ПОМОЩ ЗА РАЛИ - ПЕПЕРУДЕНОТО МОМИЧЕ

Инициативи за благотворителни кампании.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Подкрепям предложението на Криста, ако родителите са съгласни, НО и детето! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Криста:
ИИИИ предлагам да опитаме нещо като колективно прокси, Иване, кажи кога и в колко часа да се обединим, разбира се, ако родителите са съгласни
И аз съм за.Нищо че ще ми е май първото ПРОКСИ, съгласна съм.Ама не ако и детето е съгласно, не мисля така,то е дете, отгорността не е негова.И не ако родителете са съгласни.Не просто да са съгласни.Само ако искат!Ако могат да си го предствавят и да имат смелостта да го поискат!
И не, не съм против, нека събират пари, нека наистина разчитат и на медицината, и там стават невероятни неща всеки ден,ама през това време дайте верно да ТЕСаме, и те , и ние,па да видим какво ще стане!!
Ама само ако те искат.Не да ги крънкаме, убеждаваме и умоляваме...докато те не искат сме длъжни да се съобразим с тяхният избор!Рали, успех!Ние сме с теб!И вярвай, стават чудеса!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ето какво предлагам аз:
До Нова година всеки включващ се в тази инициатива да прави ТЕС, както в описано в темата ПРОКСИ в Коледния ми подарък.

От 1ви Януари 2012 до 31 Януари 2012 всеки ден, всеки който желае да прави прокси за Рали, да направи Предизвикателството за нея.
Т.е. колкото може пъти на ден (веднъж е по-добре от 0, 2 пъти е по-добре от веднъж на ден и т.н.) на всеки кръгъл час (т.е. в 08:00, 09:00 и т.н.) да прави по една ТЕС със следните фрази:

РД(Ръб на Дланта) - 3 пъти - Аз съм Рали
Декларация (еднократно на РД):
Въпреки че преживях грозен конфликт на погнуса, толкова грозен че чак не понасям собствената си кожа и искам да се освободя от нея, аз напълно и безрезервно приемам себе си и поемам пълна отговорност за това, което ми се случва.
Освобождавам се от интерпретацията на този конфликт и всички асоциации и негативни емоции, свързани с него.
И избирам да заживея в мир със себе си и в хармония и разбирателство с кожата си.
Харесвам се , обичам се, приемам се и се одобрявам такава каквато съм.
Съжалявам! Прости ми! Обичам те! Благодаря ти!


НФ (2 кръга)
Гнусен конфликт, освобождавам съзнанието си от него сега.
Харесвам се , обичам се, приемам се и се одобрявам такава каквато съм.
Съжалявам! Прости ми! Обичам те! Благодаря ти!

РД - 3 пъти - Аз съм .......собственото име.....

Февруари Ангел да се обади на родителите и да провери има ли някаква промяна в състоянието й.

Според мен на този етап не е нужно да искаме съгласието им.
Според мен - каквото трябва да стане ще стане и ще е най-доброто възможно в дадения момент за това дете.
Последно промяна от ivangp на 27 Дек 2011 17:52, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Чудесно!!!
Включвам се!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

И аз се включвам с ПРОКСИ-Коледният подарък , но само до 01.01.2012г.Ако до тогава никой от родителете на Рали не се включи с ясното намерение ,че иска такава помощ, според мен нямам право да продължа.Но мисля ,че Иван знае точно какво предлага и до 01.01.2012 ще се възползвам от прекрасния Коледен подарък!Знам ли, по Коледа наистина се случват чудеса! :D
Благодаря ви!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Питане: защо това?"грозен конфликт на погнуса"
Аз възприемам идеята, че човек се ражда, за да научи урок, който сам си поставя. Урокът на Рали може би е точно този. С нашата намеса може би да и попречим да научи своя урок. При такава постановка на нещата, ако и попречим, тя ще се роди отново със същия по тежест урок. Ние ще имаме също да поправяме евентуална "грешка от непоискана намеса. Хубаво е да се докаже мощта на ТЕС и на едно общо добро намерение, но добро е с двояк заряд, нали така?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
eimy_8
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Авг 2011 18:01

Мнение от eimy_8 »

Здравейте,
не че нямам желание да помогна, но съм напълно съгласна с мнението на Алиса.
bon
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2011 22:31

Рали

Мнение от bon »

И аз се включвам.
potatobook
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2010 07:44

Мнение от potatobook »

Здравейте,

наистина смятам, че начинанието е продиктувано от желание да се помогне, от искрена човечност и състрадание, и с готовност бих се включила, но само ако родителите и детето го поискат.


Аз вярвам, че няма неизлечими болести, а има неизлечими хора.

Но също така вярвам, че непоисканата помощ не е помощ, а вреда.

ххх
val_liberty
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Дек 2011 08:09

Мнение от val_liberty »

Готова съм да участвам!
nikikros
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Авг 2011 18:14

Мнение от nikikros »

ще участвам!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

И аз ще участвам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Грозен конфликт на погнуса е това което ГНМ дава като причина за всички кожни проблеми.
Не знам дали точно това е коренът на проблема и не твърдя, че е така, но е някаква отправна точка.
Времето ще покаже да ли е това или нещо друго.

По въпроса за уроците - те може да са много и да бъдат тълкувани различно.
Какво, ако урокът , който е дошла да научи, например е, че въпреки нежеланието на родителите й, може да й се помогне?
Какво, ако не е дошла да учи урок, а е дошла да научи мен и теб на някакъв урок? Какво, ако е дошла да научи родителите си на някакъв урок, като това, че бог е в нас, например и, че бог иска за нас това което ние искаме за себе си?
Ако видите баща да изнасилва дъщеря си, ще направите ли каквото можете за да го спрете или ще му искате първо изричното съгласие за да се намесите?


Интерпретации по въпроса много.

Не искам да споря с никого така, че моля ви не се впускайте в дискусии с мнения и контра аргументи на това което съм написал!
Всеки е свободен да следва убежденията си и да гледа на нещата през собствените си призми. Както и да ги променя, ако желае. :)

Който не желае да се включва, да не се включва!
Съгласен съм да споделите защо не се включвате, но нека не спорим кой е крив и кой прав. Защото всички сме прави за себе си. И от някаква гледна точка всички сме криви и грешим.

Направете това, което усещате, че е правилно в случая, а не това което мислите, че е правилно!
Умът греши, в глобален план, според мен, по-често от сърцето и интуицията.
Последно промяна от ivangp на 28 Дек 2011 11:03, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MarianaGB
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Юни 2011 08:15

Мнение от MarianaGB »

И аз ще участвам.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Това е посочено, като медицински проблем, лежащ в основата на заболяването.
правени са иследвания във Фрайбург чрез изпращане кръвни проби и биопсия. Изследванията са показали трета форма на заболяването с разновидност Дистрофика и липса в организма на колаген 7
Това е дадено, като изява на проблем.
крехки връзките, прикрепящи кожата към подлежащия й слой.

Наистина няма да споря, поради очевидни за мен причини!

Чакам сигнал от семейството.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор