Дневникът на Angel_K- практика с ТЕС от 2010

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Аби написа:Поздравления за успеха!! Всичко това само с ТЕС ли е постигнато?? Без никакви други техники?
Да само с ТЕС :-
Пак казвам има и други здравни и емоционални проблеми които не съм написал!
Или най-точно казано, не само с ТЕС , а с много ТЕС ;-) Шегичка!
Ако те интересува определен проблем/и просто питай!
Няма проблем ТЕС плюс друга/и техники стига да действа и да имаш желания ефект!
Снощи легнах в 02h. и се събудих в 06:30h. днес трудно и ползвах ТЕС вместо кофа кафе за събуждане!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Днес бях при болната ми приятелка , гърло гъделичкащо и болящо , температура 37-38 , сополи и силна болка в главата.
Докато бях с нея , докато ми обясняваше я тесах на ум по ред на номерата. Това бе 13:30-14:30ч. докато бяхме заедно тя изведнъж каза"А спря да ме боли главата... сигурно дето ме развесели" още 20мин след това , "А и гърлото ми мина сякаш"...
В 22ч. "Нямам температура , главата не ме боли от как бях с теб , и гърлото не ме боли и гъделичка така , само сополи останаха, но пих TERAFLU и смуках хапчета..."
Не ми остана време да тесам сополите , щото и бяха последна грижа.
Не ме питайте , защо не се ТЕСа не иска и да чуе за ТЕС.
Като опитах да и покажа преди време не спря да се смее и не иска да опитаме пак ...
Абе инат :D
Обещал съм да и кажа защо е спряла главата като оздравее , и без това ме смята за странен с този ТЕС , но на мен не ми пука :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ти не си единственият който смятат за странен заради ТЕС,но важното е че ние вярваме в себе си и се обичаме,нещо което другите хора или не осъзнават,че е важно за самите тях или след време разбират,че е трябвало да го направят и от това живота им се променя и става прекрасен,а за други остава мрачен! :wink:
Даже и на рима го докарвам! :D
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Siska нещо се загуби с превода или забрави не знам:-)
Ако има накой навит да превежда клипчета от English , а аз да им слагам субтитри да пише моля,така ще помогнем на тези които English не им е майчин език :-)

Та след успехите с ТЕС , реших да експериментирам със себе си пак и с една друга техника:-)
Дълбок ПЕАТ - 4.
Изчистих една негативна случка ей така на шега докато пробвах.
А днес си "насадих" положително настроение след като се върна вкъщи.
Дали съм успял да се ЪПГРЕЙТНА ще знам утре като пак се върна от работа :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Ако те интересува определен проблем/и просто питай!


Да, например, ако някой е по-бавномислещ от стандартното, това може ли да се промени с ТЕС или някаква друга техника??
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Angel_K написа:Ако те интересува определен проблем/и просто питай!
Да, например, ако някой е по-бавномислещ от стандартното, това може ли да се промени с ТЕС или някаква друга техника??
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Аби написа:
Angel_K написа:Ако те интересува определен проблем/и просто питай!
Да, например, ако някой е по-бавномислещ от стандартното, това може ли да се промени с ТЕС или някаква друга техника??
:-)
1.Всичко може стига да го искаш!
2.Не можеш да промениш някой ако той сам не го иска!
3. И какво е стандарт , според кой е бавно мислещ и по кой стандарт ?
4.Всеки е уникален сам по себе си , един е добър в едно друг в друго просто защото сме различни като стремежи ,желание ,възможности...
Ако самият той не се харесва като бързина , да дефинира усещането , емоцията която му носи и да ТЕС-а това.
След това има ТЕС с положителни настройки.
И стига ТОЙ да го иска ще стане "Стандартен" но според неговия си стандарт ако не и по-добър :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Т.е., човек би могъл да си промени темперамента и от флегматик да стане сангвиник например??
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аби,Ангел много добре ти е отговорил и в случая за който ти питаш сега.Мисля че това си е доста деликатен проблем,който трудно би могло тук да се прецени и каже,какво може в даденият случай и човек да се помогне и информацията за такива странични хора като нас е достатъчно бедна и неясна.От четенето за ТЕС,както и в книгата пише,че за психични заболявания е препоръчително да се търси помощ на специалисти,ти такава потърси ли?
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Аби написа:Т.е., човек би могъл да си промени темперамента и от флегматик да стане сангвиник например??
Аз от краен песимист станах оптимист каквото и да се случи...
Но го исках истински и работих по въпроса.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Гена, не става въпрос за психиатрично заболяване. Не съм бавно развиваща се. Ама след твоя въпрос започвам да се замислям :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аби написа:Гена, не става въпрос за психиатрично заболяване. Не съм бавно развиваща се. Ама след твоя въпрос започвам да се замислям :D
Какво според теб е това заболяване?На какво се дължи според теб?Какво казват специалистите?
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Гена, погледни тук:
http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=8173
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аби написа:Гена, не става въпрос за психиатрично заболяване. Не съм бавно развиваща се. Ама след твоя въпрос започвам да се замислям :D
Темпераментът е съвкупността от устойчиви индивидуални психични свойства, определящи динамиката на психическата дейност на човека и оставящи относително постоянни при различни мотиви, съдържание и цели на дейността.

http://psiholog-bg.com/368

Аз нямам какво друго да кажа от това което казах до тук!
Всеки проблем си има решение,а решението според мен сам всеки трябва да открие и намери,след като има желание!Според мен с ТЕС може да се помогне,както и пак казвам,има специалисти които смятам,че могат да помогнат,но не практикуващи традиционна медицина!
Успех!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Към Аби,

Аз бях Сангвиник не ми ли е наред нещо си личи от 100км.
Всички с един поглед знаеха добре ли съм или имам проблеми.
Реагирах бурно на елементарни ситуации...

Сега съм по РАВЕН да го кажем , не се впечатлявам токова лесно, трудно отгатват в какво настроение съм.
Не съм постоянно нахилен но да кажем емоциите ми не са написани на челото.
Пък и по "класацията" дето си дала не виждам кое е "нормалното" затова мисля , че е субективна , просто някой е решил , че това е обяснението и хоп всички казват ДА ТОВА Е.
Не вярвам в психолозите като специалисти освен ако не са чували и не ползват ТЕС.
Както Гената е казъл нетрадиционната медицина е решението, т.е. опитай с ТЕС , преди да ходиш при специалист , и съм сигурен , че след няколко месеца с ТЕС , идеята за ходефене при специалист сама ще изчезне , не съм специалист но така мисля.

И друго недей вярва на всичко в НЕТ-а , има верни и не верни неща.:-) Т.Е. недей рови всичко за проблема който си мислиш , че имаш защото ще си го хммм докараш точно както си го чела.
Т.е. Внимавай какво си пожелаваш :-)

В кое ще повярваш от теб си зависи!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор