ТЕС - ИЗМОРЯВАНЕ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
BaD_BoY_90
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Май 2011 23:38

ТЕС - ИЗМОРЯВАНЕ

Мнение от BaD_BoY_90 »

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ ОТ ТЕС ИЛИ МНОГО ЧЕСТО КАТО ГО ПРАВЯ ПОСЛЕ СЕ ПРОЗЯВАМ И СЕ ЧУСТВАМ ОТПАДНАЛ ИЗМОРЕН ДА ВИ ПОПИТАМ ДА СМЯТАМ ЛИ ЧЕ ДЕИСТВА ТАКА КАТО СЕ ЧУСТВАМ ИЗМОРЕН И СЕ ПРОЗЯВАМ ИНАЧЕ ПИЯ ВОДА СЛЕД ТЕС И ПРЕДИ ТОВА ?? ДА ЗНАМ ДАЛИ САМ НА ПРАВ ПЪТ МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На прав път си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Здравейте за да не пускам нова тема ще пиша тук, след като тесвам понякога симптомите се изострят и ме обзема отвратиително чувсто на неприязъм и погнуса.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Страхотно, ТЕСай и неприязънта и погнусата и каквото друго излезе. ТЕС вади неща които са си в теб. не ти ги вкарва отвън. Радвай се че се прочистваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

И аз забелязвам, че като тръгна да разнищвам даден проблем излизат огромни емоции, които не съм подозирал, че ги има. И бавно, но славно избледняват :)

ivangp, понеже много хора казват, че им сълзят очите, прозяват се и т.н., което е признак, че енергията се раздвижва - ако не получаваш тези симптоми значи ли, че не правиш нещо както трябва? Задължителни ли са?
Защото аз рядко получавам подобни признаци, най-много да се почувствам уморен след интензивна тес сесия
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не са задължителни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

monster написа:

ivangp, понеже много хора казват, че им сълзят очите, прозяват се и т.н., което е признак, че енергията се раздвижва - ако не получаваш тези симптоми значи ли, че не правиш нещо както трябва? Задължителни ли са?
Защото аз рядко получавам подобни признаци, най-много да се почувствам уморен след интензивна тес сесия
Интересно ми е това ли е начина да си отговориш на въпроса или крайният резултат който постигаш?Ако рядко ги получаваш,а има резултат от тес,какво те е грижа за това?Нали знаеш,че дори и да отрежеш прицизно две страни,пак няма да са и двете еднакви? :wink:
Това последното ако не ме разбираш е за това,че всички сме различни все пак!
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Така в крайна сметка стигнах до извода че нито ТЕС нито КС са ми нужни за лечение на емоционалните ми проблеми по простата причина, че не съществуват, а са плод на повишената важност.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Така в крайна сметка стигнах до извода че нито ТЕС нито КС са ми нужни за лечение на емоционалните ми проблеми по простата причина, че не съществуват, а са плод на повишената важност.
И как го установи това и стигна до този извод? :roll:
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Просто се приемам такъв какъвто съм и всички негативи отпадат , защото съм уникален и не се стремя да приличам на някого. Съвършенството се крие в индивидуалноста ми.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Просто се приемам такъв какъвто съм и всички негативи отпадат , защото съм уникален и не се стремя да приличам на някого. Съвършенството се крие в индивидуалноста ми.
Супер,но ти си си ти,аз не съм ти,моето съвършенство и това на другите трябва ли да е като твоето?
Всеки си мисли с неговата глава и прави това което е най добре за него!Ти се приемаш,аз се приемам такъв какъвто съм и осъзнавам по моя си начин живота,както и ти!Няма две еднакви неща!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

FrozenDREAM написа:Просто се приемам такъв какъвто съм и всички негативи отпадат , защото съм уникален и не се стремя да приличам на някого. Съвършенството се крие в индивидуалноста ми.
Алилуя!

Брей за 3-4 поста от "Мога ли да си моделирам тялото както искам" стигна до "Аз съм уникален и се приемам такъв какъвто съм".

Браво!

Подозирам обаче, че в постовете ти се крие един опит за унифициране на уникалните ти лични преживявания.
Ако е така, може да помислиш и по този въпрос и да осъзнаеш, че всеки си решава за себе си какво да изпита, какво да пробва и по кой път да върви.

Та въпросите винаги е добре да се задават в първо лице единствено число, а не в множествено число. И по принцип са риторични, тъй като отговорът се знае само от задаващия ги.
:idea:
Последно промяна от ivangp на 11 Юли 2011 10:53, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Така в крайна сметка стигнах до извода че нито ТЕС нито КС са ми нужни за лечение на емоционалните ми проблеми по простата причина, че не съществуват, а са плод на повишената важност.
Представи си,че се чувстваш супер в ситуация,която "всъщност" е лоша.Откъде тогава знаеш,че ситуацията всъщност е лоша?
Бербел Мор :lol:

Онзи който знае,че истинската му цел в живота се състои просто в това,да бъде щастлив,може да даде предимство на мъдростта и не му се налага да упорства в глупостта.
Бербел Мор :wink:

Проблемите съществуват не за да бъдат дискутирани,а за да бъдат решавани!
Бербел Мор 8)
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор