Дневникът на Angel_K- практика с ТЕС от 2010

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Желаещите за ПЕАТ според мен е редно да се записвате където трябва,защото Иван е човека който следи колко желаещи има и организира семинарите :!:
:wink:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 17:07, променено общо 1 път.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пуснете си една тема за ПЕАТ за Пловдив и се пребрйоте :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Ще пуснем !

Аз чакам да мине семинара на Иван на 11ти и след това ще я пусна! :-)
Имам нещо наум :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
Снощи ми се наложи отново да правя ПРОКСИ :-)
Отново на приятелката Ми , заболял е кръста , не можеше и седнала да стои без да я боли и ми даде оценка 9 на болката :idea:
След 5мин, спадна на 7 , след още 5 на 3 и мисля ,че след още 10 0-1 или леко се усещало.
Този път имах за голямо мое учудване ЖЕЛАНИЕ да помогна след като толкова искам. Когато спадна на 7 имах съдействие а на 0-1 имах пълно съдействие!
Но проблема след това мина болка в кръста при ходене , седи ли никакъв проблем , но изправи ли се боли и ходи ли също.
Продължих с ПРОКСИ "Въпреки ,че ме боли кръста когато съм права и ходя..."
Но дали съм помогнал и за това още не съм разбрал , чакам с нетърпение звън на
GSMа :-)
Странното бе друго , че ми дадоха задачка-закачка да правя ТЕС вместо тях за сваляне на килограми , задачкате е 10г. надолу , а закачката е ,че Аз вместо Тях :-)
Съответно направих , ПРОКСИ за недоверието към себе си , недоверието в ТЕС ...
Имам интуицията ,че ще е доста весело това , не че снощи нямаше учудване как от 100км. правя нещо и кръста минава.
Сега теста е дали ще свалят килограми с ТЕС.
Яко се зарибиха ,че аз свалих и свалям килограми а когато сме заедно ядем еднакво :-)
Определено следва едно предизвикателство пред МЕН стискайте ми палци!
Ще напиша довечера дали е спряла болката при ходене и стоеж:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

При работа за физическа болка,дори и да изчезне нали се сещаш,че след време пак ще се появи,ако не се премахне емоционалният проблем,т.е. причината за болката в кръста? :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Знам,
Но кой ме слуша.
Днес ми се разсърдиха ,че повтарям да обича тялото и себе си и да си го казва на глас.
А не с негативното...:-)
После ми се извиниха , боляло ги и затова така рязко реагирали...:-)
Не ми позволяват емоционалното да разбера , мога само да предполагам
в последния месец сина и бе болен де то вирус , де от друго и наистина много и се събра.
И нищо чудно от това да избива в кръста.
И това им казах но не ми повярваха :-)
Но не значи ,че ще се откажа!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз не разбрах ти закачи ли се на тази въдица с правенето вместо тях за отслабване. Ако си се закачил, бързо се откачвай. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Извинявай, че и аз се намесвам в темата ти, ама откъде на къде ще правиш предизвикателство за отслабване за друг човек. Ако той иска трябва да положи усилия сам ... или да работи заедно с теб. Ама така просто прехвърля отговорността на теб. И ако не стане то е ясно ТЕС не работи и Ангел е виновен ;-))
Явно имаш голяма нужда да помагаш, може да пробваш да ТЕСнеш това.
И не ме разбирай погрешно не казвам да не помагаш, но трябва да има и инициатива от другата страна.
Иначе най - вероятно накрая ти ще отслабнеш ;-))
Последно промяна от aurelia1507 на 09 Юни 2011 16:53, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

гената написа:При работа за физическа болка,дори и да изчезне нали се сещаш,че след време пак ще се появи,ако не се премахне емоционалният проблем,т.е. причината за болката в кръста? :wink:
Ако физическият симптом изчезне след ТЕС, емоционалната връзка също би трябвало да изчезне, независимо дали е работено с прокси или не.
Би трябвало.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мая,аз два пъти до колкото си спомням,че и три дори да кажа няма да излъжа се справях със схващанията които получавах от теченията на които работя,като тогава работих за физически проблем и след започване да работя по емоционални проблеми виждам,че сега пак си работя на течение и схващания нямам,а това ми бе един не малък проблем както и болката в кръста,който ме е карал да страдам но при всеки може да си е различно,не споря и не твърдя,че аз съм прав,споделям нещата като цяло тук от опита си и съм ги описал и в моята тема!
Най интересното за мен,бе че дори и когато си миех зъбите една сутрин,бях гол до кръста в банята,само като се наведох над мивката и врата ми се схвана,което пак се изтеса,друг път пък усещам някаква вълна как минава по гърба ми и се схващам......
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

гената написа:Мая,аз два пъти до колкото си спомням,че и три дори да кажа няма да излъжа се справях със схващанията които получавах от теченията на които работя,като тогава работих за физически проблем и след започване да работя по емоционални проблеми виждам,че сега пак си работя на течение и схващания нямам,а това ми бе един не малък проблем както и болката в кръста,който ме е карал да страдам но при всеки може да си е различно,не споря и не твърдя,че аз съм прав,споделям нещата като цяло тук от опита си и съм ги описал и в моята тема!
Най интересното за мен,бе че дори и когато си миех зъбите една сутрин,бях гол до кръста в банята,само като се наведох над мивката и врата ми се схвана,което пак се изтеса,друг път пък усещам някаква вълна как минава по гърба ми и се схващам......
Това нито противоречи на казаното от мен, нито го потвърждава. Не разбирам какво искаш да кажеш.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:Аз не разбрах ти закачи ли се на тази въдица с правенето вместо тях за отслабване. Ако си се закачил, бързо се откачвай. :)
:D
Не се закачих споко!
Имах нова случка миналата неделя!
Докато чаках да ми се обади приятелката ми ,че тръгва към мен с автобуса , тя се обади да каже ,че не може да мръдне от болка в дясно на гърба и отпред огледално. усещане като пробождане с нож.
Като по чудо се нави да направи упражненията от Чи-гун.
Правих ПРОКСИ и заминах аз към нея.
Голям купон бе на гарата докато чаках аз продължавах с ПРОКСИто но наум само говорех а с ръцете си потупвах и накрая чак забелязах ,че 2-3ма ме гледат странно:-)
Но пък от това ми стана още по-весело и в автобуса продължих:-)
Беше я отпуснало когато пристигнах но при определени движения пак я болеше.
Предложих и да направим заедно ТЕС , аз ще говоря а тя ще повтаря след мен и хоп ЧУДО каза ДОБРЕ.
Като никога съдействаше на 100% не се смееше в захлас а ме гледаше , слушаше и повтаряше :!:
Направихме го и всичко и отшумя когато тръгнах водехме поредния дълъг тел. разговор каза ,че ТЕС е подействал за нейно учудване и самият факт ,че съм дошъл я е заредил с позитивизъм...!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,

Отново ще Ви кажа за Чи-Гун:idea:
Информация за Чи-Гун : http://hanlin.hit.bg/chigun_bul.htm
Правя ги сутрин и вечер.
Чи-гун се състой от едно Мисловно Упражнение:
http://hanlin.hit.bg/meditacia.htm
И от 16 Двигателни Упражнения:
http://vbox7.com/play:d1b68d68

Смело мога да твърдя ,че работи и ,че когато след тях направя ТЕС за даден проблем ефекта е по-силен и гарантиран:idea:
По време на мисловното и първите дни от практикуването на упражненията са възможни следните усещания:

1.Голяма топлина или студ.
2.Клатене на тялото напред-назад или в кръг.
3.Може да изпитате болка.
4.Да сте леки като перце
5.Тежък сякаш потъваш в земята.
6.Възможна е появата на чувство за гадене дори повръщане и главоболие.


При всеки е различно и на различен етап, при едни са силни при други по-слаби.
Някой от споменатите по-горе се изживяват след месец или по-късно.
Важното е да знаете за тези усещания и обикновено спират след завършване на мисловното упражнение или отварянето на каналите за енергия.
Където боли или е боляло , там боли по време на оздравителния процес.
Хора които са "здрави" но подложени на психологическо напрежение и стрес от всякакъв характер дълго време или уморени от физически труд също могат да минат през тези усещания.
По време на мисловното упражнение някой места в организма повишават чувствеността си и човек изпитва неразположение.
Ако имаме или сме прекарали дископатия или схващания във врата или краката по време или след тренинга ще усетим пак болки причината не е в упражненията , а в слабия организъм, който в този момент активира силите си да се справи с заболяването но усещанията са понякога силни и неприятни това е характерно за първите 2-3 пъти от практикуването на упражненията.
Ако са по-леки не спирайте , ако са много силни и продължете по-късно или на другия ден.
Но тези явления и усещания не са толкова силни и дълготрайни ,че да не можем да ги изтърпим.
Не забравяйте ,че е реакция от оздравителния процес който протича след упражненията както и засилване и прочистването на нашия организъм и проблемното място в организма.

Ще се радвам ако споделите какви усещания сте имали и как е протекло при Вас.

По време на моето 1во Мисловно упражнение изпитах точките 2,3 и 5 една след друга от изброените по-горе и след него 5мин гледах в точка учуден меко казано на случилото се и усещанията си:-)

Очаквам мненията Ви ако имате и въпроси ще се постарая да отговоря :!:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор