ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Когато прохождаме на всички ни се иска директно да започнем да тичаме, в нашия случай тук - да изтесаме всичко за един ден и да припнем. Само че в действителност не става така. В началото започваме с по една крачка, търсейки опора някъде. По-късно постепенно се пускаме и вървим сами и опора не ни трябва.

Тази опора обаче ние сами си избираме и аз мисля, че MAG2001 си я е избрала – поне това аз разбирам от написаното по-нагоре. Иначе брадата на Мохамед би била удобна, но в крайна сметка този избор би трябвало да си е на MAG2001.

А с декларацията всичко си е ОК, там вероятно всякакви екстеншъни са възможни, не декларацията имам предвид :) .
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Когато прохождаме на всички ни се иска директно да започнем да тичаме, в нашия случай тук - да изтесаме всичко за един ден и да припнем. Само че в действителност не става така. В началото започваме с по една крачка, търсейки опора някъде. По-късно постепенно се пускаме и вървим сами и опора не ни трябва.
Да, но когато виждам, че MAG2001 може да тича, но не вярва че го прави, и по навик търси вече излишната и патерица, може би е по-добре да и го кажа!
Мохамед е имал много жени, както научих наскоро, трябва да е имал много хубава брада?!... :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

МАГ, чудесно се справяш и до много добри прозрения си стигнала. Продължавай да пристъпваш и ще стигнеш целта един ден.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:) :D :) Алиса ,това с бардата на Мохамед ми прозвуча като" да хвана дядо Господ за шлифера"..няма връзка ама така ми дойде :) :) :) Но виж ,май идеята за Слънцето, Вятъра и Земята..иска работа, но мисля че ще я ползвам.Благодаря ти!
За какво ми е патерица ли?! Имаме си човек с психично заболяване в семейството, и думички като депресия, еуфория ,вманиачване ме стряскат.Нужен ми е коректив. И за първи път имам доверие /е , може би не напълно изцяло и отвътре както трябва,но../ на авторитет/лекар, мед.сестра, учител/ За мен е крачка напред.Може и да бъркам.
А дали имам нужда..Ния ,разчитам на теб да ме разбереш.Следях с голям интерес дискусията между теб с Иван дали е нужно страданието докато израстваме или не е нужно. За съжаление, няма как да си кривя душата, прав е ..ама така ми се иска ти да си права...Уфф, аман бе от това страдание, не може ли пооо..да не страдаме, поне където може..Докато тесах се натъкнах на едно ПО"ми то досега дотук какъв зор и кво напъване и какво драпане беше, пък сега от тук нататък, кво ме чака...""Господ дава най-големи изпитания на тези дето най-много обича..."Едни ей такива са ми останали в глвата за изтесване..а на мен ми се иска всичко да е някак по-радостно , по-леко,не щото "ми е дошло яйцето на з.....ка", а с желание, дето те носи на крилете си, ..бе по-малко страдащо!!!!
А в случая д-р Желева ми спести доста напъване и страдане по много въпроси...какво ще направя с всичко това-то ще си покаже.
:) пък и споменах ли вече че мнооо бързам!!! :) :) :)
Иване ,благодаря и още веднъж-успех!!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

А д-Желева спомена нещо ,което на мен ми е важно, някак си винаги съм го знаела-ние, само ние помагаме на себе си, независамо дали в този или в друг живот.Беше по повод детето дето го утешавах. Че ако или когато се стигне до работа с детето в нас,задължително като се отстрани отрицателната емоция да се утеши приласкае детето-да го заведем на люлка , на фея ли ще се правим, награда ли-накрая трябва да е доволно и щастливо.Аз съм го направила инстнктивно-с ваша помощ, на хората в сайта.Благодаря ви.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Господ дава най-големи изпитания на тези дето най-много обича..."Едни ей такива са ми останали в глвата за изтесване..а на мен ми се иска всичко да е някак по-радостно , по-леко,не щото "ми е дошло яйцето на з.....ка", а с желание, дето те носи на крилете си, ..бе по-малко страдащо!!!!
А в случая д-р Желева ми спести доста напъване и страдане по много въпроси...какво ще направя с всичко това-то ще си покаже.
Няма Господ,има само ти,тук и сега!Забрави ги тези неща,всичко зависи от теб и ти си тази която може да променя и диктува съдбата си!Помощта от нас,е да виждаш и осъзнаваш по лесно нещата за които не си се замисляла и виждала досега!Сама си спестила много неща,като си тръгнала по един нов път,но не ми обръщай внимание ако не ме разбираш,аз само така си говоря! :wink:
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Сега пък Господ нямало, само Мохамед :roll: :lol: .
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Всеки има право да си вярва в каквото иска,аз вярвам на себе си!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Така де, точно това искам да кажа и аз.

А пък и ти как успя толкова бърза да я провериш тази работа .... с липсата на господ де ....:shock: .
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тя отдавна е проверена! :wink:
Но не това е темата тук!Животът го е доказал,че човек трябва да разчита сам на себе си и да повярва в себе си и нещата просто се случват такива каквито той си поиска!
Искам,значи мога! :wink:
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

А иначе, ако съществува, Господ би бил пречка нещата да се случват, такива, каквито искаме да бъдат? :roll: :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Пречката пак си я има и това сме самите ние! :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пак се хващате в безкрайни спорове. Нека всеки вярва в каквото иска. в бог , в себе си. Накрая всички са прави и бог има и всеки е бог и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Пречката пак си я има и това сме самите ние!
Ами изтесай себе си, но само да не изчезнеш :roll: Иначе пречките е ясно какво се прави с тях. :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

пък и споменах ли вече че мнооо бързам!!!
Виж MAG2001, представи си, че ТЕС е едно приключение изпълнено с много интересни и неочаквани ситуации, обрати, влакче на ужасите има и стая с криви огледала, а бе щур лунапарк! Ти едва сега пристъпваш през прага му! Този лунапарк е ТВОЙ, ти казваш какво да стане там, независимо дали го знаеш в даден момент или не... Потопи се в тази атмосфера и се наслади на това забавление напълно, отдай се на всеки миг, на всяка щуротия която ти дойде!
Я сега си представи, че нямаш никакво време и трябва тичешком да минеш пред този прекрасен лунапарк и да излезеш ....без, да си разбрала и видяла нищо от веселбата там, защото те чака една красива кукла в къщи! Освен това, знаеш, че ако не бързаш, ами се наскачаш и налудуваш, във въпросния лунапарк, в къщи те чака нещо много по-хубаво и повече неща, даже, от една кукла....
Е искаш ли да бързаш още?! :wink: :D :roll: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор