ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

MAG2001, все повече ти се радвам като те чета! Радвам се и че съм ти полезна по някакъв начин! Мисля, че можеш и без говорител, нали си имаш собствени програма и мегафон в лунапарка?!
Благодаря, Алиса.То добре, че ти ми се радваш, мани ами и аз взех да си се радвам.. :D :oops: :D
Маги, то чуденето ми не беше дали да ти го кажа (ти с това нямаше да се разминеш ), а дали му е дошло времето. Нещо ме притесняваше да не се забързаш, и това със сигурност усещам, че трябва да ти го кажа сега, макар че .... то знае ли човек и казва ли ти някой ....
... :oops: :? :) смееш ли да питаш!!! :) :) :)

На мен ми се стува като на каданс, вие -недей бърза... :) :) :)
О.К. ще си тесам бързането..пак!!
А -коя от двете е ПЕАТ-ка?! или и двете сте?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аз съм си направо ПеАТКа, ПЕАТка не ми е достатъчно! :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Аз съм си направо ПеАТКа, ПЕАТка не ми е достатъчно!
:D :) :) :) :) :) :) :) :)
Ама обедини ли ги?! или още ги обединяваш?!
Питам, защото се замислям за един спомен, а Иван препоръчва на едно момиче консултаци с хора , дето са били на ПЕАТ. То семинар не се мержелее на хоризонта.
Абе всъщност май още не ми е много ясно какво всъщност ще ти искам на консултацията ,май е редно още да си поблъскам главата сама.
Но по принцип мога ли те потърся-ако стигна до там?!
И техниките стават за обработнане на спомени, правилно ли схванах от това дето гледах в интернет?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Юли месец се мержелее един ПЕАТ семинар на хоризонта. Ама понеже е много горещо, може и да е мираж, а може и да е реален оазис за някои хора. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Но по принцип мога ли те потърся-ако стигна до там?!
Стига да искаш, няма проблем от моя страна.
И техниките стават за обработнане на спомени, правилно ли схванах от това дето гледах в интернет?!
Какво си гледала, кои техники?
Има много подходи, за решаване на един проблем. Ти си тази, която избира. Нищо не пречи, да се използват и няколко, стига, да не си противоречат (хомеопатия-алопатия, например).
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

http://www.youtube.com/watch?v=7-PzhnYi0Zs
Ей това гледах.
Какво си гледала, кои техники?
Има много подходи, за решаване на един проблем. Ти си тази, която избира. Нищо не пречи, да се използват и няколко, стига, да не си противоречат (хомеопатия-алопатия, например).


Абе в вслучая май проблема е това дето казва Иван в темата на Ния-че спомена е осъзнат, коментирала съм го с мама много пъти, много преди да ТЕсам, уж всичко е изчистено , и то отдавна, е няма нищо вече за прощаване и приемане....и пак това бебе ми е пред очите ..все по-често.Мислила съм защо, тесах че недоумявам защо все присещам...
Бе , викам, стига рови, нали за да излезеш от дупката първо трябва да спреш да копаеш надолу..и днес пак в разговор пак до него стигнах.Не знам дали е важен или аз го правя важен-излишно значение да му придавам?!..чудя се още :) А и няма емоции, просто спомен. :) То ще покаже ,аа?!Мислиш ли?!


Юли месец се мержелее един ПЕАТ семинар на хоризонта. Ама понеже е много горещо, може и да е мираж, а може и да е реален оазис за някои хора


:) :) :) :) :) :) :)
Е тука съвсем се закванти ..разкванти..направо се окванти до ушите ситуацията.Стигна до котката на Шрьодингер!!
Дано само да не е във Варна, когато съм в Пловдив, или в Пловдив, когато съм във Варна..че юли се очертава да е наполовина.Ще визуализирам по въпроса!!! :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Щом е само картинка, да опитай с ДП 4.Другото е да приемеш бебето като символ и да се опиташ да разбереш, какво значи този символ за теб, представи си и че говориш с бебето, поразпитай го, може и да ти отговори :lol: . Чуствай се свободна, да експериментираш! Ако и това не стане, обърни се с ултиматум към себе си, на някой и това им помага, като подход. Във всички случаи, вслушай се внимателно в себе си- там е най-добрият, за теб отговор! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Благодаря ,Алиса, ще се поровя оше.Ако пак запецна пак ще дърпам някой за помощ :) :) :)
А какво е ДП4 още не ми е ясно :) :) :) :)
Ама нали всички викате-Не бързай, не бързай..и аз кво да правя, слушкам!!! :) :) :)
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

MAG2001 написа:Благодаря ,Алиса, ще се поровя оше.Ако пак запецна пак ще дърпам някой за помощ :) :) :)
А какво е ДП4 още не ми е ясно :) :) :) :)
Ама нали всички викате-Не бързай, не бързай..и аз кво да правя, слушкам!!! :) :) :)
DP-4 e Deep PEAT -4.
Слушкай и ИНТУИЦИЯТА си , тя ти дава най-верните решения и отговори за ТЕБ!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса
MAG2001,Siska, важното е обаче, да сложите по едно "въпреки че", нали?! Казвам го повече заради MAG2001, защото на няколко пъти я "хващам", да се страхува, че ако повтори с ТЕС няколко пъти нещо "лошо" то може да вземе, че да стане истина!
_________________
Уффф.хвана ме не ами..направо ме сгащи по без гащи!! :) :)
За това си права, Алиса.Може би заради случката със "стегнатите бедра", защото като си втълпявах "искам да ми мирише устата на кенеф","да ми миришат гадно пръстите.."..и на другия ден вместо да не ми се пуши си взех ароматизирани цигари.Като че ли някак много буквално го приема мозъченцето ми!!И изпълнява, нали е послушно!!И много е изпълнително!!! :)
Пък и не знам дали тук в случая се слага "въпреки че..".Мая говори за приемане..т.е.просто приемаш обратното на това което всъщност ти се иска. Не съм питала за подробности, защото нещо ми се струва че не е точно в техниката проблема. Ама като идея ми хареса :) От баба съм запомнила"Квото най-много мразиш, такова ти идва до главата..." Извод-обичай си катранените пръсти, лошия гаден вкус..Ми обичай си го, ама като не става само с повтаряне..да го приема ми се вижда по..приемливо.
Но мисля ,че много добре си ме "усетила"..направо ме разконспирира!! :) :) :) Има една такава нишка- не точно че нещо лошо ще стане, по-скоро че пак няма да е точно това дето го искам, пак ще ме залъжат....абеее..че пак ще ми набутат биберона колкото да млъкна замомента!!И ето, пак стигнах до бебето.. :) :)
Ще го разбутам един ден тоз бебок!!!да го видя кво толкова иска!!! :) :) :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

DP-4 e Deep PEAT -4.
Слушкай и ИНТУИЦИЯТА си , тя ти дава най-верните решения и отговори за ТЕБ!
_________________
:) Благодаря ти ,Ангеле!
Ама аз ако река само нея да си я слушам ,тя моита интуиция само вика "Айде бе , бързоо!Бързай!айде по-бързо!!""Бее стига беее, виж хората кво ти казват,пък и с това бързане ..ще ми се завие свят, ще се просна по очи или ще си падна на задника, ще ми се смеят хората!!!""Много важно!ти таман сега си дорбе подплатена-и отпред и отзад, най-много да се понатъртиш!!тъкмо ще стане по-веселоо!!"
Такивимити приказки с мойта интуиция..
Ти с твойта как си?!Ти нея ли слушаш или тя теб!! :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D Ей,какво направи този ТЕС с мен?!Не мога се позная!!
Май намерих "немипуконапетин" най-накрая!!! :) :) :)
Не знам дали съм започнала да приемам себе си-напълно ,безрезервно, изцяло и отвътре и отвън, ама ситуациите ,които преди ме разтреперваха и разреваваха-защо пак?-явно съм започнала да ги приемам.След днешния ден ми е едно..бе няма как да го опиша, май като времето когато бях влюбена.Ама сега не съм!!
След всичките каръци цял ден, едни суми главозамайващи, дето ме чакат- за няма нищо,щото така преценили, писане на цял тон документи/преписвай вечерта наново!!!/, надеждите ,че утре колежката идва и ето на, сега вече всичко тръгва по мед и масло....и тя се обади вечерта-"Не може ,не става, не дава!!" ..Бе ,хора, няма го бе!! Нито съжалението, нито яд, нито тъга че виждаш ли пак...нито ме плаши че пак ще чакам.. :) :) :)
Благодарение на ТЕС ли, на вас ли, и на двете ли -има огромна промяна.И аз благодаря!
Това дали държи по-дъългичко време, аа?!И има ли начин все така да е?! :) :) :)
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

И по-зле ще става :lol: , после ще почнеш да мечтаеш някой психиатър да те открие и да те прибере да си починеш :lol: , после пък ... по-натам ще ти кажа :D .
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

И по-зле ще става , после ще почнеш да мечтаеш някой психиатър да те открие и да те прибере да си починеш , после пък ... по-натам ще ти кажа.
:) :D Може, Може и да си права!А може и да не си!! :) :) :)
Но аз не можех се начудя днес на собствените си реакции."Ми 600лв-600, ще почакаме , ще видим, то ще си покаже""Ми като не дава -не дава, ще търсим други варианти, няма да си създаваме проблеми, яя?!"" Е, като се налага-са сядам и ги пиша нанова, щом се налага!!"
Нямаше самосажаление, тръшкане, не се ядосах абе..направо не мога го опиша.И сега пиша и се усмихвам!Чудех се дали нещо има за тесане-кое да тесам, онова радостно чувство дето ме обзе, като се усетих как реагирам цял ден?!Ааа, не ща!!! :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Е и пак нещо обърках с цитатите, ама карай, нали се чете :) :) :)
Публикувай отговор