нищо впечатляващо в това!Много отдавна дадох отговор на този въпрос в една друга тема "Защо ми е това?""...ми защото не искам да съм сама! повече ми харесва да сме заедно"Та много е вероятно да продължа в същия дух!Даже с риск някой да се подскочи и да се почне втора серия на същия филм.Е, има вероятност и да избера и нещо друго, зависи на къв кеф/ настроение/ ще съм в момента, както ти каза :D :D :D
И все пак, когато има споделяне в този процес има двама.И по реакцията на другия виждаш себе си-къде си, това което виждаш и чуваш как те кара да се чувстваш-гот ли ти е или искаш да избягаш, това ти ли си или е твоя противоположност, или и двете.И няма как да играеш сам докато сме двама.Т.е.-има-може да го водиш за носа, да му играеш по гайдата...ама тези игри не ми са интересни вече. :D :D :D Предпочитаният от мен вариант е и двамата да се кефим на люлките :D

Обаче, твоите размисли и анализи в темата за хипнозата ме наведоха на много нови въпроси.Най-ме развълнува пицата!Добре, ума ми иска пица, т.е ума ми си мисли че иска пица/така го схванах, ако не е така-казвай/, а всъщност не искам пица, т.е. "не-ума" ми не иска пица!Е тогава накрая кой аджеба изяде пицата?!И защо?!Защо някой друг ще яде пицата на ума ми!Ми ума ми да си яде пицата на ум, щом така си мисли че му се яде пица, защо аз трябва да я ям!и аз ли я изядох!или ума ми?!е тогава не-ума ми ..кво остана гладен ли!уффф, не бе той май и без това не искаше пица...Последсно кой изяде пицата?!И защо?!
Въх!Забравих поздравите!Поздрави!И наздраве!
Това е специално за теб:
http://www.youtube.com/watch?v=Aht9hcDFyVw
Последно промяна от MAG2001 на 22 Мар 2012 16:00, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
А защо да не?!
Миии..понеже, защото, обаче..аз откъде да знам?!защо ти не това, и ти да онова...не знам!мога само да предполагам :D
Например-че толкова много ти харесва моята свирня,щот толкова съм надобряла в свиренето,че ти ей тъй с удоволствие скачаш и тропаш на хорото!И не можеш си спреш конвулсивните двежения, както аз на холотропното, то няма как да ги контролираш :D
С което ще си погъделичкам мойто его :D :D :D
Или че нарочно си се хванала на хорото, щото да ми помогнеш, щото нали се сещаш, виждаш колко ми се играе, ама сама няма как да играя хоро.Тва естествено е щото ти си много готина и много помагаща :D
С което ще почеша твоето его по коремчето :D :D :D
Е да, ама това са само предположения..

А за да размажа съвсем от кеф твоето его, ще ти призная че беше права.Играта наистина си беше само моя, театър не ами, направо цирк стана накрая...
Защото от проблема изскочи чушкопек, от там -чушка, от там заек,заека подгони катерицата, катерицата дакопа ореха, точно го счупи и извади ядката..ии...точно ядката да стане на мозък..иии катерицата взе че изяде ядката!и драсна по един бор, ама не съвсем бор,кедър, оттам небе ,на небето сияйна звезда, после луна...и вълк вие към луната...и накрая дрънкалка.Та според разбиращи най-добрия сценарий да си реша проблема е да чупя орехи и да ги ям :D На мен обаче това ми се стори много травиално...реших че ще съм звезда и да си сияя, ама беше проблем как да го разиграя това със сияенето...е снощи с твоето осветляване реших проблема...и през цялото това време -от два дни насам обикалям навсякъде с една дрънкалка с 12 звънчета и дрънкам!Снощи на фона на музиката беше кулминацията! :D :D :D голям кеф!През цялото време се усещах като маймуната шаман от "Цар Лъв" :D :D :D Неописуемо лично преживяване... :D :D :D
Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Пак заповядай! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Пак заповядай!
Ооуу.. с огромно удоволствие..!!! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
Благодарство за полезното инфо!
За тебе винаги! :D
http://www.youtube.com/watch?v=jfyWh1fw ... re=related
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Тука само искам пак да кажа едно БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ! На Иван, на форума, на всички писали преди време, писали заедно с мен, на тези с които се "дърляхме" и на тез с които се "подкрепяхме" и ..Прегръщам ви всичките!
Поздрави!
http://www.youtube.com/watch?v=EVG80vqVfSA
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор