Спечелване на конкурс за работа

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
trend

Мнение от trend »

Съгласен съм че няма как моето добро да е и твое, но имах предвид всеки да открие неговата рецепта - което е възможно. Ограничаващо е както и "няма смисъл", "няма оправия" , "не е възможно" и т.нат. имам предвид че ограничава кръгозора - различно е да кажеш - мога да открия какво ме кара да се чувствам добре и - "няма универсална рецепта" едното има различна енергия от другото - аз така го усещам. Аз изхождам да споделям какво е добре за мен, тъй като както казах пиша и участвам защото правя нещо добро за себе си - споделям идеи, мисли, това ми помага да се чувствам по-добре. Не го правя с идеята да помагам или да вредя - действайки с тази нагласа се чувствам удовлетворен.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

С ваше позволение, мога/не мога, твое/мое...също са ограничения, зависи кой към кое е привързан, като убеждение. Ако привързването отпадне и/или имате свободния и осъзнат избор, а не възпитания и волеви, то тогава е много по-ваше.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Alisa написа:С ваше позволение, мога/не мога, твое/мое...също са ограничения, зависи кой към кое е привързан, като убеждение. Ако привързването отпадне и/или имате свободния и осъзнат избор, а не възпитания и волеви, то тогава е много по-ваше.
Аз тази фаза на осъзнаване не съм я достигнал, благодаря за мнението :)
trend

Мнение от trend »

Здравейте на всички!
Не съм писал отдавна, което сега отчитам като грешка. Накратко - имах добри резултати - чувство на увереност, действия без компромис, много деен и всеотдаен. Имах график за времето и го спазвах стриктно. След тези успехи дойде и хладния душ и сега съм изпаднал в пълна дупка. Сега пак почвам с ТЕС да работя редовно ето днес цял ден правя ТЕС има известни временни подобрения. На туй отгоре имам и несподелени чувства. Сега сигурно ще кажете глей го тоя пак почна да се оплаква, но едва ли съм единствения който набляга на техниката основно при тежки моменти. Да поясня накратко как се чувствам - ниско самочувствие, нервност, припряност, неспособност за концентрация, нежелание да предприемане на каквито и да е действия за подобрение на ситуацията. Моля за насока как да излеза от положението с кое да започна.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Приеми състоянието си! Нямаш вина за него, правиш и даваш най-доброто, на което си способен. По-конкретната ми идея е да работиш с приемането на емоциите (конкретните сега) от миналото, които според мен не обичаш според поста ти. Най- Малкото заради тях после си оценил колко добре е било да чувстваш и нещо различно от тях. Отблагори им се подобаващо, защото и благодарение на тях ти имаш познаваш всичко това което познаваш, включително и този форум например.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма значение с кое ще почнеш. Важното е с всички да свършиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
trend

Мнение от trend »

Познах сериозно да нищя спомените и да неутрализирам негативните емоции. Получавам помощ в създаването на декларации от един човек не е от форума. Знам колко много работа е и не очаквам бърз резултат но един път като съм се хванал вече няма пускане, просто за сам човек не успявам да изведа главния проблем и да правя сложни декларации където всяка точно нова мисъл и ново внушение. Сега тези любовни терзания ми тежат от години не съм имал тръпка и сега направо искам само да се потопя в емоцията но същевременно имам ангажименти и съм мн зает с тях. Като цяло ако спра да се притеснявам за всичко ще живея мн по-добре. Благодаря за мненията ви
Публикувай отговор