ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

При мен е доста шарено и интересно! :lol:
Благодаря много добре съм,радвам се че попита!Работя върху себе си и това което искам да ми се случи и при това доста успешно вече,след като си научих няколко урока подред! 8)

Я да видим сега от тук какво ще ти хареса и е подходящо за теб:
http://www.emozdrave.info/palace3.html

:wink: :wink: :wink:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
Я да видим сега от тук какво ще ти хареса и е подходящо за теб:
То си е точно за мене ,Гена.Пробвах го още от началото :D Ама докато си повтарях на глас "че идеалното ми тегло е 58кг" изведнъж се чух че казвам /и то няколко пъти/ 168см :) :D
Бе викам, аз дали не ТЕсам в погрешна посока...пробвах на няколко пъти "идеалният ми е ръст е 168см" ама ме присви ниско долу в корема, опитах"Въпреки че толкова не ми се вярва че ще стана 168см, та чак ме присвива ниско долу в корема.." След това ме изби на смях, то верно че акъла ми е като на 14годишна ама чак пък толкова...Но и досега си тесам отвреме на време-идеален ръст и идеално тегло-така де, коя съм аз че да слагам граници кое ми е идеалното..може да е 208см ,аз откъде да знам :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Иване, не знам от къде го изрови този Брацо, ама ми бръкна някъде много на дълбоко.
Чак се чудя дали да ви пиша, ама няма на кой друг. :wink: С риск пак да ме пратите на психиатър-ама то си ми е ген, карма, кво да го правя :) :D
Първата част ми въздейства много силно.Може би заради музиката, аз съм си чувствителна на звуци.С първото гледане ме полазиха тръпки, усещах болки в гръбнака, в главата и накрая нещо пак ме сграбчи за гърлото.не можах да определя какво .Теснах го, успокои се.
А когато започна клипа го зяпнах като омагьосана-отсреща ме гледаше /едно към едно/ Виктория, моя много близка приятелка от детските години, заедно с нея виждах в него и дъщеря и, Ани, напомни ми за един съученик до 4-ти клас, Слав, напомни ми за Милен Цветков, за Емил Димитров, за индиански вожд/това сигурно вече заради косата/..бе шантава работа. Сумати народ видях в неговото лице.
Реших че пак нещо си въобразявам/аз съм си въобразителна!/ и след обяд пак го пуснах да го гледам.Дали и книгата с индиговите души нешо не ми повлия, пък и го гледах на фона на ето тези звуци/вчера ги открих, за мен си бяха откритие :) /

http://www.youtube.com/watch?v=VTdjI9Mv ... ature=fvwp

И се разревах пак.Идея нямам защо.Някаква всемирна тъга, скръб,някаква безнадежност, нямаше време за декларации, бикаха някакви неясни думи"че пак съм се издънила""че пак всичко провалих""че за мен пак няма""за мене никога не стига""че не съм за тука""за мене няма място тук""че не ми е тук мястото ""че времето ми е изтекло". Когато вече виках и виех със все глас/без идея още да имам защо?!/ ме прекъснаха..и за секунди се успокоих.

Преди малко го пробвах пак гледането.Тръпките си са същите, малко по-слаби, и не ми се реве толкова. Ама ме гложди че не стигтнах до нищо конкретно.
Сигурно ще има втора серия :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Та кога ще го доведеш Брацо да го видим на живо?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Гледай и се потупквай, тогава. Ефектът би трябвало, да е още по-добър! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ще го пробвам.Благодаря :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса , и теб все се каня да те питам.Някъде прочетох ,че си ТЕСаш сънищата ,които си спомняш .Аз май повече сънища помня, отколкото случки. :oops: Кажи как подхождаш.Аз опитах да влезна в съня както го помня, и там да се ТЕСна ама нещо не останах доволна..Ако не е нещо секретно-кажи от къде и как го подхващаш
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

А между другото вчера точно ти ми помога на глезените :D За което благодаря.Ден-два след еуфорията с Брацо - на сутринта бяха отекли и двата и доста боляха.Ама нали съм свикнала да обръщам внимание на болката само като приритам и си я карах така-ТЕСах разни други
"по-важни" според мен работи.Пък и незнам дали всичко схванах от ГНМ, ама от това дето порочетох излиза ,че в такъв случай трябва да се радвам-решила съм конфликт-нали така?!или не е така :D :D :D
Ама -не падат отоците, взеха да ме дразнят, пък и като нямам логично обяснение откъде и как се появиха-не съм ги товарила-и..по едно време те чух в главата си/ :D :D :D идея нямам какъв е гласът ти , не съм те чувала, ама на../ "Ами тесни си отоците де!Защо отичаш?Тесай и ще си покаже.." Излезнаха интересни работи.Та на вчерашния ТЕС ти ми помага, да си знаеш :D :D :D
Благодаря ти.Днес са просто супер.Сега болката се премести в самото ходило на табана..ама и това подлежи на ТЕС :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ТЕСам емоциите, които сънищата провокират у мен. Тесам емоции, които са възникнали от асоциация на отделни моменти в сънищата. ТЕСам спомени, за емоции в съня.
ТЕСам на сън-става автоматично, защото съм приела ТЕС с цялото си съзнание т.е на всички нива на съзнаване.Става спонтанно и не винаги.
ТЕСам и веднага след сън т.е нощем, при леко разбуждане понеже сънят много ме е развълнувал.
ТЕСам сутрин, след окончателното събуждане -може да са няколко съня и всичко от всички, което ме е впечатлило.
ТЕСам и по време на друга ТЕС-сесия, когато внезапно ми изскочи връзка със сън. Може да е дежа вю (видяно преди това в съня), може да е съвпадане на моменти сън-реалност.
Това е! :D
А и го правя на ум!
Между другото, понякога, пак автоматично и независимо дали е сън или яве, при емоционален изблик или физическа неприятност, директно си заявявам, че "въпреки това, аз приемам и обичам себе си", така че да пресека неприятността в зародиш. :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D Благодаря ти !
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

и..по едно време те чух в главата си/ Very Happy Very Happy Very Happy идея нямам какъв е гласът ти , не съм те чувала, ама на../
:lol: :lol: :lol: Вчера отивайки на работа, си се ТЕСах по вътрешен напън че "Аз съм вълшебница, аз съм чудесна, аз съм приказна, случват ми се непрекъснато чудесни и вълшебни неща" и т.н :lol: :lol: :lol:
За ГНМ - ползвай по-скоро, като лакмус, не като закон, за насока на търсенията, къде ще те жегне нещо от написаното...ей тъй!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D :D :D СУПЕР! И двете сме супер!!Ако ме питаш мен. :) :D
И благодаря пак за насоките :D
А на ГНМ не и се вързвам, поне за сега малко в повече ми идва, както казваше един приятел-"не е в моето светоусещане".Но и там има неща ,които могат да се ползват-поне според мен
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Успях!!! :D Верно че което не става с тес става с много тес.
От три дни се опитвам да си потопя главата изцяло под вода.Мислех че всичко е изтесано и сега като ида на морето и айде..направо се гмуркам.Да, ама не!Първия път само дето не се удавих пак-същата паника, същия ужас.Пак се разтесах -този път конкретно страха че като си потопя главата е много страшно.Днес вече плувах под вода :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Супер! Следващия път се ТЕСай направо под водата! :D :D :D тъй, де! Що да хабиш питейната под душа!? :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:) още днес ще се пробвам!!В момента ми се вижда невъзможно ама...няма да ми е за първи път :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор