Спечелване на конкурс за работа

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Браво, че си стигнал до втори тур. Вместо да се ядосваш се зарадвай :)
А другите неща ще се получат постепенно и ти си го знаеш :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

trend
Защо си мисля че другите са повече от мен понеже имат дадени умения, които аз нямам, но аз пък имам други .
Ето тук ти е проблема според мен и трябва да поработиш върху него!Страх,че няма да се представиш по добре от другите,от провал също!От какво е породено всичко това,от това че другите са по добри......яда също,хубаво е че го осъзнаваш!
Неувереност в себе си,нуждата да си като другите за какво ти е?След като имаш други умения,техните какво те е грижа?Повярвай в себе си! :wink:
Действай!
trend

Мнение от trend »

гената написа:trend
Защо си мисля че другите са повече от мен понеже имат дадени умения, които аз нямам, но аз пък имам други .
Ето тук ти е проблема според мен и трябва да поработиш върху него!Страх,че няма да се представиш по добре от другите,от провал също!От какво е породено всичко това,от това че другите са по добри......яда също,хубаво е че го осъзнаваш!
Неувереност в себе си,нуждата да си като другите за какво ти е?След като имаш други умения,техните какво те е грижа?Повярвай в себе си! :wink:
Действай!
Това може би ми фундаменталния проблем /ПЕАТ/, много е гадно, много време се боря с него, има много пуснати корени. Дайте ми нещо практично, освен ТЕС коя друга техника ще ми помогне, някой преборил се с такива проблеми ще помоля да сподели а /и не само преборил се/. Успех
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ще ти дам аз друга техника,я се стегни!
Аз такива неща си изчистих с ТЕС преди дни и страхове които имах,и сега съм толкова променен и добре се чувствам!
trend

Мнение от trend »

гената написа:Ще ти дам аз друга техника,я се стегни!
Аз такива неща си изчистих с ТЕС преди дни и страхове които имах,и сега съм толкова променен и добре се чувствам!
Радвам се за тебе, при мен може би е на подсъзнателно ниво промяната и не я усещам, между другото постигнах една от целите за които бях писал - ходих на фитнес и си взех карта за неограничен достъп за целия месец. Пиша каквото мисля и чувствам.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

trend, търсенето на друга техника е и вид бягство от решаване на проблем. Техники колкото искаш, включително и в този форум са дадени, но дали и с другата техника ще постигнеш нещо?! После с трета техника, после четвърта... :roll:
Как да работя и да се настроя когато не ми се прави нещо а знам че трябва да се направи. Чел съм а и знам че това "трябва" е необходимо да стане искам, но как да използвам ТЕС?
Въпреки, че не ми се прави нищо, а трябва и това ме кара да се чуствам некъдърен (неуспешен, неможещ,тъп, мързелив, глупав... по избор:lol: ), аз напълно и ...
НФ чувствам се ..., защото трябва да направя нещо, а не искам!

:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

trend написа: при мен може би е на подсъзнателно ниво промяната и не я усещам,
Естествено, че много неща са на подсъзнателно ниво. Поне аз също не винаги усещам промяната в момента, но след време я забелязвам.
От всичко, което прочетох до тук, ми се струва, че доста се самосъжаляваш и освен от окуражаване, се нуждаеш и от много внимание. Така че ти препоръчвам, като ти дойде мерака да тесаш, това да е едно от първите неща, които ще направиш :wink:
Що се отнася до "нищо не ми се прави". Точно днес излязох от такава дупка, т.нар. - ПО. Понеже не знаех каква е причината, а от три дни нищо не ми се правиеше - ни ТЕС, ни Силва, ни гимнастика, ни Предизвикателство, започнах да се упреквам...Та днес сутринта седнах, почнах да тупкам по точките и да мисля защо се случва това(описано е на не едно място във форума) Тупкам и мисля, задавам въпроси, отговарям...Е, в един момент ми олекна главата и разбрах какъв ми е проблема и се върнах в релсите.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И то как да го получи това внимание,като той няма желание да комуникира?Много добре го каза всичко Yandra ,trend налягай си парцалите и се хващай здраво за работа! :wink:
За освобождаване от нужди работи ли досега или не си стигнал до там все още,или сега вече търсим друга техника? :roll:
trend

Мнение от trend »

Yandra написа:
trend написа: при мен може би е на подсъзнателно ниво промяната и не я усещам,
Естествено, че много неща са на подсъзнателно ниво. Поне аз също не винаги усещам промяната в момента, но след време я забелязвам.
От всичко, което прочетох до тук, ми се струва, че доста се самосъжаляваш и освен от окуражаване, се нуждаеш и от много внимание. Така че ти препоръчвам, като ти дойде мерака да тесаш, това да е едно от първите неща, които ще направиш :wink:
Що се отнася до "нищо не ми се прави". Точно днес излязох от такава дупка, т.нар. - ПО. Понеже не знаех каква е причината, а от три дни нищо не ми се правиеше - ни ТЕС, ни Силва, ни гимнастика, ни Предизвикателство, започнах да се упреквам...Та днес сутринта седнах, почнах да тупкам по точките и да мисля защо се случва това(описано е на не едно място във форума) Тупкам и мисля, задавам въпроси, отговарям...Е, в един момент ми олекна главата и разбрах какъв ми е проблема и се върнах в релсите.
Ясно е че е ПО, правя по през ден по 3 серии всяко както е дадено в темата. Мерака ми идва но трябва и да се усамотявам иначе като имам възможност отива 2-3 часа нон стоп, открих че има по-голям ефект да тес-ам с 2 ръце точките по лицето. Другото е че си имам и един човек, който според мен си е енергиен вампир и ми изсмуква енергията. Поне тък във форума немога да се оплача от липса на внимание за което благодаря, вярвам че с ваша помощ ще съм един от многото подобрили значително състоянието си чрез ТЕС.
trend

Мнение от trend »

гената написа:И то как да го получи това внимание,като той няма желание да комуникира?Много добре го каза всичко Yandra ,trend налягай си парцалите и се хващай здраво за работа! :wink:
За освобождаване от нужди работи ли досега или не си стигнал до там все още,или сега вече търсим друга техника? :roll:
ТЕС-ал съм нуждата от одобрение, за друга не се сещам, сега комуникирам точно в този момент, но например ми е много трудно да се скарам /ако пък взема че го направя после се кося/, да взема твърдо решение / също се кося и смятам че алтернативите се били по-добре/. Общо взето знам че имам много работа пред себе си и дълъг път. Друга техника за подобрение на резултатите, няма да се отказвам от ТЕС.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Прочитай всеки един свой пост който пишеш и виж кое от него е за тес!Може би когато го пишеш,мислиш не го осъзнаваш или забелязваш,но като се четеш може и да ти просветне! :idea:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето ти нещо от материала който чета за ГНМ свързано с:
А искам да питам - не намирам нищо за конфликт при себореен дерматит... Може ли да ми помогнеш и с този вече мой проблем? Имам го по главата, лицето.
Отговор
Себореен дерматит е решен конфликт на раздяла. Ако има рецидиви на същия конфликт, то симптомите намаляват и после пак се засилват, когато се реши конфликтът. Може би има при теб постоянна раздяла с някого или нещо, което ти липсва. По лицето... това е много близък човек.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

гената написа:Ето ти нещо от материала който чета за ГНМ свързано с:

А искам да питам - не намирам нищо за конфликт при себореен дерматит... Може ли да ми помогнеш и с този вече мой проблем? Имам го по главата, лицето.

Отговор
Себореен дерматит е решен конфликт на раздяла. Ако има рецидиви на същия конфликт, то симптомите намаляват и после пак се засилват, когато се реши конфликтът. Може би има при теб постоянна раздяла с някого или нещо, което ти липсва. По лицето... това е много близък човек.
Намалял ми е дерматита, третирам с шампоан и гледам да не се изнервям много. Нито знам какво е ГНМ, опитвам се да си следвам програмата с ТЕС. Нямам време да си следвам плана, а себорейния ми е по-малък проблем от основните емоционални терзания. Благодаря за това инфо както и за олиото ;)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей пич,а не си досети с това което ти писах,че може да се замислиш за раздяла с любим човек и да се тесаш?Което евентуално да е причина за дерматита ти? :idea:
Току виж се появил от храсталака и друг заек за тесане! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
biscuit
Участник
Мнения: 63
Регистриран на: 09 Яну 2010 14:51

Мнение от biscuit »

Моят себореен дерматит няма нищо общо с теорията на ГНМ - изобщо не съм се разделяла с никого. По-скоро съм склонна да вярвам на друга теория, че кожата като външен орган отговаря за защитата ни от света и обкръжението. Аз действително бях пълен темерут, имах период, в който не исках да се срещам и да иждам никого, освен семейството си, никакви гости, никакви контакти. И кожата ми реагира по такъв начин - защитна преграда. Сега почти съм забравила за дерматита, защото вече рядко и по малко се появява, но много съм си тесала темерутизма :).

Пп: чела съм и други теории за проблеми с кожата. Мога да ги опиша в темата за причините на заболяванията.
Публикувай отговор