Моля, да помогнем на едно четири годишно дете!

Инициативи за благотворителни кампании.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Моля, да помогнем на едно четири годишно дете!

Мнение от matro »

Здравейте,днес родителите на едно четири годишно дете ме помолиха да помогна с някакви алтернативни методи,защото тези на съвременната медицина започнали да се изчерпват ,а и много скъпо стрували.Детето има много странна диагноза, която няма да изпиша тук,защото дори и чичко google не можа да изнамери :(.Най общо казано ,ципата,която разделя двете главни полукълба е два пъти по-тънка от необходимото.В следствие на това детето на годинка получава много странен припадък,който лекарите дълго време не могат да определят на какво точно се дължи.След поставената диагноза детето започва да приема много скъпи лекарства които до този момент ограничават припадъците.Днес детето не може да се храни само.До преди няколко месеца не е можело дори да сдъвква храната :(.След няколко операции е проходило,но стъпва много плахо и все още не може да говори.Днес дълго разсъждавах върху декларациите ,които родителите с готовност приеха да изказват,но накрая объркването в мен надделя и затова моля за помощ.Тъй като ще е ПРОКСИ.Избрах текста който Иван предложи по коледа.Определих декларации, които конкретизираха проблемите ,които се появяват на физическо ниво по отделно,но не съм убеден,че това е най-добрия начин.Вкарах и малко хоопонопоно.Разчитам да получа някакви предложения относно първите стъпки преди да съм ги споделил с родителите.Благодаря ви предварително ще очаквам включване.Поздрави
Мартин
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК. Да отделим зърното от плявата първо.

Фактите - дете на 4 години, не може да се храни само, да ходи и да говори.
Има ципа в мозъка, която е двойно по-тънка от средностатистическата за неговата възраст.

Всичко друго са спекулации. Т.е. кое на каво се дължи, диагнози и т.н.

Родителите са отворени за алтернативни терапии и са склонни да участват в такива.

Коледният подарък е много добро начало.
Освен него бих препоръчал визуализации, как се хранят , тичат и разговарят с детето и то извършва всички тези дейности едтествено, с лекота и дори ги удивява със способностите си.
Освен това в дадения случай бих препоръчал и няколко месеца сеанси с БАБА. На всеки 2 седмици по една серия от 4 сеанса.

Освен това, ако някой от форума иска да се включи в подобно начинание, като това за Рали може да прави Прокси на всеки кръгъл час за това дете.

Ако имаме снимка, връзката с детето ще е по-добра при Проксито.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК. Да отделим зърното от плявата първо.

Фактите - дете на 4 години, не може да се храни само, да ходи и да говори.
Има ципа в мозъка, която е двойно по-тънка от средностатистическата за неговата възраст.

Всичко друго са спекулации. Т.е. кое на каво се дължи, диагнози и т.н.

Родителите са отворени за алтернативни терапии и са склонни да участват в такива.

Коледният подарък е много добро начало.
Освен него бих препоръчал визуализации, как се хранят , тичат и разговарят с детето и то извършва всички тези дейности едтествено, с лекота и дори ги удивява със способностите си.
Освен това в дадения случай бих препоръчал и няколко месеца сеанси с БАБА. На всеки 2 седмици по една серия от 4 сеанса.

Освен това, ако някой от форума иска да се включи в подобно начинание, като това за Рали може да прави Прокси на всеки кръгъл час за това дете.

Ако имаме снимка, връзката с детето ще е по-добра при Проксито.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Благодаря за бързото включване Иване.Фактологията е точна,за спекулациите, не знам.Тъй като еволюционно в нас е заложено да се освободим от тази ципа,която разделя двете полукълба и погледнем на нещата от езотеричната им страна можем да видим,че детето малко е избързало.Ще искам снимка от родителите.Надявам се да я получа скоро.Ще съм благодарен,ако се включат повече хора във визуализациите.Кой от протоколите на БАБА предлагаш да включим?Още днес ще започна с Проксито и визуализациите и ще пиша редовно за развитието.
Благодаря
Поздрави
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Аз бих се включила с прокси.
(За Рали дори не съм разбрала кога сте организирали такъв проект. Сега забелязах това по резултатите.)

Родителите как са?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Марто, аз се включвам по моя си начин! Дай ми името му, моля, ако ще и на лични, за да е дискретно, но истинското му име или галеното му!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
elie
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 05 Юли 2010 17:18

Мнение от elie »

Аз ще го правя както при Рали- когато и както мога.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Марто - протокола за Мултипленна Склероза ползвай.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

---
Последно промяна от mayadob на 27 Фев 2012 15:02, променено общо 1 път.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Здравейте поствам снимка на детето .В началото имаше съпротива от страна на родителите дали да се използва истинското име на детето същото въжи и за снимката.Сега вече са убедени и желаят лечението с нашите методи да продължи с пълна сила.Така че давам снимката и истинското име на детето.Казва се Йордан.


http://​a4.sphotos.ak.fbcdn.net/​hphotos-ak-snc7/​429554_10150688909973735_76​0103734_11077872_186129699​9_n.jpg
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Здравейте.Вчера,ми се обади бащата на Йордан.Новините са добри .Според думите му детето се движи много по лесно и дори се опитвало да потичва,което според думите на бащата никога досега не се е случвало.Друго което досега не се е случвало е,че Йордан вече се опитва да комуникира с хора извън семейството.Преди два дена дори помахало с ръце на един комшия,което беше втрещило доста бащата :).За мен по-важно беше да разбера какво е емоционалното състояние на родителите,а отговора беше, "а ти как си мислиш,че се чувстваме при този напредък".Преди да приключи разговора си мислех,че не се е случило кой знае какво,но бащата ме накара да си променя мнението,явно за тях напредъка е голям :!: .Днес ще добавя още малко декларации освен тези които използваха до този момент,като първите си остават.Визуализациите продължават с пълна сила.След една седмица ще ходя до Хасково и ще поработя лично с родителите и отново ще пиша,ако няма още напредък, дотогава де :).
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Супер. Много яко :)
Аз работя, като гледам снимката му. Потупвам се или си представям, че го потупвам него и там каквото ми дойде.

Прати много поздрави на родителите от всички тук :)
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

ОК.Ще предам.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Какво ще кажете за следната декларация при прокси.

Въпреки че,получих конфликт още в утробата на майка ми и в следствие на него се родих с много по изтънял мост,който свързва двете полукълба на мозъка ми и заради това на мен все още ми е трудно да съгласувам начина ми на мислене с това което съм и с това което искам да бъда,а като следствие от това все още не мога да говоря да се храня самостоятелно и да ходя добре,аз си прощавам обичам се и напълно и безрезервно приемам себе си.Избирам да живея в мир със себе си и да възстановя контакта с този който наистина съм и да създам живота си съобразно това.Харесвам се и се обичам точно такъв какъвто съм.
Съжалявам!Прости ми!Обичам те!Благодаря ти!

НФ ми е малко мътно и не съм решил точно какво да вкарам в него ,а и декларацията ми стана малко дълга,но пък нищо не ми се иска да изкарам от нея :).
Причината за конфликта не е ясна и за това използвам просто конфликт.
Проблемите с мозъка са указание за проблем на равнището на АЗ СЪМ.Това е според Лиз Бурбо.Аз харесах нейната идея,така че взаимствах тази зависимост от нейните психосоматични взаимовръзки и се получи горната декларация :)).Ако има други предложения може да включим и тях.Така че не се бавете :).
Поздрави
Публикувай отговор