А сега накъде?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
gingerina
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Мар 2011 05:39

Мнение от gingerina »

Здравей Yandra,
много ми харесва темата ти, искам да те поздравя за упоритата ти работа и големия напредък. Мисля, че си на прав път и полека започваш да достигаш до същината на проблемите. Пожелавам ти да продължаваш в същия дух! И продължавай да пишеш! :)
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Браво на теб, Yandra! :)
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Благодаря ви за подкрепата :)
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Да се похваля: започнах ново предизвикателство. Ще се опитам да си приема излишните килограми и да се освободя от тях. :wink:
Проблема е, че се започна и едно постоянно главоболие.Явно много ме е страх да отслабна. Тия мойте сланинки много корени имали, много нещо...
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Малко смях на мой гръб.
Днес се улових, че в НФ на предизвикателството вместо килограми казвам километри :D
gery_to
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2010 00:37

Мнение от gery_to »

Yandra написа:Да се похваля: започнах ново предизвикателство. Ще се опитам да си приема излишните килограми и да се освободя от тях. :wink:
Проблема е, че се започна и едно постоянно главоболие.Явно много ме е страх да отслабна. Тия мойте сланинки много корени имали, много нещо...
Хайде споделяй как върви тесането за килата. Какви ПО използваш? Как се чувстваш след това?
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Скъпи ДАМИ,
Само един въпрос :
Като минете пред огледалото и се видите кажете ми какви мисли веднага се стрелкат в главата Ви?
Ако са "Колко съм напълняла , тук и тук и как можах снощи/вчера да ям ..."
Квато и диета да правите пак ще ги връщате и качвате.
Помъчетете/Научете се да обичай те себе си и тялото си и то ще Ви се отблагодари като спре да Ви кара да ядете това и онова.
Т.е. приемете се поне на този етап ,че сте супер, че тялото е супер дарявайте му любов и ще Ви се отблагодари 100кратно.:idea:
По някое време ще спре да Ви се прияжда шоколад и т.н. и т.н.
Лично мое мнение .
Като не забравяте ТЕСа същевременно. :)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
gery_to
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2010 00:37

Мнение от gery_to »

Какво трябва да направим за да заобичаме тялото си - да не ни е срам от него, да казваме колко е хубаво, въпреки че виждаме несъвършенствата му?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Точно така.

Само съвършените неща ли са достойни за любов?

Всичко, което обичаш ли е съвършено?
Имаш ли деца?
А родители?
А любим човек?
Обичаш ли ги?
Те съвършени ли са? :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

gery_to написа:Хайде споделяй как върви тесането за килата. Какви ПО използваш? Как се чувстваш след това?
Мислех малко по-нататък да пиша по този въпрос, ама като питаш... :) Засега нямам ПО, но затова пък преди да почна това предизвикателство имах няколко.
Декларацията, която ползвам я има някъде из форума:
Въпреки, че имам ....кг излишна телесна маса, аз .... и се освобождавам леко и неусетно от ...кг излишна телесна маса.
НФ: Освобождавам се леко и неусетно от ..кг излишна телесна маса.
Постоянното главоболие отмина. На 2ри и 3ти беше ужасно. Тесах какво ли не. Много плаках, защото най-после осъзнах, че съм лоша, че не заслужавам нищо...Сега като го чета и ми се вижда смешно, а как подсмърчах :wink: Та така, подтиснати емоции излизат, напоследък доста проблясъци имам. Изчистих няколко случки по клипчето за ДП-4 - много ми допадна.
Иначе килцата си стоят, все пак само седмица е минала от началото. Аз не бързам - когато, тогава. Отърваването от лишеите ми отне два месеца и половина, няма как толкова години трупани емоции обвити в сланини да се изчистят за кратко време. Най ми е трудно да се освободя от очакванията, ама сигурно и това ще стане някой ден.
В момента чета "Овладяване на любовта" на дон Мигел Руис. Много ми харесва, колко простичко са обяснени нещата.
Последно промяна от Yandra на 07 Сеп 2011 13:08, променено общо 1 път.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Angel_K написа:Скъпи ДАМИ,
Само един въпрос :
Като минете пред огледалото и се видите кажете ми какви мисли веднага се стрелкат в главата Ви?
Ако са "Колко съм напълняла , тук и тук и как можах снощи/вчера да ям ..."
Квато и диета да правите пак ще ги връщате и качвате.
Ачо :) за пореден път виждам някакво отношение към "милите дами" и ми прави впечатление, ако искаш си обърни внимание.
Иначе си напълно прав, но всичко това трябва да се осъзнае. На мен лично ми отнема време, макар че съм много редовна и с ТЕС и с други техники, а има хора, които не са толкова редовни, така че няма и как да осъзнаят нещата.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

ivangp написа:Точно така.

Само съвършените неща ли са достойни за любов?

Всичко, което обичаш ли е съвършено?
Имаш ли деца?
А родители?
А любим човек?
Обичаш ли ги?
Те съвършени ли са? :idea:
Само че тези неща на съзнателно ниво изглеждат по един начин, а в подсъзнанието (поне при мен) е страшно. Затова е нужно много постоянство и упорство...и време :)
gery_to
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2010 00:37

Мнение от gery_to »

ivangp написа:Точно така.

Само съвършените неща ли са достойни за любов?

Всичко, което обичаш ли е съвършено?
Имаш ли деца?
А родители?
А любим човек?
Обичаш ли ги?
Те съвършени ли са? :idea:
Така е, няма съвършени неща, но несъвършенствата на фигурата се виждат на пръв поглед, до колкото другите ти трябва време да ги откриеш. Аз винаги се успокоявам, че това е дефект, но поправим. Виж глупостта например няма как да се оправи.
Никак не е лесно да разчупиш едно мислене наслагвано от цялото общество от самото ти раждане.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Никак не е лесно да разчупиш едно мислене наслагвано от цялото общество от самото ти раждане
Така е май, ама не е хубаво да го имаш като извинение, ако изобщо го използваш като такова.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Yandra написа:
Angel_K написа:Скъпи ДАМИ,
Само един въпрос :
Като минете пред огледалото и се видите кажете ми какви мисли веднага се стрелкат в главата Ви?
Ако са "Колко съм напълняла , тук и тук и как можах снощи/вчера да ям ..."
Квато и диета да правите пак ще ги връщате и качвате.
Ачо :) за пореден път виждам някакво отношение към "милите дами" и ми прави впечатление, ако искаш си обърни внимание.
Иначе си напълно прав, но всичко това трябва да се осъзнае. На мен лично ми отнема време, макар че съм много редовна и с ТЕС и с други техники, а има хора, които не са толкова редовни, така че няма и как да осъзнаят нещата.
:D
Не виждам какво обидно има в МИЛИ ДАМИ , не е сложено в кавички :)
Ако ти виждаш кавички или долавяш обидно отношение , обърни си внимание ако искаш :) :idea:
Не съм лицемер , мили сте ми защото работите а не лежите , а защо ДАМА е обидно убий ме не мога да кажа.
:idea:
Ако искаш да видиш проблем някъде ти го виждаш.
Т.Е. внимавай какво си помисляш а това само от ТЕБ зависи :-)
За мен няма проблем.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор