Как да правим ТЕС срещу Злобата, Лъжата, Подлостта?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

ivangp написа:Супер, но това не е ТЕС. :)
Ами който иска може да включи и ТЕС :)
Иване, ако искаш премести това в "Съединението прави силата" :)
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

Ето един клип, пуснат от Гената в друга тема. В него се говори за такава групова медитация.
http://www.youtube.com/watch?v=nWUTALa_190&NR=1
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Предлагам:
"Въпреки че, дотолкова съм потресена,объркана и ужасена от лъжата, озлоблението, лицемерието, двуличието в света около мен, че като си помисля в какъв свят ще отраснат децата ми чак ми се гади и ми се повръща, аз се обичам и напълно и безрезервно приемам себе се и сега избирам да приема всичко това и да го трансформирам в любов, хармония, разбиране и сътрудничество, защото аз и децата ми заслужаваме да живеем в ето такъв свят."
Ако има възражения -отпада и търсим друга декларация.Ако няма-насрочваме час и дата и го правим-който може влючва визуализация , медитация, КС ..и всякакви възможни вариатни по темата.
Нищо не губим, нали!?
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

Днес в 19 часа бил най-щастливият ден и час за хората!
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4014411

Предлагам днес точно в 19 часа, който има желание да се включи в групов ТЕС за чиста,подредена България със щастливи и здрави, проспериращи хора в нея /нас/ :)))) Всеки може сам да си измисли декларация, каквато му е най-подходяща.
Или може просто да се усмихнем. :)))
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

От няколко месеца прилагам ТЕС за всякакви проблеми както за мен,така и за семейството ми.Често правя ПРОКСИ на децата си и на родителите ми-винаги имам добри резултати.Нямам успех само с ЛЪЖИТЕ на едни хора към мен за точно конкретен случай.От 3 месеца се опитвам да я изчистя тази лъжа и не става.Не знам вече какво не съм теснала,не мога да разбера къде греша и какво не правя както трябва за да нямам успех само с този случай.Променям Декларации,Настройки,Напомнящи Фрази , негативни емоции,правила съм и прокси на тези хора-и не става.
Пиша тук,защото се хванах за думичката ЛЪЖА.
Като че ли е по-лесно да се справяш с физически проблеми носени с години,отколкото с лъжата.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пробвай с:
Въпреки че не искам да приема, че ме излъгаха...........
Въпреки че допуснах отново да ме излъжат..............
Въпреки че предпочитам да продължавам да се тровя от последствията от тази лъжа............
Въпреки че не искам да простя, защото това означава да оправдая лъжата.............
Въпреки че хем искам, хем не искам ..................(виж техника на противоречието в Допълнителни техники)

Работи с конкретната случка с ТКФ!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

На себе си ли не можеш да простиш, че си им повярвала или на тях, че са те излъгали? Защото тя лъжата си е лъжа и няма как да стане истина, ако не повярваш в нея.
Както знаеш хората, които са те излъгали няма да ги промениш(ако те не искат) и ще продължат да го правят, така че не се хаби да им правиш прокси.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Иване,Благодаря!
Днес цял ден ще правя това което си написал и ще пиша за резултатите.
Пробвала съм и тази техника.
И толкова странни за мен и моя речник негативни емоции съм включвала.
Все си мислех,че някъде нещо пропускам.
Но за толкова други неща съм си помогнала-ТЕС работи,само за този случай-не!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Правя ТЕС както за мен,така и за тях.
Трябва да опитам,защото всеки път като се сетя,че са ме излъгали и не се чувствам добре.А те дано да спрат да лъжат.
Имам чувството,че докато не си оправя взаимоотношенията с тези хора,ТЕС няма да може да ми помогне за други неща.Мозъка ми е ангажиран с тях.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Ами ще го кажа по друг начин :) Тия хора няма да спрат да те лъжат, докато ти не приемеш, че те няма да спрат. Мисълта ми беше, че е по-добре да вложиш времето си в ТЕС за себе си, отколкото за да им правиш прокси, но ти ще си решиш.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Yandra.разбрахте какво ми казваш.Един ден ще разкажа историята и ще разбереш защо съм правила прокси.Дано да е по-скоро.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Дано :) Успех!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

За съжаление все още нямам положителни резултати с ТЕС за лъжата.
Даже тази жена заради която правя тес продължава да трупа още лъжи.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Ами...ако й правиш прокси, нали първо трябва да изчистиш своята емоция, към нейните лъжи. Пък и проксито ще подейства, само ако тя има желание...
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Тони, какво лошо има в лъжата. Тя е част от действителността. Твоята гледна точка може би за мен също е лъжа, както и обратно. Според статистиката човек лъже на ден средно по 21 пъти , дори без да осъзнава. Означавали това, че сме в графата лоши хора.
Без лъжата как ще разпознаеш истината. Има и още нещо, знаеш ли че има хора , които искат да бъдат излъгани? :idea: :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор