ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Maya Ganchev

Дне имам малка победа.Ходих да си правя втора снимка на дробовете след прекарана пневмония.След една седмица прием на цдс са чисти.Няма и следа от пневмонията.И доктора ме пита какво съм пила,че толкова бързо съм се оправила?И че това било много странно ?Като му казах и му обясних за какво става дума -ме помоли да му поръчам и на него.А човека е професор-сърдечно съдова хирургия....Така че още един доктор повярва и пожела да се лекува с цдс!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

IMG_20210831_124403_216.jpg
IMG_20210831_124403_216.jpg (43.09 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Започнах протокола през последната седмица на октомври и стигнах до 15-те капки два пъти на ден, а сега се спрях на доза от 6 капки веднъж на ден. На 4 капки ми беше толкова гадно, че повръщах и също имах един ден диария - но след това се почувствах много, много по-добре. Аз съм жена на 74 години, имах рак на дебелото черво и тежък проблем с кандида в продължение на много години. Опитвах да се отърва от това в продължение на много години. Е, с пиене на ММС се излекувах и сега се чувствам по-добре, отколкото от поне 20 години! Циркулацията в краката и ходилата се е възстановила - мисля, че това може да е било от всички гъбички в тялото ми. Много се радвам да кажа, че MMS е безопасен и ако направите това, което се казва в протокола, резултатите ще дойдат. Ще се опитам да помогна на другите, където живея в Канада, тъй като купих шест бутилки - най-големият проблем е да накарам хората да повярват, че работи. Просто ще продължа да опитвам! Благословия... Мел
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лезия и тумор на дебелото черво
IMG_20210831_124632_631.jpg
IMG_20210831_124632_631.jpg (38.15 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Излекуван от лезия в дебелото черво и тумор

Баща ми беше диагностициран със споменатото по-горе преди 10 седмици, той нямаше никакви движения в червата, нямаше апетит и отслабна 19 килограма за 3 седмици. Когато отиде от леглото до кухнята и обратно, беше изключително изтощен и всичките му крайници бяха слаби.

Поръчах му MMS и започна протокол Clara 6 на 6 и го увеличавахме с по една капка всеки ден след една седмица. След 3 седмици той се върна навън и работи с работниците, които помагат за изграждането на нашия здравен детокс център.

Продължава да пие 5 пъти седмично и наистина е много добре, благодарение на MMS...
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Жива и здрава

Здравейте на всички, това е първото ми писане. Аз съм на 34г., младо семейство с любящ съпруг. Бях диагностицирана с рак 4-та степен на дебело черво, метастазиран, 2 дни преди Коледа, тази година... Уау! Каква изненада... Използваме MMS, за да помагаме на местните племена в Азия повече от десет години, така че бяхме запознати с предимствата, но когато ракът дойде на входната ни врата, това определено ни изненада. Така, че започнахме с MMS1 6 капки всеки час и след това добавихме MMS2 3-тата седмица на всеки два часа. Тъй като белите дробове и черния ми дроб са били засегнати, инхалирах/дишах по 1 капка три пъти на ден. Също правя клизми всяка вечер. Опитвам се да добавя всички протоколи, колкото мога. Успях да приемам до 50 капки MMS1 всеки ден и MMS2 5 пъти на ден. Дадоха ми няколко месеца живот и никакво лечение. Веднага след като взех MMS, започнах да се чувствам по-добре. Избрах да не се подлагам на химиотерапия и радиация, въпреки че ме оперираха и ми извадиха женските органи. Което бих искала да не бях правила, но не мога да погледна назад. Единственият ми проблем е, че отслабнах твърде много. Ако някой там има предложение за наддаване на тегло освен захар (която подхранва рака), да ме уведоми! Жива съм и ритам и бих искала поощрение от всеки, който е оцелял с това, през което преминавам. Благодаря! Благословени да сте всички с всичките си здравословни проблеми, тъй като MMS е нашето ежедневно чудо... Засега толкова. Ще ви държа в течение.
Katherine
2013г
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лечение на демодекоза (краста) при куче

(Демодекоза - кожно заболяване, причинено от демодексни миниатюрни кърлежи)

ИМАХ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ОТИДА В ЧИАНГ МАЙ, ТАЙЛАНД ДА ПОСЕТЯ ПРИЯТЕЛ. След пристигането в дома му забелязах, че едно от кучетата му страда от демодекоза. Моят приятел, Саймън ме информира, че е похарчил хиляди щатски долара, давайки на кучето антибиотици, препоръчани от местния ветеринарен лекар. Саймън сподели, че е предоставил на кучето 3 различни кръга от препоръчания протокол без резултат. Кучето явно умираше! Той беше загубил по-голямата част от косата си и дори не можеше да се осмели да уринира навън. Трябваше буквално да го вдигнем на лапите му, за да го мотивираме да излезе навън, да слезе по стълбите и да се облекчи. Казах на Саймън за MMS. Намерихме местен доставчик от Тайланд, поръчахме продукта и го получихме в рамките на 3 дни. Започнахме, като дадохме на кучето 1 активирана/смесена [MMS и активатора] капка във водата му, добавяйки по една капка на ден в продължение на 3 дни и поддържахме 3 капки в купата му за вода всеки ден в продължение на 30 - 40 дни. След първата седмица той сам излезе навън, за да уринира, започна да играе с другите кучета и след 30 дни цялата му козина започна да расте отново. Върнах се в Тайван след 30 дни и Саймън потвърди, че кучето му се е възстановило напълно и крастата НИКОГА не се е върнала!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Синът ми имаше Лимфом на Ходжкин (рак)

Благодаря ви, за това прекрасно нещо, което правите. Синът ми имаше Лимфом на Ходжкин (правопис) и вашето прекрасно тайнство (ММС) го накара да изчезне. Чудодейно, една майка не може да иска повече!
IMG_20210831_124927_068.jpg
IMG_20210831_124927_068.jpg (47.22 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Рак на костите - 9 годишно дете, ммс протокол 1000 и конопено масло/олио

Конопено масло - малка капка под езика.

Вечер може да се даде веднъж или два пъти.

Сутринта да е първото нещо, което правите (капка под езика).

Бани също са добре дошли.
IMG_20210831_125142_826.jpg
IMG_20210831_125142_826.jpg (25.94 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Рак на белия дроб - напълно излекуван за 40 дни.
Тя приемаше само една капка доза в продължение на 8 часа на ден.
На десетия ден е започнала да изкашля тумора от дробовете.
IMG_20210831_125300_064.jpg
IMG_20210831_125300_064.jpg (27.53 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Левкемия
IMG_20210831_125426_541.jpg
IMG_20210831_125426_541.jpg (44.99 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Брат имал левкемия (2009г.), отказал да започва химиотерапия.
Сестра му му дала ММС. Не е приемал предписаните химио-лекарства и терапии, и не казал това на доктора си. Напълно оздравявал.
След прегледите през времето, доктора му помислилил, че химията 😁 го излекувала и се чудел обаче, как може да е още жив..
А другите раковоболни пациенти на този доктор се споминали.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Mariyana Stoycheva

Хора, това цдс е чудо, ама вЕрно!!! Понеже вчера го получих и реших да го ползвам първо на мъжо, понеже има много гадни пъпки по главата които много го болят. Първо го намазах директно с чисто цдс и вечерта го бях разредила 50/50 , тази сутрин пъпките бяха завехнали и паднаха корички, продължавам да го пръскам 3 пъти на ден. А най голямото чудо, което още не мога да повярвам е че вчера след обяд се порязах с ножницата от вътрешната страна на показалеца (фризьор съм) и изтече сумати кръв, и като се прибрах го намазах със не разредено цдс , късно вечерта с разредено и сутринта още имаше леко срязана кожичка, сега като го погледнах няма дори следа, изумена съм! 🤔🧐 Качвам и снимка!
IMG_20210831_125729_361.jpg
IMG_20210831_125729_361.jpg (17.15 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Венелин

Привет, исках да опиша моя случай по-подробно, но се отказах. Та по-накратко :
Имах проблеми с простата. В началото беше лека пареща болка в основата на слабините, после стана неприятно постоянна. Ходих при няколко уролози и нищо нередно не установиха. Последния ме накара да направя изследване за наличие на бактерии в еякулата. Оказа се че има бактерия... Антибиотик, после втори, трети и в омагьосан кръг. Лекарства други... А аз не съм много фен на лекарства. Нищо, никаква промяна. Случайно попаднах на публикация за ММС и се свързах със Светльо. Смел съм, но никога не започвам нещо без да съм изчел всичкото инфо де ми се изпречи... Поръчах и започнах първо с 4мл ЦДС.. Ужасно главоболие, което може да откаже всеки, но не и мен... Чак след третия ден мина.. Постепенно увеличих до 6мл и така 4 месеца без да спирам. През цялото време Светльо беше на линия за всеки мой въпрос. Сега правя профилактика през няколко месеца с 6мл ЦДС. Няма и помен от болките. Това е накратко за мен .. Дано съм бил полезен. Забравих да кажа +ДМСО.

***

Венелин
19 август 2021
Дете / деца

Лично споделяне
В понеделник сина ми на 10г (28кг). вдигна температура, вечерта беше над 38°. Запушен нос, дишаше само през устата. Започнах с 6мл ЦДС разтворени в 800мл вода. За първи път пие и вечерта успя само две дози от направеното от по 100мл. Цяла вечер поддържаше над 38°. Във вторник сутринта му направих нова доза от 7мл ЦДС в 800мл вода, направих и в пръскалка 5:1 вода/ЦДС за пръскане в носа, пръсках през около час... Към обяд вдигна над 39°, продължих с ЦДС-а, опитвах се през 30 мин, но не можех точно, просто гледах да го изпие. Температурата се качи близо до 40° и дадох нурофен. Изпи цялото количество ЦДС и цял ден колкото успявах през час два пръсках в носа. Вечерта температурата се поддържаше под 38°. Сряда сутринта температура нямаше, остана леко запушен нос. Нова доза 7мл ЦДС и пръскане в носа, не е вдигал температура повече. Четвъртък (днес) все едно не е бил болен.
П. С. Благодаря на Станислав за напътствията 💕

***

Венелин
28 август 2021
Деца/ дете / грип

Привет, да споделя какво стана... Синът ми (10г) вчера цял ден не е ял нищо, не можеше и да пие вода повръщаше всичко веднага, болеше го корема само и главичката, давах му с лъжичка вода, споделих ви, че искам да дам ЦДС, но се притеснявах... Та какво направих: в мерителна чашка налях вода 20мл и капнах на око ЦДС (предполагам около 0.2/0.3мл) дадох му го и предположих, че ще го повърне веднага, но не... След 20-30мин. Пак му дадох. Докато заспи успях да му дам 4 пъти... Заспа. Сутринта стана и каза: "Тате, гладен съм"... Хапна, не е повръщал, няма болки в корема. Днес продължавам през час, пак по същия начин да давам в 20мл около 0.3мл ЦДС. При него помогна това. Радвам се, че опитах и сега е добре.
Лично споделяне
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

ТЕМА: Взех CD и CD, докато бях бременна

На 28 години съм и имам 5 деца.
Миналия април тази година майка ми „откри“ видеоклиповете, които говорят за хлорен диоксид през тръбата ви и за да не разказваме всичко, решихме да го направим у дома и да го опитаме с нас, преди да го препоръча на някого, трябва да бъде отбеляза, че Това, което ни убеди, беше цензурата на видеоклиповете, както по отношение на подготовката, така и на показанията.

Съпругът ми беше първият, който го взе, лечението беше: „ако нямам никаква неблагоприятна реакция, тогава можете да го вземете“, след 2 седмици лечение и само като видях подобрения в колита и гастрита му с протокол b, решихме, че Правя го. По това време бях бременна в 5-ия месец, страдам от разширени вени и конвенционалното лечение само ме влошава, започнах с 10 ml на ден в продължение на 5 дни, след това с 15 ml на 10 дози и започнах да забелязвам промени в разширените ми вени, подуване и болката намаля много и най-хубавото е, че бебето не се тревожеше, това беше моята грижа, защото се чувствах енергичен в 19:00 след грижа за дома си и 4 деца, така че след 5 дни аз реших да увелича дозата до 20 ml на 10 приема, а втората вечер усетих, че бебето е неспокойно, сякаш то скача, спрях го за една седмица и го възобнових в 15 ml,1 седмица преди доставката взех теста COVID и той излезе отрицателен, (влизах и излизам от къщата и не беше възможно да дезинфекцирам всичко щателно).

Днес бебето ми и цялото ми семейство са добре. Благодаря на Бог и CDS, дори бебето ми имаше конюнктивит на 5-дневна възраст и аз приложих O протокола с DMSO, само че тъй като беше толкова малък, приложих половината доза, започвайки на 3-тия ден забелязах подобрение, въпреки че все още имах много жълта лаганя и след една седмица беше бяло и много малко, продължих още 2 дни и това е всичко.

Сега го препоръчваме на всички, които познаваме, защото сме свидетели, че работи.
(ИНФО- 17.10.2020 02:01)


[4803]: https://saludprohibida.com/index.php?op ... d=686#4803
[avatar393.jpg_1575549397]: https://saludprohibida.com/media/kunena ... 1575549397
[Клон]: https://saludprohibida.com/index.php?op ... Itemid=635
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Veronika Atanasova

Започвам с предистория за да е по-ясно за какво става въпрос . Темата за херпесния неврит, мисля, че е важно да посоча един факт тук. Преди две години дойдох в Амстердам, тогава за първи път от много време получих херпес, струпеят му се залепи за дънките ми и се отлепи, остави дълбока рана, лекарят ми предписа два крема фуцидин, а другия не помня , отне месец и половина, за да се затвори напълно и непрекъснато смазване. След като тези случаи започнаха да излизат често, аз се страхувах да се върна на лекар и взех самолечение, Zovirax, fenistil, dermovat…. И така нататък! Също така, тук кожата ми е изключително суха, карам по 14 км колело на ден и мястото е на задните части на бедрото, постоянно е изложено на триене !!! Исках да опиша тази история в случаите, когато тя може да даде яснота!
От това ми описание и отговор на ред други въпроси , съветникът ми ( испанска група) стигна до заключение че е пост херпесна травма в комбинация вируса на варицела която изкарах на 33 г . И комбинацията на двете плюс неправилното ми хранене , което в случая според моите критерии е било удачно преди да открия цдс , включващо( мандарини, портокали , лимони , дини, домат, млека) също е допренасяло за усложнение на ситуацията !
Когато тук в групата задавах много въпроси бях като “ конска муха “ досадна за всички беше поради факта че подсъзнателно знаех че не е просто херпес който ще избие и ще изгори а далеч по-дълбоко !!!!!!!!!!!
При проввата на 8.06.2021 имах 2 дни в които приемах 15-20 мл цдс плюс външно налагане , започна да се задълбочава доста но бавно … обсъдих с човек от групата на лично и той ме посъветва да се обърна към испанската група !!! За което безкрайно му благодаря ! Когато се свързах с тях , започнах да получавам напътствия стъпка по стъпка и трябваше спешно и неотложно да приема ударна доза цдс за 6 часа/ 60мл в 2 л вида ( аз съм 58 кг) тива се случва на 9 срещу 10 юни ! Започвам с 30мл. В 1 л вода до 3.,( до 3 изби напълно с голям червен оток около него ) продължих без да спирам още 30 мл в литър … на последните глътки от 2 л , в 6 ч. Сутринта мехурите буквално се ПРЪСНАХА и започнаха да изтичат слуз и секрете в различни консистенции , съпроводено със растройство ! 6 часа След това по настояване продължих да пия цдс 10 мл на литър през час , секрети изтичаха нон стоп !!!! Нещата се виждаше че са към края но към 2 ч на обед след 36 ч безсъние съм заспала за 2 часа в които нямам цдс прием , като се събудих за жалост се Бях върнала обратно в процеса !!!!
Вируса ми казаха е агресивен много , също така нощем атакува с пълна сила ! Подновихме висока доза от 10 на 30 мл и с по 5 на всяко следващо шише денонощно !!!
Трябваше да задушавам крака в чувал и след това да правя масаж от вън към средата да събера течноста в центъра ! Неприятно , леко болезнено ! Успокои се малко и ме осведомиха да съм пидготвена че ще излезе на друго място , да се следя , буквално денонощно имахме контакт ! На същия ден петък 11 юни изби на коляното , но в много по-лека форма! Започнах цдс и стеч фолио отгоре за по 30 Мин , час почивка и отново! Спряхме го ! Загоря ! Но бедрото упорито не се даваше !!!!
Шегувам се с близките ми ,че имам връзка с този херпес 10 години и той толкова ме обича че не иска да ме остави и ми показа на какво е способен само за да се откажа и да го оставя с мен , ноооо аз съм категорична !!! :)))
Така събота вече беше удебелена жълта тъкан но с много по-малко зачервяване около него , тогава трябваше да не пръскам а да капя концентрирани капки цдс върху него на всеки 30 Мин . Така до неделя , имах специален “ метод за сън “ който ще се види на снимките , мокра хавлия с тампони по които изтичаха ооооооще секрети !!!
В неделя вече след обмисляне на ситуацията и процесите и стигайки тогава до заключение че хрсненето ми също е грешно , трябваше да мина на зеленчуци само и подкожно с игла да впръскам цдс !!!!След което включихме Дмсо 70/30 капане .
Това не е протокол , това е индивидуален опит , всеки има различна поносимост !!!!!
Нищо не можеше да ме откаже , понеделник сутрин купих игли и го направих , след 15 Мин жълтата тъкан стана черна и се напука !!!!!! 1 мазане с цдс, 1 с дмсо и следващото заедно и така нон-стоп :)
И днес вече започва да се отделя !!! Прилагам снимки за доказателство ! Това е индивидуален опит , всеки има различна поносимост , не е протокол !!!!Дано съм полезна
ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ
IMG_20210831_130703_706.jpg
IMG_20210831_130703_706.jpg (16.43 KiB) Преглеждано 8488 пъти
IMG_20210831_130708_282.jpg
IMG_20210831_130708_282.jpg (13.3 KiB) Преглеждано 8488 пъти
IMG_20210831_130713_674.jpg
IMG_20210831_130713_674.jpg (13.69 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лично споделяне: оси ме жилнаха на 2 места на ръката преди 2 часа . Намазах с цдс и капка дмсо. Сега вече няма зачервяване и почти няма следи на мястото на жиленето.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

IMG_20210831_131115_781.jpg
IMG_20210831_131115_781.jpg (29.98 KiB) Преглеждано 8488 пъти
IMG_20210831_131120_673.jpg
IMG_20210831_131120_673.jpg (30.48 KiB) Преглеждано 8488 пъти
IMG_20210831_131126_341.jpg
IMG_20210831_131126_341.jpg (24.24 KiB) Преглеждано 8488 пъти
Публикувай отговор