ПОМОЩ ЗА РАЛИ - ПЕПЕРУДЕНОТО МОМИЧЕ

Инициативи за благотворителни кампании.
Публикувай отговор
trend

Мнение от trend »

Сигурен съм че много повече хора биха се включили, за да не се включат отговорност има организатора. Преди време помня някой бе пуснал предложение да се помогне на някой / не си спомням но мога да потърся/ Иван бе отговорил - защо точно този човек. Сега аз се питам същото - защо точно Рали?
Advajta
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Ное 2011 21:19

Мнение от Advajta »

Минавам да споделя, че раните на Рали са на затваряне и тези дни спи много по-добре!

За мен отговорът на въпроса "Защо точно Рали?" е, защото тя страда от тежка форма на болезнено, инвалидизиращо, променящо външния вид заболяване, което е за цял живот и на което стандартната медицина не може да помогне.

Понеже ми се струва, че тук пишат хора с доста чувствителни емоции, няма да ви пусна снимки какво представлява заболяването. Ако някой все пак е любопитен, да потърси в гугъл-изображения "epidermolysis bullosa dystrophica".
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

trend написа:
Сигурен съм че много повече хора биха се включили, за да не се включат отговорност има организатора. Преди време помня някой бе пуснал предложение да се помогне на някой / не си спомням но мога да потърся/ Иван бе отговорил - защо точно този човек. Сега аз се питам същото - защо точно Рали?
Късно е либе за китка! :lol: Този въпрос е дискутиран още в началото на темата. Ситуацията е с променен статут :lol: .
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Адвайта, благодаря ти!
Ники, по-добре късно от колкото по-късно, поне според мен, де :D .
И аз този така добре формулиран и зададен въпрос на Иван към Ангел_К "Защо точно на това дете" го бях подминала в калабълъка.Отговорът обаче ми изригна докато правех ПРОКСИ-Коледният подарък първите 6-7 дена, до Нова Година.И това дето открих за себе си ме потресе доста, и стигнах до извода, че си заслужава да продължа, още повече, че Адвайта даде съгласието на майката.
А иначе отговорността си е лична за всеки, пак според мен де-на организатора-за оргонизацията, на ТЕсащите за ТЕСането, на неТЕСащите-за неТЕСането..и така на всеки си е негова и толкова.
Много се радвам за промененият статут на ситуацията- откъдето и да го погледна :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

fif42 написа:Аз го правя още откато Иван качи декларацията,но го правя когато имам възможност,не като Предизвикателство.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Advajta, благодаря, че ни държиш в течение!
trend- узряване на момента!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Защо точно Рали ли? Няколко фактора за мен:
Знамение №1 - в една стара и замряла тема по някаква причина някой писа с предложение да й направим Прокси.
Знамение №2 - през последните два месеца няколко човека ми се обадиха за работа с тях от разстояние.
Знамение №3 - Коледа е, а по Коледа се случват чудеса. И аз бях в настроение да рганизирам едно "чудо".
Знамение №4 - хрумна ми идеята, че от тази организация може да се извадят няколко много важни урока, които после да служат за пример.
В Обобщение -
Alisa написа:узряване на момента!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
trend

Мнение от trend »

Благодаря за отговорите, попрочетох и някои неща които съм пропуснал и ми стана напълно ясно, извинявам се за неуместния въпрос. Радвам се че има напредък.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

някаква нова информация за развоя на нещата?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Рано е либе за китка :)
Тук китките се берат след един месец.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Има ли някакви новини за Рали?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Уви, няма!
Писах имейл на Адвайта преди седмица с молба да пише някакви новини, но ни вест ни кост.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Въпреки,че няма новини ,ние продължаваме ли да правим нещо ,или ...?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Кой както го чувства, уговорката беше до края на януари!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Advajta
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 30 Ное 2011 21:19

Мнение от Advajta »

Извинявайте, отдавна не съм влизала тук и се забавих с отговора.

За сметка на това нося добри новини. :D

От около месец при Рали има значително подобрение - раните са се затворили, зачервената, тънка и сърбяща кожа по старите белези се е успокоила. Детето спи добре. Очакваме само да почне да наддава (тъкмо приятели на семейството осигуриха подходяща хранителна добавка).

Майката свързва подобрението с новия крем, който са почнали да ползват от месец насам, съфорумците тук предполагам ще свържат събитията с друга причина. :wink:

Поздрави на всички и благодарности за постоянството и положените усилия!
Публикувай отговор