ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Знаеш какво да направиш и по този въпрос, нищо че камъните са различни, пак са в твоята река! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Бе то аз не знам река без камъни да има...важното е и вода да има, е то достатъчно:P Ама не разбрах по кой въпрос какво да правя...обясни ,моля те! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

MAG2001
Е тва е гадно!Приятелка! Таман реших да искам помощ-айде пак, абдикация... Razz
Сърда ти са!няма да си играя вече с теб!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:roll: :roll: :roll:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Маг2001:
Знам, че наистина мисля, че нямам право да се бъркам на никого в личния живот!освен ако той сам не ми поиска помощ!Мога да дам мнение, предложение и толкова!Другото е негова грижа, не моя.На мен ми остава само да си изтесам страховете и това е Колко му е
Ники:
И на мен ми изглежда някаква част от теб да съжалява за брат, но вярвам че ако усетиш нещо такова ще се намесиш.
Постът ми напомня на постулати. Защо да нямаш право да се бъркаш в личния живот на някого? Не го ли правиш наистина? Защо другото да е негова грижа Виж, всичко това ми се вижда инертно. Нищо лошо няма в това, ако изобщо е така, но някак си, като че ли не искаш поемеш риск. Звучи ми доста морално и добре научено. В такъв случай, това че не се бъркаш в живота на брат ти например, означава ли че органически не искаш да се бъркаш в живота му и с цялото си сърце и душа признаваш правото му да бъде щастлив или нещастен с определен факт.
Какво ще стане ако се бъркаш в личния живот на някого?Поздрави
Това дето на теб ти изглежда на съжаление, а на Алиса разочарование, според мен да ти кажа е остатъчен страх.Страх че "И греховете на бащите ще паднат върху челата на техните синове"В смисъл че малкия, като беше малък имаше други мераци и други наклоности, и не мечтаеше за титли.И страх че повтаряйки стъпките на баща си съответно заедно с успехите ще повтори и грешките.И като капак ще шизофреняса!Тъй!!Това както вече всички сме на ясно, може и да е така, може и да не е така!Нали?!Е, ама не е да няма от какво да се страхувам!И сега според теб какво е редно и какво мога да направя аз по въпроса..освен да ТЕСам собственото си отношение?!

В смисъл-аз наистина не съм съгласна малкия да се подлага на това, на което се подлага като "елитен спортист", ми трудно ми е да го преглътна, разбери ме!Натоваранията са буквално животински, блъскат ги с всякаква химия- и няма не искам, няма недей-така трябва, така се прави и толкова!Когато беше 14-годишен един ден случайно се качи на моя кантар-имаше състезание и пак сваляше килограми- и се оказа, че на 52.5кг има 3% мазнини, при което аз изпаднах в шок-"ми те ще ти се разпаднат мембраните бе!добре де, от къде ще ги сваляш тези килограми?!от костите, от мускулите, от къде?!" И после-"лельо, имам гъби!""ми то добре че само гъби имаш, вземи ги почерпи!!!"
Е, трябваше ми доста време, ама го преглътнах, къде ще ходя :D :D :D
Тук доста често плюем доктори, здрвна система и т.н, но аз съм на мнение че в елитният спрот е същото, помията е еднаква навсяъде.И навсъкъде из помията има бисери.
Защо да нямаш право да се бъркаш в личния живот на някого
Какво ще стане ако се бъркаш в личния живот на някого?
Ники, наистина може да ти звучи всякак, аз така го чувствам.Наистина нямам право. Освен ако той не е поискал.В обратния случай неговият личен живот става моя отговорност, и то по мой избор, не по негов, след което моята отговорност става двойна - на пръв поглед , и накрая се налага да ядеш чужди г.....на.Което пък накрая се оказва..невъзможно, поне за сега :D :D :D , според гастроентеролозите-всеки си яде собствените г....на , и това е!
Защото ако се бъркаш в личният живот на някого без той да ти го е поискал, без да е помолил конкретно за помощ, и без да е поел своята отговорност -освен ако не е детето ми, разбира се, то си е моя отговорност....ми става супа от крокодилски папионки, мармалад от гумени патета, сироп от винкели и т.н.
пък няма как да осиновя цялата планета, много ми идва :D
Звучи ми доста морално и добре научено
Ииии , това пък на мен ми прозвуча като комплимент, благодаря!

Ама , Ники, признай си, последно време с тези анализи, направо удари Алиса в Земята!!! :wink:
Поздрави!И наздраве!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

MAG2001
Ама , Ники, признай си, последно време с тези анализи, направо удари Алиса в Земята!!!
Wink
Защо ни противопоставяш и сравняваш моля?!:roll: Защо са ти сеири?!:wink:
Не-приятелско питане...ей така на, против теб и розовите костенурки.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Защо ни противопоставяш и сравняваш моля?! Защо са ти сеири?!
Не-приятелско питане...ей така на, против теб и розовите костенурки.
Миии..не разбарах, че някого сравнявам,че някого противопоставям, че някой иска сеири...не се усетих, така ми доде, споннтаннно!Изпуснах са , както са вика!
А ти що така реши, че някой нещо някого сравнява?!Що реши че някой някого противопоставя!?И що така бурно реагира?!
Щот според мен в конкретния случай говоря за изравняване/обединяване/..ама може пак нещо да не виждам както трябва, не ми е за първи път :D :D :D
Ама освен розовите костенурки, с мен са и оранжевите пингвини!Нека ти! :P
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Magi, аз за себе си никого не удрям в земята. Просто тези дни реших да пиша във форума за нещата, които ми правят впечатление, не търси излишна духовност :).
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ники, това ми прозвуча като оправдание...не схванах на кое, за какво и защо, ама честно-май това мен не ме вълнува.Това което ме вълнува е:Другият път когато ми поставиш въпроси, да ги приемам за риторични, и да ги подминавам или да си кажа мнението по тях?!това ми е въпроса към теб.
А къде и каква духовност видя в твоя пост или в моя пост - ми евала ти!аз за това не се сетих!!! :D
Поздрави!И наздраве!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маг, изразът "да ударя някого в земята", предполага поне двама души, единият от които е по-от другия, а по-то е сравнение показващо степен на превъзходство. В такъв смисъл е общоприетото ползване на израза. Ако ти си имаш твой "пендифляктор", би трябвало той да върви с упътване за употреба, което обаче не задължава и не обвързва четящите, освен ако не е въведен със съответния нормативен акт!!!
Ама , Ники, признай си, последно време с тези анализи, направо удари Алиса в Земята!!
От тук написаното излиза, че ти си си разигравала някакво състезание по "анализи" между пишещите във форума и на преден план сме ти излезли Ники и Аз, като видиш ли Ники ме е изпреварил по някакви твои критерии и финала е "Ники удря Алиса в земята"!
Този театър е у теб, това че изскочи на видело- е ми хубаво, поне го осветли подобаващо, до блясък! :idea:
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D Малиии..ССзззззввввссссммззз....Е това вече си е направо доншипамикзар!!!

Добре бе, добре, така и така ме разкри....излизам на светло!Ники успя не само да те удари в земята ами направо те разби по анализи!И даже са по-смислени от твоите-мое мнение!/ от последния му пост в темата за хипнозата / Въз осново на наблюдение. Няма отношение, ако така ти изглежда, щот и двамата ви обичам!Сега проблесна ли ти достатъчно?Или още да излъскам люляка ?
Така де, нещо ми прави впечатление- и, на,споделям го!И то спонтанно!Кво, нещо нередно ли сторих?!Кво, ти можеш, аз не мога ли?!Нямам право ли!?Що?!
И може ли досега да се съмняваш, че си имам "пендифляктор"!!!Е тва вече от теб не го очаквах!Тук вече ми се появи разочарование за ТЕС!!!
Ръководство за употреба имам , ама не го раздавам под път и над път!Щото съм скрънза!

ОК!Ако съм обидила теб или Ники с този израз-ИЗВИНЯВАЙТЕ, не е било нарочно!Веднага ще си изтрия поста!Моля да ми потвърдите,и веднага ще го коригирам!Ама само при проявено желание от ваша страна!Писмено!
Маг, изразът "да ударя някого в земята", предполага поне двама души, единият от които е по-от другия, а по-то е сравнение показващо степен на превъзходство.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Другият път когато ми поставиш въпроси, да ги приемам за риторични, и да ги подминавам или да си кажа мнението по тях?!това ми е въпроса към теб.
:lol: Ами ти си свободен човек и не виждам какво може да те спре да ги подминаваш или да ги коментираш, въпрос на настроение, въпросът е това което пишем в този форум да идва от личното преживяване. :)
Това което ти е написал Алиса, според мен също би могло да има смисъл.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ники:
Ами ти си свободен човек и не виждам какво може да те спре да ги подминаваш или да ги коментираш, въпрос на настроение, въпросът е това което пишем в този форум да идва от личното преживяване.
Схванах!мога и да ги подмина и да ги коментирам!!Супер!
Благодаря ти! :D
Това за личното преживяване не го схванах, ама карай, днес толкова мога,другият път-повече
Ники:
Това което ти е написал Алиса, според мен също би могло да има смисъл.
Също би могло и да няма смисъл!това според мен! :D
Поздрави!И наздраве!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маг, твое право е, да си в театъра си, на черешата под черешата, на две череши едновременно, това просто си е твоята игра и можеш да ме позиционираш в представите си както ти е угодно! Забавлявай се на воля!
Но като излезеш на улицата първо се огледай на ляво, после на дясно и тогава пресечи, че "да няма сакатлъци", така ли казваше?
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D
Маг, твое право е, да си в театъра си, на черешата под черешата, на две череши едновременно, това просто си е твоята игра и можеш да ме позиционираш в представите си както ти е угодно! Забавлявай се на воля!
Ми като е моята игра ти що ми играеш по свирката?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор