Мислите ли че ТЕС е нужна ?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

:oops: Съжалявам наистина не видях, че е от друг. Моя грешка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

FrozenDREAM
...просто аз за себе си съм намерил алтернативен метод , който ми предоставя привилегиите от тес без да използвам техниката и.
Добре де! Сподели тази твоя техника, стига ми дразни любопитството! Виждаш, че форумът е отворен, за всякакви новости и различности! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Ти търсиш магическата отвара която да реши всичките ти проблеми е няма такова нещо всъщност има но никой друг освен теб не може да овладее тази сила и да я използва.Не мога да ти я споделя тази "техника" защотото тя е строго индивидуална аз чувствам тази сила в себе си ти трябва да извървиш собствения си път към нея няма универсална истина за всички. Ти си образа който сам си изграждаш за себе си.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ти търсиш магическата отвара която да реши всичките ти проблеми е няма такова нещо всъщност има но никой друг освен теб не може да овладее тази сила и да я използва.Не мога да ти я споделя тази "техника" защотото тя е строго индивидуална аз чувствам тази сила в себе си ти трябва да извървиш собствения си път към нея няма универсална истина за всички. Ти си образа който сам си изграждаш за себе си.
Не ми казваш нищо ново, освен, че не можеш да обясниш себе си. :wink: Магическа отвара определено не търся и не знам, защо си с такова впечатление?!...Все пак опитай, да дадеш малко от себе си в темата, която ти пусна. Виж nia и Диана, как може на някой, да изглеждат отвлечени, но който е успял да стигне до тяхното усещане, ги разбира или му става ясно, какво сам изпитва. Всичко е полезно, като различен поглед и преживяване. Ако успееш, да се обясниш, току виж, спретнем нова техника, за самоусъвършенстване или пробуждане, го наречи, още по-революционна! :wink: :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Let the force be with you young jedi :>
Последно промяна от FrozenDREAM на 02 Юли 2011 19:19, променено общо 1 път.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Я се поправи, че да не гадая, какво казваш! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Пиша за първи и последен път в тази "ТЕМА"
Ако смяташ , че ТЕС не нужен не го ползвай и не говори за него.
Всеки има право да се съмнява и вярва в каквото сам реши.
Дали ще вярва в отвари, в хапчета, в сиропчета всеки има избор.

Аз съм избрал да вярвам в ТЕС и при мен действа , доказал съм го и на всеки които е искал да опита.
Т.Е. Вярвам в себе си и в тялото си поне на това ме научи мен ТЕС.
Който не иска да опита и да вярва негово си право.
За мен въпроса ти е риторичен.
И ти си знаеш отговора , всякакъв опит да те убедим в обратно е чиста загуба на време!
Това е според мен!

Получаваш мейлите от The Secret но явно си ги четеш през собствената призма:-)
"Let the force be with you" бих казъл АЗ
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Re: Мислите ли че ТЕС е нужна ?

Мнение от Yandra »

FrozenDREAM написа:Мисъла ми е следната след като осъзнаем, че сами сме творци и господари на съдбата си тес става излишна. Ние се приемаме такива каквито сме и дефакто всички негативи и емоционални бариери отпадат ( поне при мен е така). Осъзнаеш ли че мозъка е един примитивен компютър който взима решения и анализира на базата на стереотипите които сме получили през годините, света приема друг облик.
Ех работи тоя ТЕС беееееее...:lol: Отначало се ядосах на всичките ти празни приказки. Написах един дълъг пост с много цитати...и в един момент си викам: Абе що не вземеш да го теснеш тоя/тая дето те дразни. В резултат имам към теб следния съвет :)
Вземи я тая техника дето я ползваш, седни един ден на спокойствие и разрови "примитивния си компютър". Убедена съм, че все има някой вирус , който е останал незабелязан от антивирусната ти програма и стои в някоя забутана системна папка. Ако пък твоята техника не работи, можеш да ползваш ТЕС :wink: :lol:
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

Здравейте, вие сте отражение на моите мисли и ви заповядвам да започнете да се държите мило и да ме направите администратор на форума :D :D :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако сме отражение на твоите мисли и всички тук сме с проблеми за решаването на които ни е нужна ТЕС, то явно имаш проблеми в мислите и им е нужна ТЕС. :wink: :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

FrozenDREAM написа:Здравейте, вие сте отражение на моите мисли и ви заповядвам да започнете да се държите мило и да ме направите администратор на форума :D :D :D

Я каква "свежарка" се е явил/а във форума!

ЗДРАВЕЙ! :D
Последно промяна от vqra на 08 Юли 2011 09:49, променено общо 1 път.
Per aspera ad astra!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Здравейте, вие сте отражение на моите мисли и ви заповядвам да започнете да се държите мило и да ме направите администратор на форума :D :D :D
3 Каквото дадеш това получаваш
Вторият цитат е от друга тема в която си писал :wink:

Нещата са много прости,или казано по просто след като приемаш,че не сме мили с теб,каквото повикало такова се обадило!Провокация се казваше по друг начин и т.н......в бойните изкуства има техники в които силата на противника се насочва към самият него,та такива ми ти му работи се случват и във словесните битки! :wink:
Нашето отношение е по скоро отражение на твоето,както и мислите ти! :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Прав е Гената, Frozen!Няма как да заповядаш на отражението на твоите мисли, освен ако не си промениш мислите..ние ги ТЕСаме-ти кво ги правиш?!А дали някой ще те направи администратор на форума или ти ще си направиш форум да си го администрираш ..или само ще се дъвчеме като горчиви краставици..то ще си покаже :) :D
Ехе..времето е наше! :D :D :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Yandra:
да го теснеш тоя/тая дето те дразни
:) :D По кво на бас че е "тоя"
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

FrozenDREAM
Let the force be with you young jedi :>
Да, така си е, просто някой го знаят, други са в процес на осъзнаване, а трети са в ход на оползотворяване на силата. А ти май стоиш като свраче на върха и крякаш с половин човка-"колко съм велииик, колко съм велииик, не можеш ме хвана лисо", защото стискаш нещо с другата половина, ама и ти не знаеш какво! Дали пък, не е Михаля?! :roll: :lol: :lol: :lol: А-про-по, май долавяш едно далечно усещане, че не си толкова велик, ама не смееш, да го чуеш, че може и да е вярно! Тогава изплува
Здравейте, вие сте отражение на моите мисли и ви заповядвам да започнете да се държите мило и да ме направите администратор на форума
Иначе казано: "Обичайте ме, забележете ме,... страх ме е, помощ!" Ако ти наистина владееше силата, първо, нямаше да се впечатлиш от форума, второ, нямаше да пишеш и трето, нямаше, да продължиш да привличаш внимание, към себе си, твърдейки разни неща за величието си. Ето, включваш майчинските ми инстинкти, което за мен е потвърждение, че долавям едно объркано по детски "моля, помогнете!"- Това ядосва ли те?
или вадиш саркастичната усмивчица... : а,може би никой не те разбира?! :wink
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор