Дневникът на Angel_K- практика с ТЕС от 2010

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ачо, как е след работа?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аби написа:Т.е., човек би могъл да си промени темперамента и от флегматик да стане сангвиник например??
Аха :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

ОК съм след работа вече!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Dееp PЕАТ - 4 наистина е голяма работа.

Защо думите нараняват повече от нож когато са казани от скъп човек не мога да си обясня, по-точно гледната точка е друга и затова но заболява повече май а?!
Та имах малка случка със скъп за мен човек , каза ми 2-3 думи в яда си и ЧАО.
Това бе в края на един дълъг работен ден в който аз тъкмо се прибирах от работа 23ч.
На момента не бях ядосан просто ме заболя.
ТЕСах си емоцията преди да легна , душ , пак ТЕС и заспах.
На сутринта се събудих с думите в главата и с чувството , че съм БЕСЕН.
Емоцията от думите след 7ч сън бе Х 100 увеличена , стягаха ме гърдите , гърлото. Реших да опитам директно с DP-4 понеже лошата емоция бе в главата ми за разлика от предния път когато всичко се оправи за 5мин. сега ми трябваха 15-20мин. като на моменти едва спирах лошата емоция но успях. :lol:
След 20мин. рових в мозъка лошата случка , ха нищо някакви си думи казани в момент на яд стана ми едно леко , душ , ТЕС за GOOD DAY и продължих напред.
Към обяд съответно на другия човек му бе минало и се оправихме , аз разбрах защо е бил афектиран , той разбра ,че ме е наранил ...
Минало , взехме си поуката и го заровихме!
Та такива ми ти неща при мен :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте ,

Пак да Ви светна какво става при мен:-)
Вчера бе "динамичен" ден.
Със събужднето приятелката ми се обади , че сина и е с 38.6 температура и надали ще се видим тези дни.
Взех сина ми от баба му с "лека" хрема и ми казаха да му давам на 2ч. едно хомеоптично лекарство.
Легна беше му запушен носа , ТЕС , отпуши се малко той засспа следобедния си сън , и като се събуди започна да кашля , мунута две пауза и пак , личеше ,че организма иска да изхвърли сополите с храчки но той е на 5г. и не може и не иска да отхрачва та почнах всичко което знам . ТЕС на мен , на него , прокси на него , пак тес на него , че дори и DP-4 се престраших да му направя. И за да се подсигуря се обадих и на Хомеопатката за да питам как да продължа с хомеопатичното и да я информирам за промяната все пак. И се оказа , че не тя е предписала хомеоптичното лекарство , а бившата ми жена просто е решила така преди да излезе...
През това време ми се обади любимата да каже , че сина и е с 39 и кусур вече...
Почнах прокси за него макар да не го познавам и да не сме се виждали...
Сина ми се спря да кашля и излязохме да вземем правилното хомеопатично лекарство от правилния човек за това. Смело мога да кажа ,че след 30мин тес , прокси и DP-4 ,спря да кашля и а и носа се успокои...
Но бе все пак 17ч. още и към 19ч. ми се обадиха , че сина на любимата е 40.1 , бях навън с малкия правих прокси на ум ...
Вечерта като се прибрахме малкия пък почна да се оплаква за парене при уриниране , а нови 5лв. както се казва оптново прокси ...
И за негово добро , за мое , на баба му , надявах се и на майка му добро , сутринта благодарение на един приятел , първата му урина занесохме за посявка и изследвания които ще излязат на 26.05.2011г. и дано се види какво е .
Сутринта малкия бе с отпушен нос и дали се закашля и 2 пъти до 11ч. в който го оставих на баба му .
Да де ама майка му не знаеше , че ще му правя изследвания и в 11ч и нещо дигна панаир по GSMa , че това било за 2ри път и нямало страшно както си го боляло така и минавало...Казах ,че е за добро на детето , не съм го влачил насила , не са го боли насила и не е ревал , просто се е изпишкал в стерлен съд и сме го занесли за иследване и като баща имам право на това и тя ми затвори.
Преди ТЕС , сигурно след такъв разговор щях съм с 150/135 кръвно но сега не всичко ми е равноо и дори не затварям аз от яд а тя , не злобея просто обръщам внимание на разликата.;-)
Сина на моята любима бе с 36.6 към 11ч.
Той си пие анбиотик и парацетамол с аспирин...
Та не знам от кое е но вчера като му правих ПРОКСИ , казвах Винаги когато температурата надмине 37градуса организма ми ще я свали на 36.6 , организма ми е силен и може да го направи защото аз съм силен и го обичам...
Малкия тесах с въпреки че има сополи и кашлям от тях , аз утре ще се събудя отпушено носле и като няма сополи няма да я има и кашлицата ...
Съвпадение или не сополите днес са 99% по-малко от "леката" хрема вчера , съответно и кашлицата я няма дали от мен или от хомеопатичното лекарство важното е ,че има ефект и самото дете ми каза "Тате носа ми е както каза ти вчера докато ми правеше твоя масаж..."

Най-важното е не се паникьосвайте и не забравяйте , че ТЕС работи ако не на другите то поне на Вас да махнете паниката за да мислите трезво :-)
Как съм се справил Вие кажете :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Не мога да повярвам ,че има такива бащи,като сравнявам с нашия татко-аз с малкия влизам и излизам от бол.заради гнойна ангина на малкия,а той е все далеч и се съхранява и му се спестява много неща.
Ангеле ,те не знаят какво са загубили.
Поздравявам те.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Благодаря за милите думи!

Имам един брак и развод на 3тата година и 14г. момиче на 400км. от мен.
А сина ми е от 9г. съвместно съжителство и е на 10мин от мен.
Напротив и двете жени знаят , разбраха го когато ме загубиха , давах много шансове но в момента в който казах КРАЙ , чак тогава разбраха , че са ме загубили! Опитаха да ме върнат пак но не стана при едната , при другата стана 1-2 пъти но пак КРАЙ.
След нея открих ТЕС и благодарение на него промених възгледите си за много неща.
Просто живота е по-шарен с ТЕС маха капаците от очите ...

Парадокса бе, че майката на сина ми, като ме видя ,че съм щастлив , обичан и обичам предприе мерки да скапе това , но с говорене и по-строг тон се спира за ивестно време , после трябва пак да стана малко лош за да влезе в час:-)
Сега и тя си има любов и е заета там , а аз се моля да си се обичат дълго и да са щастливи и да не ме занимава мен :-)
Снощи я чух за да разбера как е малкия , не ми го даде но каза , че е кашлял от обяд 1-2 пъти но то било защото много тичал , някъде в планината са явно което е добре за него , и че няма никакви сополи!

Детето на любимата също е добре 37.3 снощи в 23ч. да се надяваме , че днес ще е под тях иначе апетит си има да е жива и здрава майка му да му угажда:-)
Но се замислих защо и 2те деца боледуват често , единия на 16г. на 100км. от тук , другия на 5г. ходи на градина.
Малкия е през седмица или две хрема кашлица лекуват го с хомеопатия но не вдига такива темеператури.
16годишния го лекуват с традицинната медицина Paracetamol и т.н. Но пък той винаги удря 38 и кусур като за начало...И 2 от 3 случая взема антибиотик "последно" поколение сега искат да като оздраве да му дават някакво "вълшебно" лекарство за повишаване на имунитета...Иначе е спортист момче ходи на фитнес но има и друго , на някакв диета е заради фитнеса...
Стигнах до един извод , има ли около децата негативна енергия , в смисъл караници , напрежение , липса на любов и те боледуват по-често едва ли не кой вирус не е минал не се е лепнал.
Може да съм прав може да съм луд не знам:-)
Времето ще покаже , радващото е , че "лудите" ставаме все повече и повече!
Тази седмица забравих да отбележа на 2 приятелки говорих и показах ТЕС , едната дори каза да я запиша на курса за начинаещи направих го.
Другата е гледала Тайната и чете Луйз Хей беше във възторг от ТЕС , оправи си съня ... чакам тя се навие да пише тук.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Подсъзнанието е голяма работа!
От известно време насам след събуждане ми поднася какво да ТЕСам.
Макар предния ден да съм бил сигурен , че всичко е ТЕСано:-)
Дори сънувам , а преди твърдях , че аз не сънувам никога;-)
И все ми изравя случки които аз мисля , че съм забравил но явно то не е , та ТЕСането продължава!;-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Освен самите случки, сънищата ни подсказват и поредността, в която да ги обработваме, така че да следваме най-краткия път. Затова днес ти вадят точно тази случка, а утре точно другата ...
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Много си права !
Научих да слушам интуицията си и подсъзнанието си!
Всичко това благодарение на ТЕС!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Много хубаво е всичко, което описваш, Ангеле! И ТЕС помага и хомеопатията също, но откак аз ползвам ТЕС, хомеопатия не ми се е наложило да намесвам! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Alisa ,
И аз съм така , затова и нямах вкъщи хомеоптично лекарство!
Да кажем ,че го взех за успокоение на майката но това пък я подразни изкарвъл съм я безотговорна по този начин , без да съм я упрекнал с нищо...:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Имам една коварна идея, даже две! Първа- ти и правиш ПРОКСИ(подарък-техниката също става).
Втора- детето вече знае как се прави ТЕС, връща се при мама и и прави "масажче" с много обич! :twisted: :oops: :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ачо, много интересен и динамичен си напоследък :)
Поздравления за твоя син и сина на любимата.
Поздравления и на бившата за новата връзка :)

Аз наистина съм забелязала това, за което говориш - здравето на детето е тясно свързано със семейната среда. Аз все повече се стабилизирам и децата все по-малко и по-неусетно боледуват.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Динамичен съм , защото с DP-4 изчистих бързо , бързо разни хронични "емоции" :-)
Събота ноща не спах много , защото наслушвах малкия дали диша през носа или устата , за капак вчера сутрин се събудих и с яд от каранца с баща ми, Бог да го прости, в нея съм на 10-12г. но не помня вече за какво но яко ми се караше за нещо ...стягаше ме гърлото , че не мога да противореча и да се защитя...
И се събудих все едно преди 1сек. сме се карали с него , досега не ми се бе случавало и реших да пробам с DP-4 , стана не толкова лесно като другите пъти но ми стана равно от караницата все едно нищо не е било.
Колко ли неща има "заровени" в подсъзнанието?!:idea:

А склонността ми да пиша може да е от това,че показвах тук там , ТЕС и се ТЕСах , притиснения пред публика , притиснения от нечий въпрос или мнение и знам ли може от там да съм го отключил.
Макар да не бях пред публика , бяхме в заведение , аз си се ТЕСах и обяснявах без да ми пука дали ме гледат и какво си мислят:-)
Нали знаеш , ефекта на доминото...:-) :idea:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор