MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнениеот ivangp » 07 яну 2014 08:30

Щом мирише, значи са годни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

dejavu
Участник
Регистриран: 18 юни 2011 12:05

Мнениеот dejavu » 01 май 2014 17:20

Здравейте, мили ми ТЕС-овци!

Съдбата отново ме насочи към ММС. Четох много положителни отзиви, но и в сайтовете за отслабване с глупости има платени коментари от "доволни клиенти".
Та въпросът ми е: Живи ли сте още? :) Нали някои твърдят, че ставало на белина (което най-вероятно лесно може да се провери от химик първокурсник). :D
Усетихте ли положителни резултати от приема /или отрицателни/ и препоръчвате ли го?
И в крайна сметка откъде си го купувате? Трябва ли да се свържа със Светослав Стаматов или има и други пътища.

Сърдечни благодарности!
Весели почивни дни!

dejavu
Участник

Мнениеот dejavu » 01 май 2014 21:21

Сега видях групата във ФБ, но ще се радвам, ако някой лично ме убеди, че е безвредно и помага :)

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin

Мнениеот ivangp » 02 май 2014 09:53

Аз съм жив. Препоръчвам го. Свържи се със Светослав.

Alisa
Майстор
Регистриран: 12 май 2010 21:17
Контакти:

Мнениеот Alisa » 03 май 2014 16:55

и аз съм не само жива, но и в балансирано здраве. Ползвала съм на 3 пъти заради експеримента, за прочистване, гинекологично и за венци- отличен резултат за тялото, но не променя мисленето :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!

dejavu
Участник

Мнениеот dejavu » 05 май 2014 20:09

Много благодаря за отговорите! Аз вече се навих да пробвам, след мащабни проучвания.

Днес гледах репортаж от някаква немска телевизия по повод конференция за алтернативни лечебни методи Spirit of Health в Хановер, с участието на отбора юнаци от екипа на ММС. Отвън пред сградата е имало някакви глупаци, които протестират с лозунги против метода. На едната табела пише "Вашата терапия е отврат". Прилича ми на платена история. Изображение

Интервюираха някои от хората, излизащи от конференцията, които казаа, че са го ползвали и са изключително доволни, но нямало научни доказателства и не трябвало да се използва, защото е отровно.

Zorito
Участник
Регистриран: 29 сеп 2017 11:40

Мнениеот Zorito » 29 сеп 2017 15:59

Здравейте Иван изчетох почти всичко, за ммс , питането ми е за майка ми която е оперирана с отстранен тумор от гърдата и отрязани няколко лимфни възли под мишницата , тя твърдо отказва да се подлага на химио терапия , може ли да ми кажате дали ще има действие МмсА вурху нея

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin

Мнениеот ivangp » 29 сеп 2017 22:37

Да, ще има, но няма гаранции,че ще се излекува, макар и да има голяма вероятност.
ТЕС също би била доста полезна.

Върни се в “ММS”