ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби, на мен ми е забавно, а покрай това и целебно да се "вързвам"! :idea:
Маг явно сега ти не си разбрала отговора ми, за това ще го повторя графично натъртвайки:
MAG2001
Тогава защо толкова ми се обясняваш.И КАК ДА ТЕ НАКАРАМ ДА ВИДИШ?!?!?!- двете сме еднакви!!!Ама във почти всеки от филтъра, дето е останал!!!!!И намирайки моя кусур-за който може и да си права, а може и да не си, ти всъщност говориш на себе си!Да пукна ако не е така!!!По кво на бас?!?!??!
Alisa
В известен смисъл е така, иначе,... защо да си говоря пред огледалото, ако не да го спукам и да стана едно със себе си!?
:wink:
Аз пък мислех, че енергията е да я оползотворяваме ,да ни помага,не да я трупаме върху РС-та и да гърмим фурни с нея, там съм се объркала, извинявай...
Е, аз още уча като вещица, не твърдя, че съм дипломирана!
Благодаря че започна макар и плахо да повдигаш воала..
Хъм, благодарна воайорка! Къде пак сбърках ? :roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маг, За жалост не успявам да я открия тази тънка нишка дето Тренд ти я е разбрал и оползотворил, удебели я моля!
Маг, истинският учител, за да научи някого на нещо, първо му давал възможност да бъде себе си, и после с неговите разбирания му поднасял своите знания, направлявайки, а не налагайки. Благодаря ти!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Маг явно сега ти не си разбрала отговора ми, за това ще го повторя графично натъртвайки:
MAG2001Цитат:
Тогава защо толкова ми се обясняваш.И КАК ДА ТЕ НАКАРАМ ДА ВИДИШ?!?!?!- двете сме еднакви!!!Ама във почти всеки от филтъра, дето е останал!!!!!И намирайки моя кусур-за който може и да си права, а може и да не си, ти всъщност говориш на себе си!Да пукна ако не е така!!!По кво на бас?!?!??!

AlisaЦитат:
В известен смисъл е така, иначе,... защо да си говоря пред огледалото, ако не да го спукам и да стана едно със себе си!?
Ами продължи, не спирай до известен смисъл...докарай го до пълния.
Алиса:
Цитат:
Аз пък мислех, че енергията е да я оползотворяваме ,да ни помага,не да я трупаме върху РС-та и да гърмим фурни с нея, там съм се объркала, извинявай...
Е, аз още уча като вещица, не твърдя, че съм дипломирана!
Споко, има си и мноого хубави страни/освен фоерверките на късото съединение :D /, като например когато си изгръмях електромера с /подобни неовладени психоемоционални енергии/- докато се усетят и го сменят от EVN-платих 6 лева ток за два месеца :D :D :D Всяко зло за добро!! Тука и аз като тебе-"Уча се , уча се..ейехейй...все ще се науча" :D :D :D/сега да не се бъзззнеш пак,за себе си говоря!/
Доколкото съм чела по книжките преди години-не казвам че съм права,така съм чела-помага да се прегръщат дървета,разходки сред дървета, да идеш на фитнес и да се умориш до смърт, плуване..т.н...всевъзможни "заземяващи дейности".В "Енергийната медицина" Дона дава също много хубави идеи.За подобен проблем говори и Франк Кинслоу в "Чудото на мигновеното изцеление", които е в резултат на много рязко и бързо излизане от състоянието при КС, ама сега не помня какво точно препоръчваше...а при мен установих -на скоро пак се разпращях неовладяно както преди години- че страхотно бързо ми действа ТЕС/като техника/ама не краткия вариант, а пълен кръг, с точките по пръстите и всички допълнителни точки.Много бързо ме заземява.Но може това да е само при мен. :wink: Пък може и на теб да ти харесват фоерверки и гърмящи фурни-кво пък, тъкмо повод да си вземеш нова :D :D :D

Алиса:цитат

Маг, За жалост не успявам да я открия тази тънка нишка дето Тренд ти я е разбрал и оползотворил, удебели я моля!
Маг, истинският учител, за да научи някого на нещо, първо му давал възможност да бъде себе си, и после с неговите разбирания му поднасял своите знания, направлявайки, а не налагайки. Благодаря ти

Ееее, удебелих ти я на толкова места...стига де, аз килограми свалям ,ти пак на още удебеление ме буташ...няма пък!!!Таман от хипопотамски задник го докарах до приемливия голям приятел, сега пак ще удебелявам.Неща!!!

А това за учителя насъвсем изобщо и въобще пък не го схванах!!!И да ма я срам , и да не ма я срам-не зацепих!!!На кого го казваш!?И защо?!Къв учител, кви пет лева...и баща ти знае ли?!
Серизно ,това от къде и как го асоциира?!
А сега пак сериозно-и на мен ми е и полезно и забавно, ще се радвам и при теб да е така :D :D :D
Благодаря ти!Обичам те!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

То и аз се чудя на себе си, що ли се вра между шамарите и се правя на умиротворител, ама сигурно е от скрито желание да се включа в купона. :D Странното е, че, отстрани погледнато, аз съм общо взето от така наречените конфликтни и агресивни личности. Да се оплача - тук, във форума, изобщо не ми давате да разгърна тези си блестящи черти от характера; направо не мога да се вредя. :wink: Алиса, запазвам си ред, да знаеш! Следващото дъвчене ще е с мен, защото започвам да се чувствам пренебрегната. :lol:
Последно промяна от paraboloid на 21 Дек 2011 17:59, променено общо 1 път.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маг, на това му се вика обединение! Честито да ни е! Хайде да си направим парламент:idea: :lol:
А това за учителя насъвсем изобщо и въобще пък не го схванах!!!И да ма я срам , и да не ма я срам-не зацепих!!!На кого го казваш!?И защо?!Къв учител, кви пет лева...и баща ти знае ли?!
Серизно ,това от къде и как го асоциира?!
Има ли значение на кого, ако съвсем сме едно?!("не спирай до известен смисъл...докарай го до пълния")
Иначе сериозно, не го асоциирам а го взимам от теб и стремежа ти да ме учиш чрез способа "мойте камъни по мойта глава"и се сетих какво ми е казвал баща ми ееее...едно време (също сериозно).

Паби, всичко по естествения му ред, не се насилвай. Ако ще сме добри учители, би трябвало сега да те пуснем да учиш сама и ако ни потърсиш да ти помогнем, така както ти би разбрала, за да стигнеш това, към което си тръгнала. Знаеш къде да ни намериш. И винаги си добре дошла в купона! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

paraboloid написа:То и аз се чудя на себе си, що ли се вра между шамарите и се правя на умиротворител, ама сигурно е от скрито желание да се включа в купона. :D Странното е, че, отстрани погледнато, аз съм общо взето от така наречените конфликтни и агресивни личности. Да се оплача - тук, във форума, изобщо не ми давате да разгърна тези си блестящи черти от характера; направо не мога да се вредя. :wink: Алиса, запазвам си ред, да знаеш! Следващото дъвчене ще е с мен, защото започвам да се чувствам пренебрегната. :lol:
Ако се разгънеш в тази си светлина по-добре ли ще се почувстваш и ако имаш нужда от това,замисли се от какво е породена тази нужда и после ТЕС? :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Параболоид:
То и аз се чудя на себе си, що ли се вра между шамарите и се правя на умиротворител, ама сигурно е от скрито желание да се включа в купона.
Това ще да е,знаех си :wink: ...айде яхай метлата и долитай, заедно с благородната девица :D :D :D

Алиса, поста ти ме хвърли в дълбок размисълллл...ма 7 метра по земята ма закара :cry:
Иначе сериозно, не го асоциирам а го взимам от теб и стремежа ти да ме учиш чрез способа "мойте камъни по мойта глава"и се сетих какво ми е казвал баща ми ееее...едно време (също сериозно).
Егати..тия бащи, нали ги бях изтесала...докога?!
Способа "мойте камъни по мойта глава"наистина ми допада, и дааа, и аз съм си го попила от тате..лошото е ,че не се усетих, че ти го прилагам,не беше съзнателно, не беше статерия, тъй ми дойде от вътре....защо?!Айде пак ТЕС!!!Иначе си е убав способ!
Другото дето ми дойде в повече беше "учителя".Преди две-три години се се заклех, зарекох, дума си дадох-край!повече не!никога вече!никога никой на нищо няма да уча!да си са учат който както когато иска, само да не ме закачат!!!/тук можеш да смениш уча с помагам!/ще си уча само мен, ще си помагам само на мен, явно не ставам нито за учител нито за помощник!
И аз си мисля, и то твърдо, че си отстоявам кредото.Ама от друга страна-няма да го кажеш случайно, признали сме я всички твоята наблюдателност - значи пак в цялата бъркотия нещо се е изплъзнало, промушило, промъкнало..язък ми за мойта наблюдателността!
Но от друга страна това в момента ми не е дерт!

Тва бащите, бащитееее....дето си мислех че съм ги отсякъде изтесала, аха... :D

Гената:
Ако се разгънеш в тази си светлина по-добре ли ще се почувстваш и ако имаш нужда от това,замисли се от какво е породена тази нужда и после ТЕС?
Да бе, Гената, тия нужди как не свършиха, аа?!
Ама може и да си прав, разгъщаш се, освобождаваш нуждата на макс, пускаш водата..и айде, към следващата нужда..и така-от нужда на нужда.
Ей, сега да не вземеш се бъзнеш и/или да се обидиш и ти, шегувам се, знам че и на теб ти харесва това дето Иван го извел като "нужди",и на мен много ми дапада, аз ги тесах още в началото, може би е редно пак да ги прегледам..така че, само се опитвам да се шегувам, то друго какво ми остава :) :) :)

Благодаря ви!Много ви обичам!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Е, стига, де! :D Става скучно и напълно прогнозируемо, за всяко нещо, което се напише, някой да се появи от шубрака и мъдро да го посъветва да го теса. Аз мисля да си оставя някоя и друга нужда нетесана, ей така, за разкош и разнообразие.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

MAG2001
Да бе, Гената, тия нужди как не свършиха, аа?!
Ама може и да си прав, разгъщаш се, освобождаваш нуждата на макс, пускаш водата..и айде, към следващата нужда..и така-от нужда на нужда.
:lol: :lol: :lol: Как да не те обичам?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

paraboloid написа:Е, стига, де! :D Става скучно и напълно прогнозируемо, за всяко нещо, което се напише, някой да се появи от шубрака и мъдро да го посъветва да го теса. Аз мисля да си оставя някоя и друга нужда нетесана, ей така, за разкош и разнообразие.
Избора си е твой в крайна сметка,след като не знаеш какво ще настане от промяната ти и не си била на отсрещният бряг,няма как да знаеш какво ще бъде,така че не бъди така категорична да казваш колко е скучно и напълно прогнозируемо.Ако те е страх от промяната,това вече е друг въпрос.
Да те подсетя,реалността е функция на съзнанието! :wink:
Весели празници на всички и успех! :D
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Параболоид:
Е, стига, де! Става скучно и напълно прогнозируемо,
Бе на мен ли така ми се струва ,или за втори път ти става скучноооо...хем ти скучно ,хем не щеш да яхнеш метлата и да се развъртиш..що?!
Ама много гаден е тоя спомен, не ми се връща към него, а картината е непрекъснато пред очите ми. Много е гадно да ти изскачат такива неща. Тъкмо си ги позабравил, погребал и хоп, пак. Някак си, като че ли си правиш мръсно сам на себе си.
Аз мисля да си оставя някоя и друга нужда нетесана, ей така, за разкош и разнообразие.
Тва щото ти така искаш и/или щото не щеш да ти е гадно?!И кое е това дето е толкова гадно?!..мммм..по-точно кое му е гадното на гадното?!
Та тук ще подкрепя Гената.Не щото го обичам повече от теб,но според мен напипва нещо съществено:

Гената:цитат:
Ако те е страх от промяната,това вече е друг въпрос.

И да, избора е твой!

И да уточня ,за протокола-не се заяждам, разсъждавам си!така ми доде отвътре :D Нещо в последно време установих, че като си позволявам да си казвам това дето ми идва отвътре-и да ме питат, и да ме не питат, и да ги интересува , и да ги не иттересува-ми намаля ми апетита!!!то верно май има нещо вярно в това за връзката с 5-тата чакра :D :D :D
И да ти кажа че с това твое мнение :
за всяко нещо, което се напише, някой да се появи от шубрака и мъдро да го посъветва да го теса.
едно към едно цитираш Василка преди време, и тя даже същата аналогия използва, та и Василка нещо ще да е напипала в мнението си че си приличате.Или поне на мен така ми изглеждя отстрани :D :D :D
Мммдаамм..то отстрани винаги е по-лесно :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Как да не те обичам
А де!!!Аз пробвах да обединявам мразя/обичам..не ще, не ги имам за противоречиви и противоположни..и все пак имам проблем с това "обичам те"..някъде другаде ще да е противоположното :roll: ...нещо около таткото май..ще ровим ще видим, живи да сме!! :D
Благодаря ти, обичам те :P
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Маги, често ми става скучно, когато се повтаря един и същ сценарий с предварително прогнозируеми реакции. Що се отнася до "гадното", и аз си давам сметка, че съм се затлачила с много гадости, шлаки и мръсотии, че те са ме препълнили и трябва да ги махам. Точно това и тесам тия дни. Като резултат от вчвра ми се гади, чувствам се като бременна. Продължавам и дано да напипам проблема в същността му, за да започна да го разрешавам. Никога не ме е било страх "да яхам метлата", но точно от това искам да се оттърва вече. Ти се кефиш, че вече можеш да си директна, защото явно не си била. При мен е обратното. Аз ще се кефя, когато започна да се изразявам по-меко и дипломатично, когато успея да се науча да общувам с хората, без да ги подчинявам и мачкам. P.S. Не знам коя е Василка, но щом от втори човек се казва едно и също, може би пък да се замисли човек...
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Паби/може ли да го ползвам, по-ми харесва!/, има разлика.
Никога не ме е било страх "да яхам метлата", но точно от това искам да се оттърва вече.
Ти се кефиш, че вече можеш да си директна, защото явно не си била. При мен е обратното. Аз ще се кефя, когато започна да се изразявам по-меко и дипломатично, когато успея да се науча да общувам с хората, без да ги подчинявам и мачкам

Не,била съм и едното и другото, и не понасях нито едното ,нито другото...разликата сега е ,че мога да избирам кое да бъда, или поне засега така си мисля, знам ли още какво ми е приготвил живота :D :D :D .Изненадиии!!!

И пак ще се повторя, по-..не знам кой пътя вече-това става не с "оттърване"от гадното, а с приемане на "гадното"/ама не щото Иван така казва.т.е да, и той така казва ,ама и аз така го усетих!!/и най-лесно ми е с ПЕАТ.Не че не познавам хора, успели да го постигнат без никакви техники, ей така..и аз не знам как,но за мен и с ТЕС става, ама след ДП е по-лесно.може и да бъркам, може това да важи само за мен..може..ама като го чувствам така е редно да си го кажа, нали :D :D :D
Пак обърках нещо с цитатите, ама карай,мисля че ще ме разбереш, ако нещо не е ясно-питай!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Както искаш ми казвай. Това paraboloid ми го лепна мъжът ми, аз не съм по толкова сложните неща, ама сигурно на него така му изглеждам. :D А иначе се казвам Пенка, така че близо е. Усещам, че си права, че номерът не е да се боря с гадното, а да го приема като част от себе си, защото това е само моя етикет за него...но, какво да правя, като до тук цял живот съм се борила и не умея нищо друго. Тепърва се уча да приемам.
Публикувай отговор