ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

От написаното в горния пост не става ясно, какаво точно е дадено на жената, как го е приемала, дали го е активирала, с какво го е активирала, дали наистина е било Хлорен Диоксид, дали е било ММС, дали е било ЦДС.

Същото се отнася и за приятеля на AQUA.

Добре е да не даваме мнение преди да имаме всички факти по даден казус.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Aqua »

Твоите факти какви са
balanstra
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Мар 2023 10:31

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от balanstra »

Пазете се от новите ММС И ЦДС които сега се продават причиняват вреда. Не са направенк както трявва. Преди 2021 бяха добри.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Кои са новите? От къде си ги купувал?
Тези на www.fulloflife100.com са си качествени и действат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Torbalan
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Апр 2023 20:21

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Torbalan »

Здравейте момчета и момичета,
прочетох почти цялата тема и има малко въпроси:

- от къде да купя качетвен продукт? - Добре, само в предния пост е посочен магазин, като е объркан а една буква в името на сайта и вместо fulloflife100.com е написано filloflife100.com. Това не е проблем, постове преди този имаше посочен сайта.
Да обаче макар да виждам мнения тук че продукта в cds-mms.com е некачествен, все пак това е мнение от преди години и да попитам - там в момента продукта струва ли си като качество или да избягвам ?

- пия по програма Тройчатка тази (не е реклама, ама не знам как точно да я покажа, ако не дам линк, така е най-точно). Някакви противопоказания с нея или може и двете да се употребяват?

- пия добавки - Omega 3, Vitamin D и комплекси мултивитамини - вероятно последните трябва да спра заради витамин Ц, но все пак ще се радвам за насока какво мога да оставя.

Благодаря за чудесната тема и толкова много информация.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Не се разбира за какво искаш да пиеш ММС. Къде пише, че цдс-ммс не е добър на сайта, даден по-горе и т.н. Бъди максимално подробен за да получиш адекватен отговор.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Torbalan
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Апр 2023 20:21

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Torbalan »

За cds-mms.com видях отрицателни мнения тук там (в този форум доста лоши отзиви има за cds-mms.com, само темата до тази доста лоши мнения има). Това естествено не означава нищо - хейтъри много, няма как да знам по 2-3 поста тук там, за това и питам отново и отново.

За проблемите - за мен не търся нищо (нямам нещо което да ми създава някакви проблеми, макар да наближавам половин век на тази земя).
Проблем обаче има жена ми - размотават я доктори, че не бяха скенери, че не бяха инжекции и какво ли не - силни болки в лявото стъпало минаваща към коляното, особено сутрин като стане. Отхвърлиха какво ли не тия доктори, ама никой не казва какво да се прави.
Реших да взема някакви мерки и от месец чета какво ли не (ммс, цдс, тодикамп, боров катран и какво ли не).

Да, ама аз искам да тествам на мен да видя негативните страни (макар такива да са редки по споделяне от много хора) и след това тя да пробва, защото е с по-слаб от мен организъм. За това и питах дали комплекси витамини и тройчатката пречат.

И тук доста хора са тествали, видели и за това реших да попитам вече патили, за съвет от къде да взема. На сайта cds-mms.com има МНОГО (ама МНОГО) информация и буквално 1 седмица вече чета и гледам основно насоки от там.

Не съм вземал от никъде нищо все още, като събирам информация все още.

П.П.
за да няма объркване - в другата тема тук Проблем с ЦДС 6000 ppm се говори за некоректен човек с име Огнян Симеонов. На сайта www.cds-mms.com е посочен телефон 0887937677, който отговаря за поръчки и на сайт www.bilkolechenie.net. Този телефон е свързан с човек на име Огнян Симеонов, който пък ми излиза че е диетолог (да, това го пише на www.cds-mms.com също, там е посочено и името и телефона му). Тоест реално www.cds-mms.com и www.bilkolechenie.net са едно и също. Ако всичко е вярно в предната тема, но от тези 2 места е силно непрепоръчително да се купува продукта.
Димо
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Ное 2023 20:14

Къде бъркам?

Мнение от Димо »

Здравейте,
Ще се опитам накратко да представя проблема си с надеждата за съвети,като предварително заявявам,че вярвам в ЦДС и вероятно аз бъркам някъде…
Та,преди около месец си поръчах ЦДС за профилактика и го пих около три седмици по 3мл. на ден разделено на равни дози. Към края на курса неизвестно как,дали вирус или настинка,но ме заболя гърло и през нощта направих вирусния протокол през 15 мин. На другата сутрин гърлото бе по-добре,но усетих че „нещото слиза към гърдите. Надявайки се,че ми се е сторило излязох на разходка в планината и още същата нощ разбрах,че нещата са сериозни,защото гърдите ме заболяха и закашлях. Продължих с по-високи дози ЦДС (около15мл) на ден.След три дни нямаше почти никаква промяна с изключение на това,че се появиха и гнойни храчки.

Допускайки,че ЦДС-а не е достатъчно силен си поръчах ММС и започнах да активирам ежедневно капки достигайки максимална доза от 12 активирани капки. Във времето вече отивам на около седмица и то след профилактичния курс с ЦДС. Храчките се увеличиха,кашлицата не спира а в същото време се появи и силна диария (вече трети ден),придружена в последния ден (днес 20.11) с гадене.
Поради силното гадене и диарията спрях приема на ММС,като остава отворен въпроса от тук натам какво да предприема,защото заради гнойните храчки подозирам наличието на пневмония.

Благодаря предварително.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Откъде поръча ЦДС и ММС?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор