Мислите ли че ТЕС е нужна ?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса написа: Ако ти наистина владееше силата,
:) :D Не бе ,Алиса, той си я владее силата..ние не схващаме. :oops:
За да комуникираме с него трябва или писмена молба, прошнурована и пронумерована със съответния входящ номер, или да му се покланяме , да му палим свещи и ароматни пръчици..-"Ооо, Пазителю на Силата и Тайната техника!!!Благослови Нас, не знаещите и неразбиращите и ни осени с ...т.н. и т.н."
А истината може и да е много по-простичка-надрусал се е човека - я LSD , някой нов химичен коктейл..и е решил че е докопал Дядо Господ за шлифера!!
Пък ние за нова техника се молим!!!Виж ни акъла!!! :D :) :D :) :D :
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Виж MAG2001, аз не му се подигравам и не го обвинявам, просто се опитвам, да му вляза в положението. Всеки от нас е тук, поради някаква нужда, но и всеки я проявява по различен начин. Това е. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Виж MAG2001, аз не му се подигравам и не го обвинявам, просто се опитвам, да му вляза в положението.
Е ,да де, и аз правя същото..по моя си начин :)
И не ,на никого не се подигравам и никого не обвинявам - ако на някай така му изглежда-да се тесне или да си приложи неговата техника!Защото не е така!Само така му се струва! :D
Всеки от нас е тук, поради някаква нужда, но и всеки я проявява по различен начин. Това е.
Така де, мойта нужда в този конкретен случай е нездраво любопитство..и аз си я задоволявам-както мога :D :)
То имаше нещо че любопитството убило котката..ама тя нали имала 8 живота!!! :) :D
А дали той има някаква нужда-как да разберем?! :) :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

В началото бяхме тактични,но ти сам си сложи примката на врата и затова сега си навлече откровеност която не ти е много приятна,но човек се учи от грешките си и сега става ясно,че имаш нужда от ТЕС.И да ти кажа по повод заглавието на темата,от което се вижда,че няма случайни неща живота,визирам появата ти тук във форума,всичко е трябвало да се случи точно така! :wink:
Добре дошъл вече и успех от мен! :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Първото нещо което явно е за тесане е нуждата ти от одобрение! :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

:lol: Тук е станало весело и май е време темата да отиде в "бла-бла" или в дневника на Frozen :wink:
Мисля, че получи неподобаващо голямо внимание от нас :)
От друга страна пък, щом е получено, значи сме искали да го дадем...:?: :!: :shock:
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Здравейте , това е много яко - http://www.youtube.com/watch?v=Cy5VDIUd ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Frozen, яко е, ако мислиш, че е яко. Иначе може и да е ако. Тук също може да бъде зададен въпроса - "Нужен ли ни е Башар за да разберем себе си и осъзнаем потенциала си?"
Ти как мислиш? Нужен ли ни е? Или в частност, нужен ли ми е конкретно на мен например?

Останалите - Алиса, Маг, Гена, Янтра - защо се връзвате толкова? Явно нещо ви натиска бутоните написаното тук. Което е добре. Показва ви какво има още за ТЕсане. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

ivangp написа:Останалите - Алиса, Маг, Гена, Янтра - защо се връзвате толкова? Явно нещо ви натиска бутоните написаното тук. Което е добре. Показва ви какво има още за ТЕсане. :)
Много си прав... ама ние сме си тук(поне аз), защото и без това си имаме кой да ги натиска тия бутони...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, аз не съм само тук! Аз съм навсякъде! :lol: :lol: :lol: В случая отговорих на личното обръщение на FrozenDREAM и не виждам нищо страшно в това. Човекът има нужда от внимание и му го давам/е. Как беше един от начините, да унищожиш един вреден навик, примерно с цигарите, напушваш се до отказ!Тааа, нещо такова... :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Човекът има нужда от внимание и му го давам/е. Как беше един от начините, да унищожиш един вреден навик, примерно с цигарите, напушваш се до отказ!Тааа, нещо такова...
Ъх..не върши работа, пробвала съм го и без и със калиев преманганат..действа около 24часа. :) ТЕСане си иска :D
А Башар не успя да ме впечатли.Може би защото вчера Брацо ме зашемети.Може би защото Иван го представи по доста по различен начин, може би защото на Иван вече му имам някак доверие..знам ли?!
До тук Иван води по точки.Frozen - ти си на ход, давай да те видим....
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Фроузен, ще задоволиш ли женското ми любопитство, моля?
Интересно ми е на колко години си и какви са ти проблемите, които си решаваш по твоя си начин. Ако се окаже, че нямаш проблеми, ме интересува имал ли си някога и какви са били?

А за какво ти е да администрираш точно този форум?

:)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Здравейте, вие сте отражение на моите мисли и ви заповядвам да започнете да се държите мило и да ме направите администратор на форума :D :D :D
Отношенията ни с другите са само отражение на личното ни отношение към самите себе си. Това е ефектът на огледалото. За да променим отношението си към света, трябва да променим отношението към самия себе си. Ние не можем да променим никого, освен себе си. Лесно е да искаме другите да се променят; трябва да осъзнаем, че можем да променим единствено себе си.
Във всеки от нас е заложена сила. Без нея ние не можем да поемем отговорност, за да предизвикаме промените, които подобряват живота ни. Ако се откажем от силата, която ни е дадена по рождение, ние решаваме да се превърнем в жертви. Изборът е единствено наш.
За да получим, трябва да дадем; за да ни разберат, най-напред ние трябва да проявим разбиране. Ако в Закона “Аз печеля - ти печелиш” има някакъв “победител”, това е този, който пръв е тръгнал към разбирателство и взаимноизгодно сътрудничество.
Ако всеки тръгне към взаимната изгода и общата полза, накрая ще получи повече. Това е действието на Закона “Аз печеля - ти печелиш”.
Това е от тук:
http://www.spiralata.net/kratko/article ... =bg&pg=114 :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Моето усещане е , че FrozenDREAM е тинейджър /по възраст или акъл /, който просто се забавлява тук:)
Последно промяна от Аби на 15 Юли 2011 09:17, променено общо 1 път.
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc поздрав за всички чички и лелчета :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Mлад и красив който може да управлява реалността си :). По-добре не може и да бъде : )) (всъщност може).
Публикувай отговор