ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби/може ли да го ползвам, по-ми харесва!/, има разлика.
Може, може, не държа на авторското право, само на процента! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

MAG2001 написа: Гената:
Ако се разгънеш в тази си светлина по-добре ли ще се почувстваш и ако имаш нужда от това,замисли се от какво е породена тази нужда и после ТЕС?
Да бе, Гената, тия нужди как не свършиха, аа?!
Ама може и да си прав, разгъщаш се, освобождаваш нуждата на макс, пускаш водата..и айде, към следващата нужда..и така-от нужда на нужда.
Ей, сега да не вземеш се бъзнеш и/или да се обидиш и ти, шегувам се, знам че и на теб ти харесва това дето Иван го извел като "нужди",и на мен много ми дапада, аз ги тесах още в началото, може би е редно пак да ги прегледам..така че, само се опитвам да се шегувам, то друго какво ми остава :) :) :)
Искам да споделя по повод това за нуждите,прави ми впечатление напоследък доста активно се впусна в писане във форума и почти ме задминаваш по дълги постове,които пишех:),което е възможно да е породено от някаква нужда и липса на нещо.Какво е то ти си знаеш най-добре и ако имаш желание знаеш какво можеш да направиш. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Днес научих нещо ново.Че 26 декември бил бащинден.Честно, до днес не знаех.Някак ми е минавало покрай ушите.Та явно има ефект от това ТЕСането... :wink: Иначе с тате все сме си на нож, щото сме еднакви, и май от криво разбрана любов.Някак не знам как успях да го разбера-и да, не ме е искал,и да ,пиян бил като ме правил, изпуснал се, и да в повече съм им дошла, и да ,не знаеше как да ме обича, и да, все ми намира кусури, и все не съм достатъчно..абе квото се сетиш, и да, цял живот се опитвам да му докажа че не съм чак толкова лоша,и да, и перфекционизмът и той ми е от там и, и инатът/малее!!/..абе де що лошо имам в мен все е от там/бащелко друг!-това вече е от мама/...и въпреки всичкото това... :D
Направих му на тате точена баница, стана върхът!чак и аз си я харесах. :D :D :D
Поздравявам и моят тате, и всички настоящи и бъдещи бащи с празника на бащата! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
Искам да споделя по повод това за нуждите,прави ми впечатление напоследък доста активно се впусна в писане във форума и почти ме задминаваш по дълги постове,които пишех,което е възможно да е породено от някаква нужда и липса на нещо.Какво е то ти си знаеш най-добре и ако имаш желание знаеш какво можеш да направиш.
_________________
Ех, почти, направо те ударих в Земята по дълги постове, признай си :D
Прав си , Гената, ама нали знаеш че тя Вселената не търпи празно, вчера беше ти, днес аз с дългите постова, утре някой друг..
пък и колкото повече се пъна да ги пиша кратки, толкова по-дълги излизат :D :D :D Добре де, вместо един дълъг, ще се пробвам да ги пиша наколко кратки..стига да не забравя :D :D :D
Благодаря ти!И много те обичам!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Маг нека са дълги, особено ако са в стихотворна форма, ако не, то без мен няма да мине! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Маг нека са дълги, особено ако са в стихотворна форма, ако не, то без мен няма да мине!
Карай бе, недей се вкопчвай, който когато както може...важното според мен е за сме заедно...всеки който както може :D

Хм..в главата ми вече звучи отговора ти.."Ти ли ще ми кажеш кога и в кво да се вкопчвам и в какво не..!?"

Ми права си :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:P
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената, да се нацелуваш от мен и по двете бузи!!!Благодаря ти от сърце за поредният прекрасен Коледен подарък-книгата на Улкок"Енергийното поле на Вселената"!Май си открих свитъците, дето ми ги подари Алиса :D :D :D
И като бонус докато търсех книгата попаднах на комплект от две СД-та на Естер и Джери Хикс-"Мисли и отслабвай".Таман за мен!Тва ако и Абрахам не успее да ме отслабне и вече ще се откажа, казвам ви!!!
Благодаря ви!Много ви обичам!Прегръщам ви всичките!!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Маги ,някъде беше писала,че ако и от еди какво си не отслабнеш еди какво си :D Много пъти не помня къде какво чета :oops: Най-неочаквано за мен се оказа ,че по повод слабеенето аз си имам поне 2ПО.Едното вероятно е че някъде съм прочела ,че жените след 40-така е по-добре да са по дебелички ,както за ради някакви си хормони ,така също и заради бръчиците,увисналите чантички и др.такива работици :lol: Аз по едно време си мислех ,че съм единствената н този форум без ПО относно килограмите.Да ама ТЦ :D Сега от една седмица се тесам за това ,че е хубаво след 40 да сме по пуфкави :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif,дали би могла да си мислиш за други по приятни и хубави неща? :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената ,бих могла,но са ми казали ,че ако нещо ме напъва от вътре да не го задържам в себе си да го пускам на воля :D Впрочем нощес се събудих с мисълта да и кажа на Маг това което написах по-горе.но до бреди малко се борих с компютъра и клавиатурата и чак сега прописах :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Дано да не ти кажат скачай от моста,че и за това ако се вслушаш не знам какво става после. :lol:
Ти си знаеш най-добре,следвай интуицията си ще те посъветвам аз.
P.S.Ако си мислиш за хубави неща,дали ще те напъва тогава нещо което трябва да го пуснеш на воля?И какво би станало от малко промяна в мислите според теб?Дали ще ти навреди? :roll:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Тренд, обади се веднъж и повече не повтори!Как мина предизвикателството, излезнаха ли ПОта, има ли резултат?!
При мен мина супер!даже мисля да повторя!
Първите дни имах раптилска атака от гняв, ненавист, презрение и подобни нисковабрационни същности, които ТЕсах доста яростно.Стигнах до спомени които доста надълбоко бях погребала-посещението на 12 години с Таня при майка и в лабораторията в патоанатомията, бурканите със деформирани зародиши, Таня ме ги подава все едно кисели краставички ми дава, аз като видях какво има вътре.....побелях, причерня ми, панирах се,блокирах, подкосиха ми се краката.. добре че беше майка и да ме освести и да ме изкара навън. Таня ми беше нещо като гуру в живота по онова време, и като истински гуру , без да се съобразява с изострената ми чувствителност/или може би точно зарада това-те истинските гурута знаят къде да те настъпят!/ ми донесе и учебник по съдебна медицина.Това дето е останало в любознателната ми 12-13 годишна главичка е снимката на един удавен, умрял надървен,лежи и оная му работа стърчи само, единственото което е останало от човека-еректирал пенис, надървен ама умрял.Та първият ми досех с отрсещният пол според мен е сбъркан в основата си!Сещаш ли се какви асоциации са останали в и без това обърканата ми тинейдръжската представа-надървен..равно на умрял.И това ми създава проблеми в комуникацията със всичко което има пенис.Проблема ми е доста сериозен и мисля много на сериозно да го подхвана от всички страни.
Като ги поизТЕСах тези щуротии живота ми тръгна в съвсем друга посока.
Много по-весело, без толкова много гадости.
Така че-благодаря ти за чудесното предложение на Нова Година за предизвикателството, предлагам да приемем всеки ден да е Коледа и Великден наедно и да го продължим.
Ти какво ще кажеш?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Хех, тая картинка и аз съм я виждала, но не се бях сещала за нея. Сега разбира се ми изплува веднага, но мисля, че причината за смъртта на човека, беше пожар :wink: , което всъщност няма никакво значение. Важното е, че като се сетих започна да ми се повдига от отвращение.
Благодаря, Маги :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Публикувай отговор