Пародонтоза

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
bicicleta1
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Юни 2011 14:57

Мнение от bicicleta1 »

Все едно как го наричаме. Дали го наричаме предизвикателство или не, важното е че си се избавила от физически проблем и болест. Това имам и аз пред вид. Затова казвам, че си правила предизвикателството. Някъде някой питаше Иван може ли без сол и той каза може. А ти вода така или иначе си пила през това време, така че може да се каже, че и ти си правила предизвикателството. Поне според мен. А другаде Иван пишеше, че предизвикателството не е за излекуване, а за виждане на подобрение. А кое излекува, така и не разбрах. Явно изчистването на корена на емоционалния проблем, така предполагам аз, но не съм сигурно. Но иначе все едно как ще бъде наречено това, което си правила, важното е че си се освободила от проблем, изразен на физическо ниво.
Чета, ровя, търся, правя, един ден ще намеря точно това, което ми трябва и за майка ми и за мене.
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

неее :) не ставаш безразличен и аз не бих го правила, ако беше така - и двете се размазват, но целта не е да ги премахнеш, а да ги обединиш и да постигнеш неутралитет. По някакъв начин неутралитета е липса на емоции, но не си премахващ положителните емоции, просто имаш повече възможност да избираш какво да чувстваш и съответно да избереш положителното. Както вчера бях писала в темата с ПЕАТ след един дълбок ПЕАТ аз се почувствах истински щастлива (както и повечето хора май), като преродена - това не е липса на положителни емоции :D Това състояние естествено не трае вечно :wink:
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

Сега ти видях втория пост :) Съгласна съм с теб, и аз мисля че е корена на проблема. Всъщност истината, поне според това ковто аз съм чела, е че единственото нещо, което лекува е собственото ни тяло :). Т.е номера е просто да му позволим да го направи и да не му пречим.. това прави ТЕС, не те лекува самата техника, а премахваш нещата, които ти пречат да се излекуваш и си балансираш енергията..така го разбирам аз :)
Чета какво са писали разни хора във форума и като знам какво чувствам и преживявам аз самата, мисля че не е необходимо да търсиш корена веднага. Просто давай с каквото е в момента и вътрешния ти глас ще те води към прблема. При мен изкочиха неща, които в изцяло "съзнателно" състояние, т.е без ТЕС, никога нямаше да открия. подсъзнанието крие проблемите, защото ни пази 8) - като почнеш и то започва да се разказва :D .
Публикувай отговор