Как да правим ТЕС срещу Злобата, Лъжата, Подлостта?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Re: възможно ли е?

Мнение от mary089 »

mary089 написа:
mary089 написа:Предлагам днес точно в 19 часа, който има желание да се включи в групов ТЕС за чиста,подредена България със щастливи и здрави, проспериращи хора в нея )
Възможно ли е това, което се случва в момента - протести срещу ..... /обещах да не използвам думата, както озаглавих темата в началото, за да не засягам малцинставата/, да има връзка с нашите ТЕС-ове? наивно ли е да си го помисля?
Не случайно задавам въпроса, колкото и невероятно и може би идиотски да звучи. От 2 г. и половина се занимавам с ТЕС, той стана мое ежедневие, дори мога да кажа необходимост вече. Запалих и още хора покрай мен и наблюдавам как се развиват нещата около нас. В началото при мен сякаш абсолютно всичко се обърна с краката нагоре. Не харесвах живота си такъв,какъвто беше, работата си, много от хората с които контактувах....В резултат /така мисля/ от многото ТЕС се случиха различни събития в живота ми - фирмата, в която работех тогава сега е пред фалит, намерих си нова работа, скъсах отношенията си с доста хора от миналото, които ме нараняваха и тормозеха, но първо им простих. Други, с които от години не съм контактувала отново се появиха в живота ми, но вече на друго стъпало се развиват отношенията ни. Наблюдавам подобни неща да се случват около моя приятелка, която от преди няколко месеца започна с ТЕС. Същото стана и с нейната фирма, в която работи. Не знам какво точно е ТЕС-ала, но знам че не беше доволна от работата си.... Сигурна съм, че ТЕС има огромен потенциал, това не е само техника против главоболие...Затова не бих се учудила че е възможно дори да се предизвика промяна в държавата.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко е възможно. Всеки влияе на всичко. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp написа:Много думи, както и преди. Голямо объркване. Контейнери, АЗ-ове, ЧО, исини и т.н.
С какво всички тези дискусии ми помагат да живея по-добре?
Това, за мен, е въпросът.

В материалния свят не можеш да живееш от позиция без позиция, според мен.
Така, че Диана, не се измъквай от факта, че се опитваш да заемеш дадена позиция! (В случая коментара ти за ТЕС и работата на парче)

И ако наистина осъзнаваш това за което четеш и пишеш, приеми и позицията на другите, като възможна и спри да се опитваш да налагаш собствената си позиция. :)

Ако обаче само си приказваме, може да си приказваме до второ пришествие, което според мен така и няма да настъпи. И да се заливаме с думи и сложни изрази, с които да почесваме егото си, колко сем разбиращи, знаещи и по-нещо си от другите.

Дайте някакви практични съвети!
А не сложни умозаключения и взаимоизключващи се възможности, които парадоксално съществуват едновремено. :roll: :D :shock: :cry: 8)
Страхотно ме изкефи този пост,дълбоко подкрепям казаното в него!
Харесвам простотата и простите неща!Не са важни приказките и кой колко повече знае и е чел,а какво прави,действа и резултатите от всички положени усилия.
Ето една интересна история която споделям на приятели:
Една жена вървяла по улицата и насреща си вижда Пикасо.
Здравейте г-н Пикасо!Бихте ли ми нарисували нещо и извадила лист хартия.Той набързо и нахвърлял едни листа и тя му благодарила и си тръгнала.
Пикасо и казал,но г-жо,тази рисунка струва един милион долара!
Но вие ми я нарисувахте за 30сек,как така?
Да,но за да я нарисувам за 30сек,ми трябваха 30години! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор