Мислите ли че ТЕС е нужна ?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Потребителски аватар
гената
Майстор
Регистриран: 22 яну 2011 16:28

Мнениеот гената » 15 юли 2011 05:04

FrozenDREAM написа:http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc поздрав за всички чички и лелчета :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Mлад и красив който може да управлява реалността си :). По-добре не може и да бъде : )) (всъщност може).

Ако не си даваш сметка,аз да ти кажа,форума няма нужда от подобни коментари и отношение към останалите тук,така че имай си едно наум!
Като прочетен вестник си още от самото начало когато се появи,така че ако нямаш какво съществено да кажеш и пишеш,въздържай се от тъпи коментари и елементарното ти самохвалство на човек който се мисли,че е нещо,без да се е доказал! :idea:
Не си мисли,че подобно поведение ще се толелира в този форум!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс

Потребителски аватар
MagicWoman
Активен
Регистриран: 12 фев 2011 20:46

Мнениеот MagicWoman » 15 юли 2011 14:38

FrozenDREAM написа:http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc поздрав за всички чички и лелчета :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ей това е супер, бях точно на 36 когато го пуснаха :lol:
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com

Потребителски аватар
MAG2001
Майстор
Регистриран: 07 апр 2011 14:34

Мнениеот MAG2001 » 15 юли 2011 23:30

Mлад и красив който може да управлява реалността си

Хм.Че си крисив-истина е.Че си млад-да 26-27години си е ..бе не е първа младост ,ама айде. :wink:
Но!Да управляваш реалността си докато още лежиш на гърба на мама и тате-а запри се де!!!
То така не само леля, и баба знае!!!
Но те първородните са така...всичко им е простено..и те си го знаят и си се възползват докато могат..
Целувки на всички.
Леля ти
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 16 юли 2011 10:23

Гена, ако имаш да кажеш нещо, кажи го, но от собствено име. Не говори от името на други хора, особено от името на група или общност, ако не си упълномощен да го правиш.

И не се връзвай на всяка реплика на този или онзи, както и не се чувствай длъжен да ги коментираш.
Карай я по-леко. Забавлявай се. Нещата не са чак толкова сериозни и важни.
Човекът се майтапи, според мен, а ти само се палиш.

Съвет - ТЕСай си емоциите до изчистване всеки път преди да напишеш мнение.
Още по-добре - напиши мнението си, но не го публикувай. След това си изТЕСай емоциите и пак напиши мнение. Виж разликата между двете и реши, кое искаш да публикуваш, ако изобще все още искаш да публикуваш нещо.
Мнооого полезно упражнение за всеки. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Потребителски аватар
гената
Майстор

Мнениеот гената » 16 юли 2011 10:44

ivangp написа:Гена, ако имаш да кажеш нещо, кажи го, но от собствено име. Не говори от името на други хора, особено от името на група или общност, ако не си упълномощен да го правиш.

И не се връзвай на всяка реплика на този или онзи, както и не се чувствай длъжен да ги коментираш.
Карай я по-леко. Забавлявай се. Нещата не са чак толкова сериозни и важни.
Човекът се майтапи, според мен, а ти само се палиш.

Съвет - ТЕСай си емоциите до изчистване всеки път преди да напишеш мнение.
Още по-добре - напиши мнението си, но не го публикувай. След това си изТЕСай емоциите и пак напиши мнение. Виж разликата между двете и реши, кое искаш да публикуваш, ако изобще все още искаш да публикуваш нещо.
Мнооого полезно упражнение за всеки. :)

Иване,хубаво е че се майтапи да речем,но тук форум за шеги и майтапи ли е?До тук в негово присъствие не се оформи нищо по съществено по която и да било тема.Аз съм ок,но мисля че е редно да има някакво уважение към всички тук,ако на някой му е все тая,ок!
Относно съвета ти,не веднъж съм писал постове,или не ги пускам или ги трия,знам че помага това и има смисъл.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.

Анатол Франс

Аби
Участник
Регистриран: 21 мар 2011 20:10

Мнениеот Аби » 16 юли 2011 11:15

Гена, аз мисля, че урокът, който FrozenDREAM ни дава тук, е колко много насериозно се взимаме всъщност, за което само може да му благодарим :D
Усмихни се!

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 16 юли 2011 11:31

Гена, ти шегувал ли си се и майтапил ли си се с някого или нещо в този форум? Помни накъде сочат останалите пръсти от ръката :!: :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Потребителски аватар
гената
Майстор

Мнениеот гената » 16 юли 2011 11:43

ivangp написа:Гена, ти шегувал ли си се и майтапил ли си се с някого или нещо в този форум? Помни накъде сочат останалите пръсти от ръката :!: :)

Не съм пускал теми в които да се майтапя и бъзикам и при това със сериозни неща,но това няма значение.Всеки си знае за себе си,всеки изказва мнение,лично на мен това не ми е интересно вече,вниманието ми е насочено на друго място!Има по интересни теми за дискутиране!

Анатол Франс

FrozenDREAM
Участник
Регистриран: 26 юни 2011 17:28

Мнениеот FrozenDREAM » 19 юли 2011 13:54

dejavu
Участник
Регистриран: 18 юни 2011 12:05

Мнениеот dejavu » 19 юли 2011 16:31

Май FrozenDREAM иска да се изфука, че е по-напред от нас, ама не казва как и защо. :D Аз много се радвам за теб FrozenDREAM, нека силата, доброто и любовта бъдат с теб! Ние ще "потупваме" с ТЕС за сега, пък като стигнем на твоето ниво ще разцъкаме една тема за силата и свръх възможностите.
Мисля, че всеки тук използва ТЕС, в комбинация и с други духовни практики, все пак за да стигнеш до дадена техника трябва да си се поровил и да си изпробвал едно-друго и накрая да намериш коя е печелившата комбинация за теб лично. Човек трябва първо добре да се информира и после да направи обоснован личен избор!

П.С.
FrozenDREAM написа:http://www.youtube.com/watch?v=nzLyetJnXF4&feature=player_embedded#at=147

Това на мен лично ми се видя много сектантско! Направо 25 кадър за промиване на мозъка

Върни се в “ТЕС РЕЗУЛТАТИ И МНЕНИЯ”