Споделено...

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Smarfieta
Участник
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Юни 2011 19:39

Re: Споделено...

Мнение от Smarfieta »

В главата ми е хаос...и понеже не знам как да подредя мислите си, сядам да пиша тук, тук ми е спокойно, често като ми е криво си чета във форума...
Знам че ТЕС ще ми помогне, но не успявам да се мотивирам и просто да започна...
Някъде се загубих, загубих себе си, загубих радостта си от живота, дните ми минават сякаш покрай мен - много от нещата ги правя просто по инерция, затворих се към хората и даже не ми се говори...
Търсих си щастието навсякъде, въпреки че знам че е в мен...
Знам че сама мога да си помогна и как, но ми се иска някой друг да го направи за мен...
Апатия ме е обзела, която в събота вечер заема своя връх...

Чак толкова зле не е положението, май нещо драма ми трябва...
и мотивация търся...
Smarfieta
Участник
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Юни 2011 19:39

Re: Споделено...

Мнение от Smarfieta »

Все пак започнах да тесам нежеланието и страха да поема отговорност за себе си и живота си, макар и малко механично в началото, но по едно време нещо се отприщи и тръгна...задиплиха се, страх от промяна, страх от резултатите,които ще постигна с ТЕС, страх че ТЕС няма да действа в моя полза....не знам дали точно в тази последователност бяха, ама класически ПО.
По-интересното за мен беше, че изкочи страх да се доверя на интуицията си и тук идва един отдавнашен проблем: ум срещу интуиция...голяма борба е. Още не знам как точно да подходя, но ще пробвам...

тесах и още някои актуални опасения и притеснения
Публикувай отговор