Хиперхидроза

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
az
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Май 2011 03:27

Хиперхидроза

Мнение от az »

Здравейте! Искам да попитам понеже не съм много наясно по-добре ли е да правя 2-3 различни тесания за един и същи проблем имам хиперхидроза и тесам за това че се потя прекалено много и се чудя дали ако тесам за това че постоянно мисля за самото потене ще е по-добре или по-зле това че постоянно мисля за потенето също ми е проблем съжалявам че не съм сложил препинателни знаци и ако съм допуснал правописни грешки просто не ми се занимава с такива работи
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Това,че не си много наясно също е за тес,както и всичко в поста ти!
Тесай както едното,така и другото!Освен че мислиш,каквито емоции и чувства предизвиква това потене всичко се подлага на тес и чисти!
Може да се чувстваш неприятно,изпитваш гняв,безпомощност,срамуваш се,изнервяш се и т.н.,каквото ти дойде наум!
Погледнах какво пише за хиперхидрозата!
Замисли се някакъв стрес или вълнение в живота ти, нещо в живота ти което евентуално може да бъде причината за това потене!
Чети форума,има теми които доста биха ти помогнали и насочили какво да правиш и сам да намериш решението на проблема!
Ако има нещо неясно,питай не се притеснявай!
От мен успех! :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Задай си въпроса защо искаш да го няма този проблем?Напиши си отговорите на лист и всеки един от тях да се теса! :idea:
Публикувай отговор