Дневникът на Кат

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

"В мир със себе си" e това дето се прави списък с всички негативни събития от живота и се чистят едно по едно, като филмчета на неприятните случки?

Това е най-често подминаваната и подценявана практика в ТЕС, а е най-важната.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Kat, на мен ми прилича повече на ревност проблема!? :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Kat

Мнение от Kat »

Alisa написа:Kat, на мен ми прилича повече на ревност проблема!? :wink:
Само се излагам, като си описвам тука проблемите, нали :?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ама защо? :shock:
Идеята е да ти помогнем до намериш посоката за работа! Никой не те съди ! Ще ти пратя подарък, за лек тласък ! :)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Kat

Мнение от Kat »

Ми.. :(
да речем, че постоянно си повтарям, че никой тук не ми се подиграва и критикува.


Не съм влизала тия дни, но не съм спирала - опитвам различни неща.
Най-лошото е, че в края на месеца се събират и в едното и в другото вкъщи всички роднини, които предизвикват неприятни емоции: амбицирана съм да свърша колкото се може повече работа дотогава.

В момента чета книгата на Гари Крейг и преоткривам някои неща. Винаги като чета разни истории, хората правят по едно-две кръгчета по точките и се освобождават със замах от проблема. А аз тесам ли тесам едни и същи неща, променям фрази.. уж се изчисти, и след седмица се окаже, че все същото. Или като цяло върви тегаво.
Докато четох, попаднах на ключичното дишане и реших да го направя да видим как ще е.
В момента се боря с букет негатвни емоции покрай пристигането от чужбина на дъщерята на мъжа ми от първия брак. От седмица агонизирам как едва ли не ще трябва да преживея римейк на филма "Свекървище" (с Дженифър Лопес).
Сигурно е излишно да казвам, че откакто е така, тесам яко, с почти никакъв резултат. Снощи след като приложих първо ключичното дишане, после много подробно и детайлна настройка, 2 кръга заедно с точките по пръстите и 9г между тях - от 9/10 падна на 1/10 :shock:
Сега докато пиша това, мисля, че има някаква останка (докъм 2/10), но не може да се сравнява с нищожните резултати, които получавах преди. Нямам идея как не ми е дошло досега наум да пробвам така досега.
Вдъхновена, сега подхванах фобиите от високо, мотори и високи скорости. Засега обаче няма как да проверя дали имам напредък - живея напървия етаж и днес не се очертава да излизам.

По "в мир със себе си" обаче върви бавно и тегаво. Сещам се за разни случки, но много избеляли/изветряли - едвам си ги спомням и не мисля нищо особено за тях. Но щом ми идват наум, значи имат значение?
За 3 дена съм се сетила за 26 :roll: като половината все едно са се случвали на друг човек. Сигурна съм, че има и други, но не знам как да ги изкарам.

Може би пак ще започва да групирам проблемите по "хора, които ме дразнят"

Пробвах метода "майната му" - много добро и много мощно.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво, браво, браво! Виждаш ли как интуицията ти те води!? Е може и да е неволята... ама важен е резултатът! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор