Мислите ли че ТЕС е нужна ?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc поздрав за всички чички и лелчета :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Mлад и красив който може да управлява реалността си :). По-добре не може и да бъде : )) (всъщност може).
Ако не си даваш сметка,аз да ти кажа,форума няма нужда от подобни коментари и отношение към останалите тук,така че имай си едно наум!
Като прочетен вестник си още от самото начало когато се появи,така че ако нямаш какво съществено да кажеш и пишеш,въздържай се от тъпи коментари и елементарното ти самохвалство на човек който се мисли,че е нещо,без да се е доказал! :idea:
Не си мисли,че подобно поведение ще се толелира в този форум!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

FrozenDREAM написа:http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc поздрав за всички чички и лелчета :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ей това е супер, бях точно на 36 когато го пуснаха :lol:
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Mлад и красив който може да управлява реалността си
Хм.Че си крисив-истина е.Че си млад-да 26-27години си е ..бе не е първа младост ,ама айде. :wink:
Но!Да управляваш реалността си докато още лежиш на гърба на мама и тате-а запри се де!!!
То така не само леля, и баба знае!!!
Но те първородните са така...всичко им е простено..и те си го знаят и си се възползват докато могат..
Целувки на всички.
Леля ти
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, ако имаш да кажеш нещо, кажи го, но от собствено име. Не говори от името на други хора, особено от името на група или общност, ако не си упълномощен да го правиш.

И не се връзвай на всяка реплика на този или онзи, както и не се чувствай длъжен да ги коментираш.
Карай я по-леко. Забавлявай се. Нещата не са чак толкова сериозни и важни.
Човекът се майтапи, според мен, а ти само се палиш.

Съвет - ТЕСай си емоциите до изчистване всеки път преди да напишеш мнение.
Още по-добре - напиши мнението си, но не го публикувай. След това си изТЕСай емоциите и пак напиши мнение. Виж разликата между двете и реши, кое искаш да публикуваш, ако изобще все още искаш да публикуваш нещо.
Мнооого полезно упражнение за всеки. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp написа:Гена, ако имаш да кажеш нещо, кажи го, но от собствено име. Не говори от името на други хора, особено от името на група или общност, ако не си упълномощен да го правиш.

И не се връзвай на всяка реплика на този или онзи, както и не се чувствай длъжен да ги коментираш.
Карай я по-леко. Забавлявай се. Нещата не са чак толкова сериозни и важни.
Човекът се майтапи, според мен, а ти само се палиш.

Съвет - ТЕСай си емоциите до изчистване всеки път преди да напишеш мнение.
Още по-добре - напиши мнението си, но не го публикувай. След това си изТЕСай емоциите и пак напиши мнение. Виж разликата между двете и реши, кое искаш да публикуваш, ако изобще все още искаш да публикуваш нещо.
Мнооого полезно упражнение за всеки. :)
Иване,хубаво е че се майтапи да речем,но тук форум за шеги и майтапи ли е?До тук в негово присъствие не се оформи нищо по съществено по която и да било тема.Аз съм ок,но мисля че е редно да има някакво уважение към всички тук,ако на някой му е все тая,ок!
Относно съвета ти,не веднъж съм писал постове,или не ги пускам или ги трия,знам че помага това и има смисъл.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Гена, аз мисля, че урокът, който FrozenDREAM ни дава тук, е колко много насериозно се взимаме всъщност, за което само може да му благодарим :D
Усмихни се!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, ти шегувал ли си се и майтапил ли си се с някого или нещо в този форум? Помни накъде сочат останалите пръсти от ръката :!: :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp написа:Гена, ти шегувал ли си се и майтапил ли си се с някого или нещо в този форум? Помни накъде сочат останалите пръсти от ръката :!: :)
Не съм пускал теми в които да се майтапя и бъзикам и при това със сериозни неща,но това няма значение.Всеки си знае за себе си,всеки изказва мнение,лично на мен това не ми е интересно вече,вниманието ми е насочено на друго място!Има по интересни теми за дискутиране!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Май FrozenDREAM иска да се изфука, че е по-напред от нас, ама не казва как и защо. :D Аз много се радвам за теб FrozenDREAM, нека силата, доброто и любовта бъдат с теб! Ние ще "потупваме" с ТЕС за сега, пък като стигнем на твоето ниво ще разцъкаме една тема за силата и свръх възможностите.
Мисля, че всеки тук използва ТЕС, в комбинация и с други духовни практики, все пак за да стигнеш до дадена техника трябва да си се поровил и да си изпробвал едно-друго и накрая да намериш коя е печелившата комбинация за теб лично. Човек трябва първо добре да се информира и после да направи обоснован личен избор!

П.С.
Това на мен лично ми се видя много сектантско! Направо 25 кадър за промиване на мозъка
Публикувай отговор